Помощь в угодьях уоор

Mima

Мисливець
Сьогодні з друзями зустрілись щоб зробити свій вклад в розвиток УТМР. Взяли картоплі, буряка, кукурудзи, солі, і вирушили до місця майбутньої кормушки.Піднос корма виконувався в ручну, підйом в гору був затяжний, метрів 400. Після зробленої роботи і відпочинку йшли з задоволенням додому, від виконаної нашої роботи. Але пройшовши метрів 800 побачили втікающих двох козуль з сухої трави, побігши навпростець ми зрозуміли що горить все поле. Довго не думаючи ми кинулись рубати гілки сосни і тушити пожежу,протягом однієї години ми ліквідували пожежу цілком. ХУ)))))))) А підпальщики як пили горілку так і продовжували свою трапезу не звертаючи на пожежу уваги,яку і самі спричинили. Фото пришиваю
 

Вкладення

хитрый лис

клон забаненого
Сьогодні з друзями зустрілись щоб зробити свій вклад в розвиток УТМР.
конечно в любом случае уважение Вам,за труд,но мое мнение что сейчас корма зверям уже достаточно и так, зверь требует такой заботы зимой,а сейчас червячки,корешки и травка уже местами...
Довго не думаючи ми кинулись рубати гілки сосни і тушити пожежу,протягом однієї години ми ліквідували пожежу цілком
мертвую траву потушили-живую ель убили...:cool:можно б както ногами либо хворостом каким...ёлку жалко
 

Mima

Мисливець
мертвую траву потушили-живую ель убили...:cool:можно б както ногами либо хворостом каким...ёлку жалко[/QUOTE]
Ногами можна потоптати вогник а не вогонь висотою місцями в метер.
 

roz_koms

Слідопит
мертвую траву потушили-живую ель убили...
Не потушили бы эту траву,таких елочек могло сгореть очень много,вот потом было бы действительно жалко. Недавно тоже столкнулся с тушением сухой травы,скажу я Вам это страшная сила.
 

Mima

Мисливець
конечно в любом случае уважение Вам,за труд,но мое мнение что сейчас корма зверям уже достаточно и так, зверь требует такой заботы зимой,а сейчас червячки,корешки и травка уже местами...


Зимою обовязково, але це ні коли не буде лишнім в любу пору року,особливо солонці!!!!!!!!!!!!!
 

хитрый лис

клон забаненого

хитрый лис

клон забаненого

Mima

Мисливець
Моя думка, що від трьох гілок їй нічого не буде, а від вогню чи вона була жива це ще питання.
 

хитрый лис

клон забаненого
Скинулись деньгами прикупили немного фазана в свои угодья. На той неделе выпустили 10 штук, сегодня 13. На выходных едем за 20 курочками. Не дешево, но надо восполнять угодья дичью...
подскажите на территории фазан до этого жил? я тож задумываюсь но все отгаваривают,мол ландшафт нетот непреживутся и т.д
 

Катыш Сергей

Слідопит
подскажите на территории фазан до этого жил? я тож задумываюсь но все отгаваривают,мол ландшафт нетот непреживутся и т.д
Да! Фазан есть в наличии в этих угодьях (Вольнянская РО УООР Запорожской области). Решили "освежить кровь"....добавить "румынов" и взрослых курей, чтобы они уже в этом году привели потомство. УООР планирует закупить товарный молодняк, передержим в адаптационном вольере и выпустим в угодья в июле-августе.
 
Зверху