Помогите советом.

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Яковлев В.А.;25838 сказав(ла):
А словоблудие из выдержек из приказа № 622
Так вот это,как вы выразились-"словоблудие" и подтверждает постатейно,то что вы написали выше,так очень,типа просто:
"Далее. У нас запрещено не ношение картечи, а охота на определенные виды животных. А на некоторые виды - не запрещена. Посему, пока ты не будешь применять патрон "против" животного, на которое такой снаряд Законом запрещен, носить можно, объясняя необходимостью "попутно" отстреливать волков."
...,а людей необходимо подвести к этому документально,с разьяснением,с расстановкой,вот тогда и исчезнут споры и кривотолки!!
 

FoxHunter

Мисливець
Мук, честно сказать ты меня замучил своей душевной простотой!
Это кому определение написано что такое боеприпасы.

5. Бойовими припасами визнаються патрони до нарізної вогнепальної зброї різних калібрів, артилерійські снаряди, бомби, міни, гранати, бойові частини ракет і торпед та інші вироби в зібраному вигляді, споряджені вибуховою речовиною і призначені для стрільби з вогнепальної зброї чи для вчинення вибуху.

Я так понял доставляет удовольствие поспорить со мной независимо от того прав я или нет?
давай через личку, если есть вопросы ко мне, чтоб не засерать тему.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Но там есть еще окончание формулировки статьи,а именно:
"... не є предметом злочинів, передбачених статтями 262, 263 КК."А эти статьи говорят не определении есть ли охотничий патрон боеприпасом,а о:

"Стаття 262. Викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживанням службовим становищем",

"Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами"

Это разные вещи и разные понятия!!
 

Muk

Слідопит
FoxHunter;25844 сказав(ла):
Бойовими припасами визнаються патрони до нарізної вогнепальної зброї різних калібрів, артилерійські снаряди, бомби, міни, гранати, бойові частини ракет і торпед та інші вироби в зібраному вигляді, споряджені вибуховою речовиною і призначені для стрільби з вогнепальної зброї чи для вчинення вибуху
і продовження - за викрадення чи незаконний обіг і т.п. яких передбачена КРИМІНАЛЬНА відповідальність...

За такі самі дії, але пов'язані з гладкоствольною мисливською зброєю чи з БОЄПРИПАСАМИ до неї передбачена АДМІНІСТРАТИВНА відповідальність...

FoxHunter;25844 сказав(ла):
ты меня замучил своей душевной простотой
Про простоту "улыбнуло"...
Ви ж не юрист, правда? Це видно...))))
 

PETROPAVEL

Слідопит
Арго;25843 сказав(ла):
объясняя необходимостью "попутно" отстреливать волков."
...,а людей необходимо подвести к этому документально,с разьяснением,с расстановкой,вот тогда и исчезнут споры и кривотолки!!
Вот именно ...+ 100 % согласен и поддерживаю ..
 

vityastas

Мисливець
Яковлев В.А.;25838 сказав(ла):
Просто, половина "колхозников" проверяющему слова не скажет, даже если ему собственные штаны на голову натянут.
не гарно так говорити, адже ці самі "колхозники" є такими ж мисливцями як Ви і я, і всі інші. не можуть всі бути в одинаковій мірі юридично "підковані". а саме на таких "колхозниках" і витягують свій план на протоколи ваші перевіряючі, хоча деколи такий "колхозник" до свого дому не приніс не сотню-другу, яку потратив на внески і сезонні картки і яких вдома деколи може і не хватає.
а ваші б краще попробували на прокурорських працівників, суддів, МВСників і СБУшників проитоколи складати. куда там - на них затонкий і біля них вони самі "колхозниками" виглядають, язик тримають нище пояса ззаду. от і виїзжають на "колхозниковому" горбі всі кому не ліньки.


Яковлев В.А.;25838 сказав(ла):
Например, работники державной службы охраны ПЗФ или милиции имеют права на личный досмотр (как объяснить возникновение необходимости его проведения - темя другая. А найти причину для личного досмотра - не так уж и сложно).
безперечно вони мають права, але при певних обставинах (підставах). якщо обставин немає, то можна також нагади і про обов"язки.

