Пополнение охот. коллективов.Есть ли оно?!

Статус
Закрита.

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Loki;36414 сказав(ла):
Хочу и я высказать своё мнение. Стать охотником в наше время достаточно тяжело как мне кажется
Ви не праві. Мисливцем можна стати аби було бажання ходити і гроші щоб оформити всі документи і зброю.
 

Студент

Мисливець
При средней зарплате в 1500 грн. охота занятие не дешевое. У молодежи ситуация сложная.Многие хотят но желания с возможностями как известно...........
 

Loki

Мисливець
TOZ-34ER;36635 сказав(ла):
Loki писал:
Хочу и я высказать своё мнение. Стать охотником в наше время достаточно тяжело как мне кажется

Ви не праві. Мисливцем можна стати аби було бажання ходити і гроші щоб оформити всі документи і зброю.
Я мав на увазі те, що якщо ти і оримав дозвіл на зброю та всі інші необхідні документи, то потрапити на полювання самостійно, самотужки, без знайомих мисливців дуже важко.
 

Loki

Мисливець
Студент;36765 сказав(ла):
При средней зарплате в 1500 грн. охота занятие не дешевое. У молодежи ситуация сложная.Многие хотят но желания с возможностями как известно...........
В Киеве ситуация несколько иная: средняя зарплата будет повыше, а вот желания у молодёжи я как то особо не заметил, ИМХО.
 

Seriy.1989

Новачок
Студент;36765 сказав(ла):
При средней зарплате в 1500 грн. охота занятие не дешевое. У молодежи ситуация сложная.Многие хотят но желания с возможностями как известно...........
Мені було років 15 коли я вперше позаряджав набої та полазив по посадках з рушницею. С тих пір заболів полюванням, думав от тільки буде 21 рік зразу стаю мисливцем. І ось мені вже майже 23, а я навіть приблизно не знаю коли зможу поповнити лави мисливців. А все причина гроші, коли немаєш навіть власного житла то яка мова може бути про полювання? І це в більшості так.

Loki;36825 сказав(ла):
а вот желания у молодёжи я как то особо не заметил, ИМХО.
Нажаль це теж правда. Серед моїх однолітків не багато бажаючих хотіли б заняться полюванням, але все ж таки вони є. Та тільки їм всім ледве на життя вистачає коштів, не те щоб на полювання!
 

МРВ

Мисливець
Нас постійних 5 мисливців + 3 скажем інколи полюють вік від 25 до 45 всі молоді за останіх 5 ть років ні вибувших ні прибувших. Я Вам скажу немає різниці чка чисельність мисливців, а на скільки ну скажем спрацьований колектив. В нас немає різниці ні вік а ні стаж мисливця.Є старший він і командує такі вимоги кому не подобається не тримаєм.
 
Статус
Закрита.
Зверху