Помогите определить!

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А до ствольної пари ніяких зауважень і небуло,особисто в мене.
В принципi все зрозумiло,залишилось тiльки отого варвара знайти,що рушничку занедбав (якщо живий). Шановнi пiдскажiть будьласка приблизну вартiсть цього старичка ??? Буду дуже вдячний !!!
 
Останнє редагування:

wiarus

Мисливець
два подствольных крюка - система шольберга. укороченные замочные доски - типичны для льежского замка. германская сборка. интересное ружье . но работы с ним много.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
два подствольных крюка - система шольберга. укороченные замочные доски - типичны для льежского замка. германская сборка. интересное ружье . но работы с ним много.
Помиляєтесь шановний!!Система запирання не Шольберга,а власне Франца Ягера!!!Ця система була розроблена Ягером в 1904 році ( (DRP 176.578 від 18 вересня 1904),а запатентована 18.10.1906 року.В той же час право на використання патенту отримали декілька фірм по виготовленню зброї різних країн ,де в свій час проживав її розробник - Ф.Ягер!!Ці фірми знаходились в Англії,Бельгії,США!!Серед них і була механічна фабрика по виготовленню рушниць і стволів Scholberg & Delheid в Льежі,з якою в кінці 1906 року Франц Ягер заключив договір на використання свого винаходу.Так що система запирання правильно називалась і називається - ЗАТВОРНА СИСТЕМА ЯГЕРА!!!
 
Останнє редагування:
Доброго часу всiм! Дякую товариству за допомогу, а окрема подяка пану Арго, за вичерпну та квалiфiковану iнформацiю стосовно цього ружика! У мене виникло бажання викласти цю рушницю в роздiл продаж на нашому форумi, але iснуэ ще одне не закрите питання. Скiльки ця рушниця може коштувати хоч приблизно? Буду дуже вдячний всим, хто вiдгукнеться на мiй запит! З повагою до Всих форумчан!
 
Статус
Закрита.
Зверху