"В юридичній енциклопедії під таким поняттям ("огляд") розуміють процесуальну дію органу дізнання, слідчого, суду, під час якої за участю вказаних у законі осіб виявляються, безпосередньо сприймаються, оцінюються і фіксуються стан, властивості та ознаки матеріальних об’єктів, пов’язаних з подією, що розслідується або щодо якої проводиться судовий розгляд з метою отримання фактичних даних і з’ясування обставин, котрі мають значення для встановлення істини у кримінальній справі".
як бачите для огляду неробхідні підстави, а якщо їх не буде то можемо з перевіряючим поговорити про скаргу до прокуратури про недотримання законодавства України, перевищення службових повноважень та порушення своїх конституційних прав і свобод. при бажанні (і бажано знайомому в прокуратурі, а їм також плану треба на скасування адмінів) можна такий геморой перевіряючому створити... не шуткуйте краще.

ну і останнє.

Яковлев В.А.;25838 сказав(ла):
У нас запрещено не ношение картечи, а охота на определенные виды животных. А на некоторые виды - не запрещена. Посему, пока ты не будешь применять патрон "против" животного, на которое такой снаряд Законом запрещен, носить можно, объясняя необходимостью "попутно" отстреливать волков.
тоді я взагалі не бачу механізму юридично правильного (такий щоб не можливо було оскаржити і виграти) складання протоколу за використання картечі. хіба сам напишеш чистосердечне каяття де вкажеш, що дійсно використовував даний набій на ті види дичини на які використовувати його заборонено. любий можна оскаржити навіть якщо в стволі був патрон, так як тілько що вовка бачив, точно кажу вам, он там за кукурудзою.. а може просто здалося.. не знаю навіть, нє ну точно вовк був!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
vityastas;26302 сказав(ла):
тоді я взагалі не бачу механізму юридично правильного (такий щоб не можливо було оскаржити і виграти) складання протоколу за використання картечі. хіба сам напишеш чистосердечне каяття де вкажеш, що дійсно використовував даний набій на ті види дичини на які використовувати його заборонено. любий можна оскаржити навіть якщо в стволі був патрон, так як тілько що вовка бачив, точно кажу вам, он там за кукурудзою.. а може просто здалося.. не знаю навіть, нє ну точно вовк був!
От для того і існують роз"яснення на даному форумі,щоб вас не розводили як цуценят в лісах і полях і не натягували вас на підписання "липи"!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
vityastas писал:

Яковлев В.А. писал:
Просто, половина "колхозников" проверяющему слова не скажет, даже если ему собственные штаны на голову натянут.



не гарно так говорити, адже ці самі "колхозники" є такими ж мисливцями як Ви і я, і всі інші. не можуть всі бути в одинаковій мірі юридично "підковані". а саме на таких "колхозниках" і витягують свій план на протоколи ваші перевіряючі, хоча деколи такий "колхозник" до свого дому не приніс не сотню-другу, яку потратив на внески і сезонні картки і яких вдома деколи може і не хватає.
а ваші б краще попробували на прокурорських працівників, суддів, МВСників і СБУшників проитоколи складати. куда там - на них затонкий і біля них вони самі "колхозниками" виглядають, язик тримають нище пояса ззаду. от і виїзжають на "колхозниковому" горбі всі кому не ліньки.



Яковлев В.А. писал:
Например, работники державной службы охраны ПЗФ или милиции имеют права на личный досмотр (как объяснить возникновение необходимости его проведения - темя другая. А найти причину для личного досмотра - не так уж и сложно).


безперечно вони мають права, але при певних обставинах (підставах). якщо обставин немає, то можна також нагади і про обов"язки.

