Помогите оценить ТОЗ-25

Varjag229

Слідопит
Того рядового у 12 калібрі в не гіршому стані чоловік 2 роки тому придбав за 3 тис. грн. Але воно було тяжке.
Така 16-ка, як на фото - більш цікава (ІМХО).
Просити можна 700 USD. Але, судячи з торгів turist 1945 його рядового ТОЗ-25 у гарному стані (600 у.о.) і така цифра зараз в Україні для багатьох мисливців непідйомна.
П.С. Рушниця, що оцінюється дуже гарна.
 

Varjag229

Слідопит
Питання до власника. Яка реальна вага і звуження стволів?
 

Володимир0504

Слідопит
За 750 легко піде. Звісно стартову треба ставити значно вищу.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Давайте так, лично Я такое за 600 не купил бы.

Не уйдёт.
Ну так это же совсем другое.
Но и за 600, думаю, не выставили бы.
За 800 другое дело..пусть бы повисело.
В общем, всё как обычно. Одно дело продать и другое продавать.
А в целом да. Нужно или долго и без гарантий ждать фетишиста или опускаться до реальных величин.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
На ружье стоит год выпуска 1962.О какой загадочности,и официальных данных может идти речь.Не когда не нужно давать ложную информацию людям,если достоверной сами не владеете.Ружье тоз25 было создано в 1960 году,авторским коллективом в состав которого входили Козлов и Парамонов.В том же 1960 году,тоз25 выставлялось на выставке вднх где было удостоено малой золотой медали.В 1961 году весь авторский коллектив создавший тоз25,получил премию Мосина.
а у валове виробництво коли пішла?
Не когда не нужно давать ложную информацию людям,если достоверной сами не владеете
мм який пан є знавець!!! то "гугль" видає інфу не тільки боогобраним, а всім, я не полінуюсь, а виставлю те джерело,де Ви черпаєте мудрість, саме там і вказано про роки серійного випуску
http://gunsa.ru/toz-25-sovetskoe-oxotniche.html
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
до того когда модель тоз25 была запущена как валовый продукт
в цьому й суть даної рушниці! вона випущена під № 18, тобто не серійно, а за рік до того. Ви багато зустрічали рушниць з такими номерами? я особисто ні.
И при чем здесь ваш сарказм,по поводу знатока
так то ж Ви самі почали, я просто зараз розшифрував, що мав на увазі, говорячи про загадковість саме цієї рушниці. гравіювання цікавівіше ніж у штучників періоду після 1963 року. до речі, вказано в деяких джерелах роки випуску 1963-1966, а в інших 1963-1968, що є більшою правдою, бо існує ювілейна версія до 50-річчя Великого Жовтня, у мене в районі така є.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вам просто ответил что не какой загадки тут нет,о которой вы упомянули
тисну руку. непорозуміння вичерпано. з повагою.

цікаво почути ТС, що він хоче за дану рушничку? я був свідком, коли тут ружо оцінювали в 1000 доларів, власник погоджувався, а потім в темі продам ставив 2500 і не кривився!!!:D
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Лет 5 назад нестреляный тоз 25 в 16 кал я нашел приятелью за 300. Этот возможно стоит 400. 1000 баксов бред.
 
Зверху