Помогите установить

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Надо заяву писать "добровільна здачу з подальшою реєстрацією на моє ім'я ". Как-то так , своими словами.
... А дозвільники через деякий час відповідають: "Руки в гору! Рушниця у розшуку! Де взяв (як і з ким крав)?".
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
... А дозвільники через деякий час відповідають: "Руки в гору! Рушниця у розшуку! Де взяв (як і з ким крав)?".
Ті,які відчувають таку відповідь в дозвільну ногою не покажуться!!Їх відвідують "законники",ті які вже пробили цю рушницю і готові до її узаконення!!Психологія і розумове мислення в наших людей розвинуті по таких питаннях на всі 100% і працюють як у молодих вовків!!
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Євгене Васильовичу, у мене таке враження, що тут деякі хлопці про таке й не здогадуються!..
А могло б таке стати для них неприємним сюрпризом!!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
З такими рушницями краще не мати справу:D.
Але ж на рушниці не написано, що вона вкрадена чи у розшуку!
Шановний Арго підказав, що якщо хтось пропонує якусь дриняку незрозуміло-безгосподарську, спочатку треба встановити її марку та номер та спробувати "пробити" через знайомого дозвільника.
Бо такі випадки не дуже й рідко зустрічаються, сам знав два-три випадки. бо ще цікавіше: "списані" через дозвільну систему підрозділу МВС декілька років до того...
 

ТАР

Снайпер
Моє перше повідомлення було написано не як заклик до купівлі нелегальної зброї - навіщо? Якщо легальної вистачає. Мав на увазі оформлення законно рушниці в конкретному випадку.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Моє перше повідомлення було написано не як заклик до купівлі нелегальної зброї - навіщо? Якщо легальної вистачає. Мав на увазі оформлення законно рушниці в конкретному випадку.
Вас ніхто не звинувачує! Але погодьтеся: можливі варіанти у законному намаганні ми повідомили!
 

Mechanik

Снайпер
Шановний Пане під ніком oper7777777
Хід Ваших думок, зрозуміло.
А саме: дана рушниця по базі даних, на обліку - не перебуває. Факт - 101%
А перебуває наразі як "безхатченко" так як в дозвільному документі мало бути зазначено модель,марка, калібр даної зброї, та місце її реєстрації.
Але у Вас Шановний, "паперів" на неї на даний момент, не має.
Та скоріш за все, дана зброя, і перебуває зараз десь у поліцейському відділку, де Ви і працюєте можливо "опером" у справах по запобіганню обігу незаконної зброї та наркотиків, чи іншою оперуповноваженною особою.
Я не думаю, що Ваш нік oper7777777 означає скорочено - оператор котельні на твердому паливі.
Чи не так Шановний Пане oper7777777 ?
Без образ.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
... А дозвільники через деякий час відповідають: "Руки в гору! Рушниця у розшуку! Де взяв (як і з ким крав)?".
не хотел говорить но скажу в одном селе я нашел ИЖ- 47 в идеальном состоянии как мне до сих пор кажется(если надо могу фото выставить)за более чем адекватные деньги.жаба давила очень сильно.я приехал к разрешителю с номером ствола,ствол был розыске человек не прошёл перерегистрацию но того деда давно уже не было.я в месячник сдал немного правда долго переоформлялось и дороже но сейчас я законный владелец этого оружия.и я считаю что это со стороны Закона правильно так все-таки меньше становится нелегального оружия.на российских сайтах часто вижу дед умер через год-два нашли ствол что делать(у них нету такого как у нас с дальнейшей регистрацией)вот и куча советов типа«сдайте,утопите,спрячьте до худших времён»и как мне кажется тут надо отдельную тему делать.надеюсь я не нарушил своими словами Правила Форума.
 

