Помповое ружье на охоте.

Fedos

Мисливець
Ви це серйозно?!
Ви їздите на велосипеді?
У вас є помпа?
Це були риторичні запитання. :)

З іншого боку, судячи з того, як ви описали ступінь мозкових зусиль для їзди на велосипеді,
так, в користуванні помпою дійсно немає нічого складного,
пам'ятати про перезарядку помпи так же легко, як пам'ятати крутити педалі на велосипеді. :)

Дякую, я тепер зрозумів одну з причин, чому деякі мисливці не користуються помпами - це складно. :D
Да усббббагойтесь уже,вы сильно серьезно воспринимаете,у вас с чувством юмора проблемы,есть у меня и помпа,и велик,и закрыли диалог!
 

Корнилов

Снайпер
Ви це серйозно?!
Ви їздите на велосипеді?
У вас є помпа?
Це були риторичні запитання. :)

З іншого боку, судячи з того, як ви описали ступінь мозкових зусиль для їзди на велосипеді,
так, в користуванні помпою дійсно немає нічого складного,
пам'ятати про перезарядку помпи так же легко, як пам'ятати крутити педалі на велосипеді. :)

Дякую, я тепер зрозумів одну з причин, чому деякі мисливці не користуються помпами - це складно. :D
Вопрос? А почему не в одном каталоге об охотничьем оружие о помпе не вспоминается! Пацаны в АТО и с АК и с РПК охотиться, но это не есть охотничьим оружием! За 12 лет не разу не видел помпу ни на охоте ни на стенде!!!
 

andremon

Мисливець
Звичайно ж можна. Можна й один патрон зарядити. Але ж погодьтесь - люба зброя випускається щоб максимально можливо використати її властивості (переваги) над іншою зброєї чи системами зброї. На мою думку плюс помпової рушниці - саме у ємкості магазину і можливості вручну проводити перезарядку. Тепер про те чим помпа поступається класичній двостволці. В двостволку мажна зарядити лише два патрона (але різні) і можна вибирати черговість пострілу. Адже часто буває, що заєць (качка) піднявся далеко - в такому випадку стріляємо з чокового ствола, якщо ближче - навпаки. Цієї переваги не мають напівавтомати та помпові рушниці.
Цей мінус можна віднести майже до усієї зброї яка має магазин, частково можна зарадити зарядкою, наприклад у ствол безконтейнерний, наступний контейнерний, ясне діло що це не рівноцінно, бо ціль може з"явитись на будь якій відстані, але ж зазвичай... щодо ємності, то наприклад у мене на Хатсані 7+1, що для полювання я вважаю більше ніж занадто, як на мене цілком достатньо 3х, якщо більше то це буде лише даремний переразход боєприпасів, до того ж зайві підранки.
 

CheshireCat

Мисливець
у вас с чувством юмора проблемы
Хіба? :D

Вопрос? А почему не в одном каталоге об охотничьем оружие о помпе не вспоминается!
Зустрічний вапріс:
Що таке "каталог об охотничьем оружие", де ви їх знаходите і навіщо? :)

Пацаны в АТО и с АК и с РПК охотиться, но это не есть охотничьим оружием!
А хіба хтось веде тут мову про АК і РПГ? Здається, ви перший. :)

За 12 лет не разу не видел помпу ни на охоте ни на стенде!!!
Помпа - моя перша гладкоствольна рушниця, я півроку ходив на стенд з помпою. І шо?

Не треба апроксимовувати свій досвід на всіх. Люди різні.
Якщо для одних помпа "на голову на налазить" як мисливська зброя,
для інших цілком нормальна мисливська зброя.

Люди нормально полюють і з двостволками, і з напівавтоматами, і з помпами.
Ні, плять, треба доїпатись саме до помпи. Кому яке діло, вибачайте?

Ходіть краще на стенд тренуватись,
а то дехто з помпи більше тарілок позбиває, ніж "справжні" мисливці зі "справжньою" мисливською зброєю. ;)

Кожен полює з тим, з чим хоче. Всі ж дорослі люди, а стереотипи, як у школярів.
Всім добра. :)
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
А я в 1989-м с ПМа зайку взял... Пишем срочно питицию: "Разрешить короткоствол - для охотников!"
Для натаски пса , использовал спортивную рагатку
Хіба? :D


Зустрічний вапріс:
Що таке "каталог об охотничьем оружие", де ви їх знаходите і навіщо? :)


А хіба хтось веде тут мову про АК і РПГ? Здається, ви перший. :)


Помпа - моя перша гладкоствольна рушниця, я півроку ходив на стенд з помпою. І шо?

Не треба апроксимовувати свій досвід на всіх. Люди різні.
Якщо для одних помпа "на голову на налазить" як мисливська зброя,
для інших цілком нормальна мисливська зброя.

Люди нормально полюють і з двостволками, і з напівавтоматами, і з помпами.
Ні, плять, треба доїпатись саме до помпи. Кому яке діло, вибачайте?