"В юридичній енциклопедії під таким поняттям ("огляд") розуміють процесуальну дію органу дізнання, слідчого, суду, під час якої за участю вказаних у законі осіб виявляються, безпосередньо сприймаються, оцінюються і фіксуються стан, властивості та ознаки матеріальних об’єктів, пов’язаних з подією, що розслідується або щодо якої проводиться судовий розгляд з метою отримання фактичних даних і з’ясування обставин, котрі мають значення для встановлення істини у кримінальній справі".
як бачите для огляду неробхідні підстави, а якщо їх не буде то можемо з перевіряючим поговорити про скаргу до прокуратури про недотримання законодавства України, перевищення службових повноважень та порушення своїх конституційних прав і свобод. при бажанні (і бажано знайомому в прокуратурі, а їм також плану треба на скасування адмінів) можна такий геморой перевіряючому створити... не шуткуйте краще.

ну і останнє.


Яковлев В.А. писал:
У нас запрещено не ношение картечи, а охота на определенные виды животных. А на некоторые виды - не запрещена. Посему, пока ты не будешь применять патрон "против" животного, на которое такой снаряд Законом запрещен, носить можно, объясняя необходимостью "попутно" отстреливать волков.


тоді я взагалі не бачу механізму юридично правильного (такий щоб не можливо було оскаржити і виграти) складання протоколу за використання картечі. хіба сам напишеш чистосердечне каяття де вкажеш, що дійсно використовував даний набій на ті види дичини на які використовувати його заборонено. любий можна оскаржити навіть якщо в стволі був патрон, так як тілько що вовка бачив, точно кажу вам, он там за кукурудзою.. а може просто здалося.. не знаю навіть, нє ну точно вовк був!



Шановний Вітястас!

По-перше, я совсім не збирався скривджувати представників сільського господарства: за великим рахунком, й мій батько, й моя мати народжені були у селі. Теща друга із тестем були взагалі колгоспники у прямому сенсі цього слова (вона - головний агроном,а він - бригадир тракторної бригади). Дуже багато друзів із села у мене і зараз.

Але, як кажуть: "Із пісні слов не викинеш!" Тому я й сказав про колгоспників, бо ці люди зазвичай дисципліновані та поважають владу у всякому її вигляді. Й налякати їх таким чином не дуже складно, на жаль...

Стосовно складання протоколів та притягнення во відповідальності за порушення правил полювання, то "на моїй совісті" таким, повірте, не мало - і КГБшників, і СБУшників, а про работників МВС - взагалі говорити не буду, у тому числі - й центрального апарату. А відповідати за всіх працівників єгерської служби та держінспекторів я не збираюся. Особоливо зараз.


По-друге, якщо Вам ще не зробили "огляд" непрацівники "органу дізнання, слідчого, суду", то це свідчить лише про їх недоопрацювання єгерів та держінспекторів (правда, вони, на відміну від працівників державної служби охорони ПЗФ, можуть робити огляд лише транспортних засобів та особистих речей, а не особистий огляд). І не вважайте, що життя й права вказаних мною осіб закінчується лише "В юридичній енциклопедії" або у ККУ чи КПУ. Є ще багато кодексів, законів та підручників з юридичних питань. У тому числі - й стосовно огляду у адміністративному провадженні. А підстави для чого завгодно знайти можна при побажанні.

По-третє. За застосування картечі на полюванні скласти протокол можна. Але не за носіння на полювання, а за саме полювання нею на тварин, на яких картеччю полювання заборонено. Наприклад, ми в угіддях виявили бригаду, яка при нас добула козулю. При огляді її було чітко виявлено, що вона добута картеччю. Протокол було складено та мисливця-порушника притигнуто до адмінвідповідапьності.

По-четверте. Ви вважаєте, що нам немає що більше обговорювати?
 

vityastas

Мисливець
Яковлев В.А.;26322 сказав(ла):
Стосовно складання протоколів та притягнення во відповідальності за порушення правил полювання, то "на моїй совісті" таким, повірте, не мало - і КГБшників, і СБУшників, а про работників МВС - взагалі говорити не буду, у тому числі - й центрального апарату.
можу лише скинути капелюха перед вами, так як підстав Вам не вірити у мене немає, але повірте, що таких як Ви досить мало в системі єгерської служби.

