Помогите оценить МЦ21-12

SAUER12

Мисливець
Прошу помочь определится со стоимостью ружья для дальнейшей продажи, ружье зарегистрировано в Киевской области.
Есть трещины на шейке приклада (есть на фото), в стволе сразу за патронником есть мелкий сыпок, дальше по стволу зеркало. По механизму есть потертость дорожки где ходит затвор. Бывают редкие не перезаряды.
 

Вкладення

SAUER12

Мисливець
Поздно понял но уже давно подтянул. После чего с прикладом все стабильно. Спасибо!
 

Mechanik

Снайпер
Рушниця 1974р.в. Стан - задовільний (3 із 5)
Дерево проблемне, не рідне, під заміну, пробіг - марафонський, хром - поліз,не доглядали, УСМ під ремонт поки що, вороніння повністю - обновити.
Старт 7500 грн. а далі або гроші в кармані, або ж журавель в небі.
P.S. Ах да...забув, ще можуть вилізти побочні "косяки" в ресивері, та його деталях.
 

Mykola STARyy

Снайпер

Mechanik

Снайпер
Оптимістично.
В такому стані, думаю тисяч п'ять.
Я вказав суму з якої можливо стартувати, а до фінішної ціни, різниця буде суттєвою. Це - факт.
Все залежить від того, хто із якою метою буде її купувати, і як по часу, продавця буде влаштовувати продажа.
 

томка

Снайпер
Рушниця 1974р.в. Стан - задовільний (3 із 5)
Дерево проблемне, не рідне, під заміну, пробіг - марафонський, хром - поліз,не доглядали, УСМ під ремонт поки що, вороніння повністю - обновити.
Старт 7500 грн. а далі або гроші в кармані, або ж журавель в небі.
P.S. Ах да...забув, ще можуть вилізти побочні "косяки" в ресивері, та його деталях.
Може i задовiльний, але оцiнювати,на мою думку, потрiбно по 12-ти бальнiй шкалi...то по цiй шкалi 3 (можливо iз+):rolleyes: Тодi розраховуємо, 12-13тис.гр./12 х 3 = 3,0-3,5 тис.гр.
 

Mechanik

Снайпер
Може i задовiльний, але оцiнювати,на мою думку, потрiбно по 12-ти бальнiй шкалi...то по цiй шкалi 3 (можливо iз+):rolleyes: Тодi розраховуємо, 12-13тис.гр./12 х 3 = 3,0-3,5 тис.гр.
Що дасть цей (+) в оцінкі рушниці? Будь яка рушниця, має оцінку
- відмінний стан
- хороший стан
- задовільний стан
- незадовільний стан
Та і в заключному висновку, будь якої технічно-експерної комісії, знак (+) не вживається.
Оцінка це - цифра, кількість балів.
 

томка

Снайпер
Що дасть цей (+) в оцінкі рушниці? Будь яка рушниця, має оцінку
- відмінний стан
- хороший стан
- задовільний стан
- незадовільний стан
Та і в заключному висновку, будь якої технічно-експерної комісії, знак (+) не вживається.
Оцінка це - цифра, кількість балів.
...:rolleyes:-а це навiщо бiля +?:):). Звicно "шутка юмора"!,але 3 з 5 забагато щодо цiєї рушницi..тому i запропонував 3 з 12:oops:
 

Mykola STARyy

Снайпер
Може i задовiльний, але оцiнювати,на мою думку, потрiбно по 12-ти бальнiй шкалi...то по цiй шкалi 3 (можливо iз+):rolleyes: Тодi розраховуємо, 12-13тис.гр./12 х 3 = 3,0-3,5 тис.гр.
Та ні, ціна пошарпаної одностволки це вже перебор.
1000-1500 грн на реставрацію або б/в приклад і буде звичайна МЦшка з ціною 7-8 тис. А те що ТС чесно сказав що бувають неперезаряди, то це і так всім відомо, що тут гріха таїти.
 

Altay1972

Снайпер
А мне кажется (во всяком случае по фото) разбит хвостовик ствола, соответственно
, пробіг - марафонський
какими зарядами ??? нужно видеть тыл коробки и УСМ сверху (посмотреть на рогатку), рассмотреть патронник на наклеп, затвор снизу на предмет напилинга на важных участках и тогда, я думаю можно будет определяться с количеством плюсов или минусов после той тройки...
 

SAUER12

Мисливець
Максимальная навеска дроби 36 грамм. Картечью пулей не стреляло. Максимум 30 патронов полукартечи. В основном использовалось в поле, по капыту очень редко. Пробег есть. Хотя не могу сказать, что марафонский.
 

Mykola STARyy

Снайпер
В разделе "Продам гл.-л," продают обычную МЦ-ху за 10000,это просят..сравните состояние;),разница вместится в 2-3тыс? Отож..
Не все піддається простим порівнянням.
Якщо Динамо виграло у Шахтаря, Шахтар у Дніпра, а Дніпро у Динамо, то хто сильніший?
Чи так:
Оксана має гарну посаду, Наталка хату і машину, а Галя купу грошей. Кого вибере Петро?
А Петро вибере ту в котрої більші цицьки!
Приблизно так :p
 

томка

Снайпер
Не все піддається простим порівнянням.
Якщо Динамо виграло у Шахтаря, Шахтар у Дніпра, а Дніпро у Динамо, то хто сильніший?
Чи так:
Оксана має гарну посаду, Наталка хату і машину, а Галя купу грошей. Кого вибере Петро?
А Петро вибере ту в котрої більші цицьки!
Приблизно так :p
Ну сравнили член с пальцем! Речь о двух представителях одной модели оружия...и цицькi и пицьки идентичные и вполне сравнимы..спрошено: оценить..как оценка производится..да очень просто! Берём новый экз.,сравниваем с представленным образцом и выявляем несоответствия. В зависимости от количества и величины несоотвествий определяем состояние. Я в качестве экз.для сравнения привёл не новое ружьё,а б/у,причём тут же на форуме. Вполне корректное сравнение! Вы покупатель,хотите купить МЦ2112, у Вас 8000гр. на кармане..Вы зашли на форум,сравнили оба предложения,что скажите? Ну время рассудит. При стольких предложениях Мц2112, продать предложенное к оценке,дороже чем я оценил весьма проблематично..ИМХО,разумеется. Давайте последим за темой..
 

Mykola STARyy

Снайпер
Пане Томко, я вам також наведу приклад з нашого форуму. Продавав тут один пан ИЖ 59, ми всі його переконували що він слабий на голову, а він через невеликий час твердив що на сусідньому ресурсі продав Спутник за 1000$.
Я в своїй практиці бачив не раз як гірший товар продавася набагато дорожче ніж кращий.
І сам купив рушницю, яку мені привезли додому, хоча в Чернігові, Харкові були пропозиції які виглядали апетитніше.
Але ми з вами ламаємо списи, а автор мабуть уже визначився.
 

SAUER12

Мисливець
Не совсем определился. Позже выложу запрашиваемые фото, а после обсуждения определюсь окончательно. Не люблю продавать свои вещи, особенно те которые дороги как память, но хочется обновить содержимое сейфа.
 
Зверху