Ходіть краще на стенд тренуватись,
а то дехто з помпи більше тарілок позбиває, ніж "справжні" мисливці зі "справжньою" мисливською зброєю. ;)

Кожен полює з тим, з чим хоче. Всі ж дорослі люди, а стереотипи, як у школярів.
Всім добра. :)
Тарелочки не съедобные! Я лучше на голубя)))
 

Monah

Мисливець
За 12 лет не разу не видел помпу ни на охоте ни на стенде!!!
Ну это не показатель, что Вы не видели, ходят с помпойи с каждым годом все больше. Все зависит от стереотипов и традиций. На северо-американском континенте никто с двухстволками не ходят, а только с полуавтоматами и помпой.
 

Старина Хэмп

Мисливець
Некоторые охотники могут сделать три выстрела из одностволки быстрее, чем другие из двустволки, к слову. Я лично стал охотиться с помпой с 12 лет, так как отец приобрел ее для меня в 16 калибра и весе 2,8 кг. Еще у нее оказался прекрасный бой. Так что я и сегодня на ходовые беру ее и на перелет тоже. Многое зависит от характеристик самой помпы. Если это полицейский вариант с коротким стволом ее применение на охоте может не всем подойти. Если это охотничий вариант ружья , то дело исключительно в навыке перезарядки, что большинством людей нарабатывается. Ведь стреляет же пол Америки на охоте из помп.
 

Dmitrriy

Мисливець
Некоторые охотники могут сделать три выстрела из одностволки быстрее, чем другие из двустволки, к слову. Я лично стал охотиться с помпой с 12 лет, так как отец приобрел ее для меня в 16 калибра и весе 2,8 кг. Еще у нее оказался прекрасный бой. Так что я и сегодня на ходовые беру ее и на перелет тоже. Многое зависит от характеристик самой помпы. Если это полицейский вариант с коротким стволом ее применение на охоте может не всем подойти. Если это охотничий вариант ружья , то дело исключительно в навыке перезарядки, что большинством людей нарабатывается. Ведь стреляет же пол Америки на охоте из помп.
а у нас низяяяяяяя, засмеЮт)))
 
Хто засміє? Дурні тільки можуть сміятись. 710 ствол зі змінними дульними звуженнями,це хіба не для полювання?А що хвидше перезарядити - помпу чи одностволку?
 

Kartavec

Мисливець
Был Тоз 34. Охотился 2 года. Продал. Купил помпу с 500 мм. стволом, охочусь 2й год.
На стенде отстрелял около 200 патронов. Нормально попадаю.
На ходовую с собакой то что нужно.
По зайцу достаю, на утку не пойдёт...
 

Dmitrriy

Мисливець
Хто засміє? Дурні тільки можуть сміятись. 710 ствол зі змінними дульними звуженнями,це хіба не для полювання?А що хвидше перезарядити - помпу чи одностволку?
да то стёб...хрен всем тем во все места кто будет смеяться)))
смеются и * те, кто сами ни хрена не стоят в этой жизни...и это не только касаемо выбора системы перезарядки)
 
Останнє редагування модератором:

Dmitrriy

Мисливець
Та не, грустно:
идёт, такой-себе в загоне, Рэмба с помПой в камуфляже и берцах, на поясе - штык-нож армейский тилипается ( а чего, круто ведь!), пысок багнюкой помацакал (для шоб зайка не узрел), а увидев (поздновато правда) типа дичь (вот в ней он, точняк, хреновато разбираеццо) начинает ОФИГЕННО ГРОМКО шмалять с бедра и диким криком:
- Скучно вам серые, ща я накапаю, правду на смирные Ваши мозги! (Ю.Шевчук)
...Сцуко, представил, щас заплачу(((
злой вы(
 

Bishop

Новачок
Да нормально охотится с помпой! А, Рембо и с двухстволками навалом, это состояние души )Обычно нормальные охотники смотрят не на ствол,а как ты можешь им пользоваться и что ты за человек....
 

Корнилов

Снайпер
Нормальные охотники, как впрочем и нормальные люди, используют вещи по назначению... А попытки свести всё к универсальности говорят либо о нищебродстве, либо о недалёкости.
Это, как с борзой на перепела? )))
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Нормальные охотники, как впрочем и нормальные люди, используют вещи по назначению..
Смешно читать такое, от считающих себя нормальными охотниками:D
А я в 1989-м с ПМа зайку взял... Пишем срочно питицию: "Разрешить короткоствол - для охотников!"
Знаю многих охотников с помповым ружьем, но они таким дебилизмом не страдали!!! То кто тогда нормальный???
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
что с ПМ-ом я был именно на охоте
Какая разница, где ты с ним был:D Тебя за язык никто не тянул:p Стрелять по зайцу с ПМ - это низость и браконьерство! Таким негодяям не место среди нормальных охотников.
 

Bishop

Новачок
Нормальные охотники, как впрочем и нормальные люди, используют вещи по назначению... А попытки свести всё к универсальности говорят либо о нищебродстве, либо о недалёкости.
Полностью согласен с вами по поводу ( и не тебе "ярлыки" вешать.) Давайте и вы, как -то без ярлыков учитесь обходиться в общении с братьями по оружию....
 
Зверху