Яковлев В.А.;26322 сказав(ла):
Є ще багато кодексів, законів та підручників з юридичних питань. У тому числі - й стосовно огляду у адміністративному провадженні. А підстави для чого завгодно знайти можна при побажанні.
от звідсіля і всі бардаки - немає єдиного чітко визначеного нормативного акту яким би всі користувалися. ціла купа служб розробляються собі свої, які часто суперечать один другому і навіть конституції.

Яковлев В.А.;26322 сказав(ла):
При огляді її було чітко виявлено, що вона добута картеччю.
тут згідний повністю. напевно єдиний варіант коли є факт використання.


Яковлев В.А.;26322 сказав(ла):
По-четверте. Ви вважаєте, що нам немає що більше обговорювати?
)))) та чого ж, тем для дискусій маса, просто хотілось до кінця все вияснити по даному питанні.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не знаю - навіщо, але саме краще раніше було "пушсало" (смазка ПВК пушечная[1] — консервационная (защитная) смазка; нефтяное масло, загущенное петролатумом и церезином; содержит антикоррозионную присадку. Основные эксплуатационные характеристики: высокие адгезионные и консервационные свойства, водостойкость, удерживается на наклонных и вертикальных поверхностях. Работоспособна при температуре −50…+50°С°. Область применения: защита от коррозии металлических изделий, предотвращение ржавления изделий из черных и цветных металлов, консервация металлических изделий и механизмов. Внешне напоминает литол, содержит около 1 % ингибитора коррозии.
Используется при изоляции наземных трубопроводов).
Также см.:
Смазка пушечная

Область применения смазки пушечной:

Защита от коррозий металлических изделий, предотвращение ржавления изделий из чёрных и цветных металлов, консервация металлических изделий и механизмов.

Основные эксплуатационные характеристики:
Высокие адгезионные и консервационные свойства, водостойкость, удерживается на наклонных и вертикальных поверхностях.
Работоспособна в интервале температур от −50 до +50 °С.

Состав:

Нефтяное масло, загущёное петролатумом и церезином; содержит антикоррозийную присадку.
Заменители:
ГОИ-54п, Солидол С, ВТВ-1.

Но вазилин тоже можно применять.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Яковлев В.А.;37586 сказав(ла):
саме краще раніше було "пушсало" (смазка ПВК пушечная[1]
Да,это самое действенное средство для консервации оружия и т.д!!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
У меня покойный отец начинал кадровую военную службу оружейником после окончания Тульского оружейно-технического училища. Я про пушсало лет с 7 слышал.
Вот только, Ворошилов, интересно: зачем ты ружье зарывать собрался? Его ведь можно просто обычной смазкой смазывать и раз в месяц просто чистить обычным образом. Это если на ДХ ружье консервировать, то смысл заморачиваться с консервацией есть.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Пушсало -це що? можна більше інформації.
 

