Помогите определить!

Статус
Закрита.

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Всем привет!
Вот,попал ко мне вот такой не разрезной контейнер.Вопрос,что это за контейнер,кто производитель и при каком релоуде применяется.
С уважением.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ти би ще висоту написав загальну та висоту стаканчика. здається це під сталевий шріт! привіт Друже!
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
ти би ще висоту написав загальну та висоту стаканчика. здається це під сталевий шріт! привіт Друже!
Ооо!Привіт-привіт брате!Зараз поміряю розміри!...
Пи.Си.А що,бувають такі контейнери для металевого шроту?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Ось,поміряв,розмір видно на фото.
Питання,у цей контейнер можно тільки сталевий шріт,чи можно и свинцевий?
 

Вкладення

kef

Зброяр
Років 20-ть тому я такі купував в Рівному ,продавались як контейнери стаканчики суцільні так і такі як на фото.Мали грубі стінки.Доводилось розрізати на декілька частин.Складена картеч з них летіла майже як куля.,якщо не розрізати,так саме і шріт полетить з початку.,лише згодом почне розсіватись.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Дякую хлопці за відповіді,але якось дуже мало інформаціі!Може хтось ще приєднаєтся до обговорення.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ось,поміряв,розмір видно на фото.
Питання,у цей контейнер можно тільки сталевий шріт,чи можно и свинцевий?
можна. тільки на 40м буде куля. колись в аналогічні контейнери мій товариш спорядив №0, зайця було багато. але він мазав. хоча стрілець відмінний. по обіді було знайдене старе відро, яке було покладене на пень і з 45 великих кроків зроблено постріл - відро підлетіло з на метр, у ньому була дірка як від кулі та 2 вм"ятинки від одиноких дробин. тому почали розрізати його на 2 вздовж
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Дякую брате!Зрозумів!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Сомневаюсь, что это под "сталь" Вот фото с и-нета, у меня есть подобные контейнера, по-моему Копатыч или кто другой отдал некое количество.. И такого плана контейнера (как на фото) использовал мой отец, и даже я достреливал остатки. Так что 30 лет назад подобные контейнера уже были в продаже. Правда контейнера те советские - разрезанные.


Думаю, что в первом посте - некая копия или попытка сделать копию тех первых советских контейнеров
 
  • Like
Reactions: SAB

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Ну что уважаемые охотники,никто и ничего больше не может добавить по данному виду контейнера?
 

kef

Зброяр
Непевно ,що це все.....В мене їх не залишилось.Були під 16 та 12 калібр.Дуже товсті стінки........
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Непевно ,що це все.....В мене їх не залишилось.Були під 16 та 12 калібр.Дуже товсті стінки........
Дякую вам брате за остаточну відповід.Вважаю цю тему вичерпаною і тому закриваю питання!
З повагою до всіх!
 
  • Like
Reactions: SAB
Статус
Закрита.
Зверху