Помогите оценить ружье А.Франкот

Статус
Закрита.

Буга

Снайпер
Цей знак остаточно не може підтвердити , що рушниця А Франкотта, повинні бути і інші написи...
Рушниця повторно клеймилась у Відні (див. клеймо) NPV та при збільшенні в гербі цифра 4.;)
Рік контрольного відстрілу в Австрії - 1916. Значить вироблена в Бельгї вона раніше. Припустимо , це А.Франкот
середньої градації тоді згіно таблиці виставленої Арго 1905-1907 рік.

П.С. Тільки мені ось, що не зрозуміло. Як можна оцінити красиву, роботящу дівку по світлині.:D:D:D
Розтлумачте будьласка !
Почекаємо на фото стволів тоді все стане на свої місця . Пане Паганель а ви що ніколи не купляли зброю без огляду ?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цей знак остаточно не може підтвердити , що рушниця А Франкотта, повинні бути і інші написи...
От це я і чекаю!!Бо Франкот з клеймом на подушці,але без напису на ствольній парі і на самій подушці-це.....!!!Краще промовчу!Повинно бути та і не інакше.







 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А що там на запобiжнiй скобi бiля номеру в овалi... Щось сховалось вiд нашоi уваги:oops:
На колодцi щось повинно бути, якийсь атрибут .
Для повноi вiдповiдностi необхiдно спiвставити всi нюанси, тiльки потiм робити висновки. Наприклад можливий такий варiант, колодка одна, а блок стволiв iнший. В той час не так все строго було у виробництвi зброi :cool:
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А що там на запобiжнiй скобi бiля номеру в овалi... Щось сховалось вiд нашоi уваги:oops:
На колодцi щось повинно бути, якийсь атрибут .
Для повноi вiдповiдностi необхiдно спiвставити всi нюанси, тiльки потiм робити висновки. Наприклад можливий такий варiант, колодка одна, а блок стволiв iнший. В той час не так все строго було у виробництвi зброi :cool:
В принципі колодка така як в деяких екземплярів рушниць Франкотта,та і ствольна пара візуально також можлива для цієї зброї,дерево як і "легка"колодка відповідають для класу "медіум",а значить і номер підпадає до року виробництва по таблиці,залишаються все-таки написи на стволах,ну і пояснення повторних випробувань в Австрії??!Чесно скажу,що вона мені за два дні вже чимось сподобалась!!o_O
 
Останнє редагування:

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Оце так i я кажу , бiльше запитань нiж вiдповiдей. Однозначно
треба взяти в руки подивитись пiд лупою , а потiм робити висновки по цiнi та iнше...

Буга слушно зауважив © Але iнтуiцiя працюе не завжди , АЛЕ ПРАЦЮЕ хоча мабуть в iншому форматi ..... :cool::cool::cool:
 

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я з Вами згоден, хай буде А. Франкотт.
До речi в родинi спiввласникiв фiрми прослiджуеться украiнське корiння.
Мабуть ще й досi живий власник по iменi Ежен Матвеев . Вiн з гордiстю заявляв про свое похождення i був гордим , що його називали ( хохлом). Ось така iсторiя :)
 

Буга

Снайпер
Я впевнений , що пан Аксаков ціну цій рушниці знає і без нас . Скоріш за все йому потрібна інформація по даній рушниці .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

AKSAKOV

Мисливець
Дорогие форумчани. Мне нужна от вас оценка и информация о данном оружии как от специалистов, за что и огромное спасибо. К сожалению не располагаю свободным временем и не часто захожу на форум. Более детальные фото предоставлю чуть позже. Спасибо что вы есть. С ув.
 
Статус
Закрита.
Зверху