Mechanik

Снайпер
Лучше бы рассказали о ружьё, чем воду лить туда сюда!!!)
Пояснюю Вам щоб Ви мене зрозуміли.
Моя відповідь в темі не була переливанням води з пустого в порожнє, або ж навпаки.
Я написав свою думку, що дана зброя на даний час, є незаконною.
Де також хочу додати, що дана зброя має бути узаконена або ж утилізована як така.
Тому що, подальший політ кулі чи шроту з неї буде обов`язково випущено. по якій цілі та чи в законний спосіб, це вже питання часу.
Основну інформацію по визначенню зброї Вам надав модератор форуму.
Детальні фото ствольної пари, особливо всіх нанесенних клейм на рушниці - не має.
Та і що від цього зміниться? Нічого! Рушниця свій вік - віджила, судячи по зовнішньому стану рушниці.
А який її минулий шлях в територіальних межах України, законний чи кримінальний, це вже питання правоохоронних органів.
Дякую за увагу.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
не хотел говорить но скажу в одном селе я нашел ИЖ- 47 в идеальном состоянии как мне до сих пор кажется(если надо могу фото выставить)за более чем адекватные деньги.жаба давила очень сильно.я приехал к разрешителю с номером ствола,ствол был розыске человек не прошёл перерегистрацию но того деда давно уже не было.я в месячник сдал немного правда долго переоформлялось и дороже но сейчас я законный владелец этого оружия.и я считаю что это со стороны Закона правильно так все-таки меньше становится нелегального оружия.на российских сайтах часто вижу дед умер через год-два нашли ствол что делать(у них нету такого как у нас с дальнейшей регистрацией)вот и куча советов типа«сдайте,утопите,спрячьте до худших времён»и как мне кажется тут надо отдельную тему делать.надеюсь я не нарушил своими словами Правила Форума.
То, что Вы рассказали - один из обычных возможных вариантов, причем - не самый страшный.
Но я, к сожалению, за свою долгую жизнь встречал варианты, когда такие ружья были и ворованными, и "недосписанными". Тут проблем может быть масса - как минимум, пойдешь свидетелем. А если там еще и труп был при ограблении?..
Я понимаю и знаю, что у полиции главная задача - максимально зарегистрировать оружие, обращаемое в стране. Посему так или иначе ОНО будет или зарегистрировано, или утилизировано. Но попасть в неприятную ситуацию, особенно при нашей полиции, способной практически на все, кроме того, чего бы от нее хотел народ. По крайней мере - в некоторых случаях...
Посему еще раз замечаю: не связывайтесь, с чем попало без оглядки, предварительно старайтесь изыскать возможность "пробить" ствол через знакомых дозвильников. Нет такой возможности - как сказал коллега Механик: "эта рухлядь того не стоит!" (прошу у Механика прощения за вольный пересказ!).
 

old hunter

Снайпер
Шановний Пане під ніком oper7777777
Хід Ваших думок, зрозуміло.
А саме: дана рушниця по базі даних, на обліку - не перебуває. Факт - 101%
А перебуває наразі як "безхатченко" так як в дозвільному документі мало бути зазначено модель,марка, калібр даної зброї, та місце її реєстрації.
Але у Вас Шановний, "паперів" на неї на даний момент, не має.
Та скоріш за все, дана зброя, і перебуває зараз десь у поліцейському відділку, де Ви і працюєте можливо "опером" у справах по запобіганню обігу незаконної зброї та наркотиків, чи іншою оперуповноваженною особою.
Я не думаю, що Ваш нік oper7777777 означає скорочено - оператор котельні на твердому паливі.
Чи не так Шановний Пане oper7777777 ?
Без образ.
Да не всегда подробно пишут в разрешении. Я встречал записи "иномарка" 12 кал. и все.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да не всегда подробно пишут в разрешении. Я встречал записи "иномарка" 12 кал. и все.
Чаще всего так и пишут! Как следствие, были случаи, когда по одному номеру находили до трех и даже четырех стволов! Вот и разберись иногда!..
 

Mechanik

Снайпер
Да не всегда подробно пишут в разрешении. Я встречал записи "иномарка" 12 кал. и все.
Те, які пишуть "каракулі" в дозвільних документах на зброю, нам всім відомо.
В даному випадку йдеться мова, що на дану мисливську рушницю, немає жодних документів на право зберігання та носіння.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Те, які пишуть "каракулі" в дозвільних документах на зброю, нам всім відомо.
До речі (хоч і не в тему), треба уважно вичитувати документи, коли забираєш від дозвільника (та й у інших бюрократів теж!), бо іноді записують помилки, а під час перевірки потім можуть бути проблеми у ВАС!!! Вони минуться, але час та настрій можуть бути зіпсованими.
 
Статус
Закрита.
Зверху