Поміняю на щеня курцхара

Ergon30

Новачок
Поміняю на щеня курцхара з документами від робочих батьків(бажано у Вінницькій обл. або поблизу ), штншилів, які по грошовому еквіваленті будуть відповідати ціні щеняти.Можливе підбирання пар і навіть сімі, різних кольорів які в мене є в наявності ,а саме (стандарти, бежеві, чорний бархат, біло розовий, білий Вільсон можливо і другі кольори, якщо будуть в наявності).Чекаю на ваші пропозицііі> 0966257055 Ergon30@gmail.com
 

Volk

Мисливець
Ergon30 писал:

Поміняю на щеня курцхара з документами від робочих батьків(бажано у Вінницькій обл. або поблизу ), штншилів, які по грошовому еквіваленті будуть відповідати ціні щеняти.Можливе підбирання пар і навіть сімі, різних кольорів які в мене є в наявності ,а саме (стандарти, бежеві, чорний бархат, біло розовий, білий Вільсон можливо і другі кольори, якщо будуть в наявності).Чекаю на ваші пропозицііі> 0966257055 Ergon30@gmail.com


Ниче не понял,якщо хто понял переведить.
 

Ergon30

Новачок
Volk;61225 сказав(ла):
Ergon30 писал:

Поміняю на щеня курцхара з документами від робочих батьків(бажано у Вінницькій обл. або поблизу ), штншилів, які по грошовому еквіваленті будуть відповідати ціні щеняти.Можливе підбирання пар і навіть сімі, різних кольорів які в мене є в наявності ,а саме (стандарти, бежеві, чорний бархат, біло розовий, білий Вільсон можливо і другі кольори, якщо будуть в наявності).Чекаю на ваші пропозицііі> 0966257055 Ergon30@gmail.com


Ниче не понял,якщо хто понял переведить.
Що саме вам не зрозуміло?
 

Ergon30

Новачок
Добавлю фото деяких своіх звірків можливо ще хтось не знайомий із цими звірками:
Стандартного кольору
Білий Вільсона
Чорний бархат
Бежевого кольору
 

Ergon30

Новачок
Є можливість замовлення і інших кольорів є молодняк Білорозовий і Білий Вільсона(мозаіка) фото виставлю пізніше.
 

Ergon30

Новачок
А ось і фото до поста №5 Білий Вільсона(мозаіка) і Білорозовий
 
Зверху