Охотник1982

Новачок
Добрый день уважаемые форумчане. Ну во первых мы по старой традиции начали как всегда за здравие , а закончили за упокой , то есть отклонились от обсуждаемой темы настолько , что я уже и запутался во всех сказанных выше доводах , а потому на буду акцентировать Ваше внимание на каких то конкретных постах. Во вторых , хотелось бы изложить свою точку зрения по данной дискуссии . Законом «Об охотничьем хозяйстве.....» запрещена охота на « копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю чи шротом» . Кроме того этим же законом оговорено что «добування вовка, лисиці, єнотовидного собаки та шакала дозволяється здійснювати також за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин. То что выше прозвучали цытаты из уголовного кодекс Украини , не может вообще касаться обсуждаемой темы , так как уголовная ответственность наступает только в случае нарушения правил использования нарезного оружия , а не гладкоствольного.
Исходя из всего выше изложенного делается вывод , что сам по себе факт присутствия в арсенале охотника на охоте патрона снаряженного картечью (в ограниченном количестве (2-3 патрона) не может говорить о том , что охотником совершается нарушение правил охоты , поскольку в случае присутствия у охотника всех необходимых документов , он имеет полное право отстрелять волка , лисицу , бродячую собаку ......(хотя это даже не право , а долг каждого уважающего себя и ценящего природу охотника) даже охотясь на утку (поэтому даже в случае их обнаружения у охотника речь о нарушении правил охоты идти не может). Хотя конечно , если при охоте на утку у охотника полный патронташ картечи и пуль то с этими горе-охотниками необходимо бороться всеми возможными и невозможными методами. Как показывает практика многих поколений охотников , самым эффективным снарядом для поражения того же волка является дробь (картечь) диаметром от 5 до 7 мм (так что , как мне кажется использование картечи от 7,2 до 10 мм – это откровенный перебор). Также в случае , если на территории проведения охоты распорядителем угодий оговорено запрет на применение картечных патронов , то они безоговорочно должны быть изъяты самим же охотником из патронташа , карманов и других мест и оставлены например в машине...
Но опять же не соглашусь с «бытуемым» мнением о том , что охотник не может иметь картечных патронов для самозащиты. Мне лично знакомо два случая на которых человек пострадал от подранка кабана. Первый из них произошел на моих же глазах. Находясь в болоте на человека бросился подранок кабана , а выстрелы по нему дробью № 6 и 4 с расстояния в 5 шагов результата не дали никакого . Спасло то что охотник был немного не по зубам 65-килограмовому подранку (габариты человека 196 см рост , 115 кг – вес) в итоге завязавшейся борьбы , зверь был попросту зарезан. Человек отделался парой синяков и легким испугом (но не все люди могут похвастаться такими габаритами. А вот второй случай : стрельба утиной дробью практически не причинила вреда 120 кг. секачу который бросился на человека со спины , в ходе борьбы зверь неоднократно бросался к охотнику подбрасывая его как кот мышь , и остановился лишь после того как последний все же не выпустив оружия сумел зарядить картечь и добить подранка. Итоги этого столкновения были плачевнее первого эпизода , человек был доставлен в больницу с множественными переломами и порезами , потерял много крови и чуть не оставил наш грешный мир , просто вовремя оказанная первая медицинская помощь и быстрая доставка его в больницу , помогли ему остаться в живых.
В заключении хочу сказать , что само нахождение в карманах или патронташе охотника патронов с картечью не может говорить о совершении охотником административного проступка , а иногда и спасает человеческую жизнь.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Охотник1982 писал:
что само нахождение в карманах или патронташе охотника патронов с картечью не может говорить о совершении охотником административного проступка

Ну,это и так ясно из самой трактовки БЗ:

