Помповое ружье на охоте.

andremon

Мисливець
15м. 71см. да ещё и чек... это Вы так шутите? Нет ну если любите кушать много дроби в мясе то конечно... а если нет, то цилиндр (а то и раструб) и патроны перспирант... Точнее вам вряд-ли кто то скажет, тут нужно самому отстреливать, искать лучшие варианты под конкретный ствол!
 
  • Like
Reactions: crp

U.A.A.

Новачок
15м. 71см. да ещё и чек... это Вы так шутите? Нет ну если любите кушать много дроби в мясе то конечно... а если нет, то цилиндр (а то и раструб) и патроны перспирант... Точнее вам вряд-ли кто то скажет, тут нужно самому отстреливать, искать лучшие варианты под конкретный ствол!
Охочусь с 0.25 и 28 грамм №7, а с помпою буду пробовать 20 грамм №7 . 20 грамм это можно сказать полу заряд для 12к потому о чоке 1 мм и написал но пристрел покажет.
 

andremon

Мисливець
Охочусь с 0.25 и 28 грамм №7, а с помпою буду пробовать 20 грамм №7 . 20 грамм это можно сказать полу заряд для 12к потому о чоке 1 мм и написал но пристрел покажет.
Ну да попробовать конечно можно, но имхо, на коротке через чок, даже полузаряд пойдет почти как пуля...
 

crp

Мисливець
Я б казав .25 ну максимум .5 вкрутити. Але потестити заряд+різні чоки ніколи зайвим не буде ;)
 

Hovarf

Слідопит
Колись довелось тримати в руках ИЖ - 81. Як на мене - для полювання ця зброя не годиться. Для самооборони - так. Для полювання - ні.
 

Hovarf

Слідопит
Мой выбор пал на помпу, как мне кажется:
- всеядность патронов,
- простая система (фактически нечему ломаться),
- охота с под собаки,
-легкое,
- ружье для охоты и самообороны,
- можно моденизировать (смена ложе, установка колиматора ...)
Всеядність патронів - згідний, простота системи - також погоджуюсь. Полювання з під собаки - під знаком питання (чому саме з під собаки?) Легке - ? На Вашу думку помпова рушниця з 5 ма патронами в магазині є легкою? Тоді скажіть, які рушниці Ви вважаєте важкими. Для самооборони - саме те що потрібно, для полювання - не зовсім підходить. Це моя особиста точка зору.
 

Lex12310

Мисливець
Нууу, я з вами не зовсім погоджуюсь, я користуюсь помпою на полюванні вже декілька років, повірте і качки,і голуби з фазанами падають аж бігом)))) Вся справа у звичці до зброю та певна моторика рухів, повірте, відстрілятися ви по мішенями та тарілкам близько 100-150 набоїв і буде Вам щастя. Це моя особиста думка та власна практика..
 

Hovarf

Слідопит
Однозначно - якщо помпа, то тільки Remington 870 всім іншім: туркам, мосбергам і подібним місце на шроті у вигляді брухту.
Напевне шановний Saeco мав можливість користуватися не тільки помповою рушницею Remington 870, але й всіма існуючими та наявними на даний час на світовому ринку "турками, мосбергами" та іншими помпами, якщо він робить такі категоричні заяви.
 

Lex12310

Мисливець
Напевне шановний Saeco мав можливість користуватися не тільки помповою рушницею Remington 870, але й всіма існуючими та наявними на даний час на світовому ринку "турками, мосбергами" та іншими помпами, якщо він робить такі категоричні заяви.
Скоріше за все..... Ну кожному своє...))
 

andremon

Мисливець
Колись довелось тримати в руках ИЖ - 81. Як на мене - для полювання ця зброя не годиться. Для самооборони - так. Для полювання - ні.
Можливо якщо з коротким стволом воно і так, але ІЖ - 81 якщо вірити Вікіпедії випускалося з різною довжиною стволів "700 мм, 600 мм, 560 мм" тобто з довгим стволом, воно навряд чи буде гірше будь якого іншого... щодо надмірної ваги 5 ти патронів, то хто заважає заряжати 3, або навіть 2. Тут, наскільки я зрозумів тема про придатність до полювання помп взагалі... Я так думаю що тут справа всього лише у звичці, от я наприклад майже не уявляю як полювати з гладкоствольними болтовиками, кажуть шо на помпі, при перезаряді губиться прицільна лінія, а як тоді на болтовику, коли там взагалі для перезарядки треба глову від прикладу відводити... і тим не менш, люди полюють, і задоволення отримують, і зброю свою хвалять.
 

Fedos

Мисливець
Я думаю так,что у помпового ружья один "минус"-помнить,что у тебя в руках помпа!:D;)
 

CheshireCat

Мисливець
Я думаю так,что у помпового ружья один "минус"-помнить,что у тебя в руках помпа!:D;)
Абсолютно ні.
Після кількох тренувань/виходів на стенд/стрільбище в цьому взагалі немає потреби.

Хіба треба пам'ятати, як їздити на велосипеді, коли вже навчився на ньому їздити? ;)
 

Fedos

Мисливець
Абсолютно ні.
Після кількох тренувань/виходів на стенд/стрільбище в цьому взагалі немає потреби.

Хіба треба пам'ятати, як їздити на велосипеді, коли вже навчився на ньому їздити? ;)
Но Вам же надо помнить что на велике надо педали крутить а не газовую ручку крутить,так и на помпе главное помнить передернуть цевье,я это имел ввиду!
 

CheshireCat

Мисливець
Но Вам же надо помнить что на велике надо педали крутить а не газовую ручку крутить
Ви це серйозно?!
Ви їздите на велосипеді?
У вас є помпа?
Це були риторичні запитання. :)

З іншого боку, судячи з того, як ви описали ступінь мозкових зусиль для їзди на велосипеді,
так, в користуванні помпою дійсно немає нічого складного,
пам'ятати про перезарядку помпи так же легко, як пам'ятати крутити педалі на велосипеді. :)

Дякую, я тепер зрозумів одну з причин, чому деякі мисливці не користуються помпами - це складно. :D
 

Hovarf

Слідопит
щодо надмірної ваги 5 ти патронів, то хто заважає заряжати 3, або навіть 2.
Звичайно ж можна. Можна й один патрон зарядити. Але ж погодьтесь - люба зброя випускається щоб максимально можливо використати її властивості (переваги) над іншою зброєї чи системами зброї. На мою думку плюс помпової рушниці - саме у ємкості магазину і можливості вручну проводити перезарядку. Тепер про те чим помпа поступається класичній двостволці. В двостволку мажна зарядити лише два патрона (але різні) і можна вибирати черговість пострілу. Адже часто буває, що заєць (качка) піднявся далеко - в такому випадку стріляємо з чокового ствола, якщо ближче - навпаки. Цієї переваги не мають напівавтомати та помпові рушниці.
 
Зверху