"...запрещена охота на « копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю чи шротом"
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Охотник1982;37670 сказав(ла):
Добрый день уважаемые форумчане. Ну во первых мы по старой традиции начали как всегда за здравие , а закончили за упокой , то есть отклонились от обсуждаемой темы настолько , что я уже и запутался во всех сказанных выше доводах , а потому на буду акцентировать Ваше внимание на каких то конкретных постах. Во вторых , хотелось бы изложить свою точку зрения по данной дискуссии . Законом «Об охотничьем хозяйстве.....» запрещена охота на « копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю чи шротом» . Кроме того этим же законом оговорено что «добування вовка, лисиці, єнотовидного собаки та шакала дозволяється здійснювати також за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин. То что выше прозвучали цытаты из уголовного кодекс Украини , не может вообще касаться обсуждаемой темы , так как уголовная ответственность наступает только в случае нарушения правил использования нарезного оружия , а не гладкоствольного.
Исходя из всего выше изложенного делается вывод , что сам по себе факт присутствия в арсенале охотника на охоте патрона снаряженного картечью (в ограниченном количестве (2-3 патрона) не может говорить о том , что охотником совершается нарушение правил охоты , поскольку в случае присутствия у охотника всех необходимых документов , он имеет полное право отстрелять волка , лисицу , бродячую собаку ......(хотя это даже не право , а долг каждого уважающего себя и ценящего природу охотника) даже охотясь на утку (поэтому даже в случае их обнаружения у охотника речь о нарушении правил охоты идти не может). Хотя конечно , если при охоте на утку у охотника полный патронташ картечи и пуль то с этими горе-охотниками необходимо бороться всеми возможными и невозможными методами. Как показывает практика многих поколений охотников , самым эффективным снарядом для поражения того же волка является дробь (картечь) диаметром от 5 до 7 мм (так что , как мне кажется использование картечи от 7,2 до 10 мм – это откровенный перебор). Также в случае , если на территории проведения охоты распорядителем угодий оговорено запрет на применение картечных патронов , то они безоговорочно должны быть изъяты самим же охотником из патронташа , карманов и других мест и оставлены например в машине...
Но опять же не соглашусь с «бытуемым» мнением о том , что охотник не может иметь картечных патронов для самозащиты. Мне лично знакомо два случая на которых человек пострадал от подранка кабана. Первый из них произошел на моих же глазах. Находясь в болоте на человека бросился подранок кабана , а выстрелы по нему дробью № 6 и 4 с расстояния в 5 шагов результата не дали никакого . Спасло то что охотник был немного не по зубам 65-килограмовому подранку (габариты человека 196 см рост , 115 кг – вес) в итоге завязавшейся борьбы , зверь был попросту зарезан. Человек отделался парой синяков и легким испугом (но не все люди могут похвастаться такими габаритами. А вот второй случай : стрельба утиной дробью практически не причинила вреда 120 кг. секачу который бросился на человека со спины , в ходе борьбы зверь неоднократно бросался к охотнику подбрасывая его как кот мышь , и остановился лишь после того как последний все же не выпустив оружия сумел зарядить картечь и добить подранка. Итоги этого столкновения были плачевнее первого эпизода , человек был доставлен в больницу с множественными переломами и порезами , потерял много крови и чуть не оставил наш грешный мир , просто вовремя оказанная первая медицинская помощь и быстрая доставка его в больницу , помогли ему остаться в живых.
В заключении хочу сказать , что само нахождение в карманах или патронташе охотника патронов с картечью не может говорить о совершении охотником административного проступка , а иногда и спасает человеческую жизнь.
1. Посмотрите название темы и объясните ваше мнение, что мы отклонились от темы?
2. Непонятно ваше заявление о том, что уголовная ответственность наступает от использования нарезного оружия - она и от неправомерного использования любого оружия может наступить. Причем - по нескольким статьям УКУ.
3, Далее, вы читали, вообще-то, все наши суждения о ношении с собой картечи на охоте на копытных? По-моему, вы его во многом повторили.
Теперь, не начиная обсуждать, каким образом ОХОТПОЛЬЗОВАТЕЛЬ (а не распорядитель охоты) может запретить ношение картечи на облавной охоте, напомню всем, что:
"ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомлісгоспу
України
02.04.2007 N 129

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 квітня 2007 р.
за N 389/13656


ПОЛОЖЕННЯ
про порядок поводження із зброєю, видачі
ліцензій на добування мисливських
тварин та проведення полювань
4.4. Перед початком облавного полювання розпорядник
полювання:
...
- перевіряє відповідність набоїв полюванню на даний вид
тварин. Набої, що не відповідають вимогам, - вилучаються
розпорядником до закінчення полювання;".
Что касается нападения кабанов на людей, то, как правило, в таких случаях, обычно, виноват сам охотник. На меня, например, за почти 40 лет охоты ни один не нападал, хотя иногда с подранком стояли метрах в 15 друг от друга, глядя в глаза. И, как говорил один мой знакомый шутник, в таких случаях (когда на тебя нападает кабан) лучше иметь в кармане гранату - ежели что, то подорвать себя вместе с кабаном.
А лучше - на охоту не ходить, если страшно.
 
Статус
Закрита.
Зверху