Порада по чистці ствола

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Микола ARMS, 12 лют 2018.

1. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Друзі, стикнувся з такою проблемою, коли чищу рушницю ніколи не можу вичистити до ідеалу, ввесь час залишаються за патронником ніби, як плями та розводи, коли повторно запшикую балістол чи брунокс і протираю патчами розводи лиш з'являються в іншому місці(замість попередньо знизу-зверху)
    Що це за проблема та причина виникненя?

2. Safari
  3. PirotehniK

PirotehniK Снайпер

Грязь на патчах есть?

4. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Опишіть докладніше весь процес.
    Що ви чистите, як ви чистите, від чого хочете відчистити, чим стріляли, чим чистите.

Останнє редагування: 12 лют 2018
    ATIS подобається це.
  5. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Ствол, а саме в місці за патронником, що я писав вище. Чищу латунним йоршиком з патчами, перед процедурою на деякий час заливаю ствол бруноксом чи балістолом. Від чого хочу відчистити також писав вище. Стріляю постійно патронами Ріо або B&P в контейнері чи без.
    Що порадите?

6. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Судячи з опису, ви все правильно робите.
    Якщо хочете ідеальної чистоти - просто продовжуйте далі чистити. Якщо це дійсно необхідно, звичайно.
    Ви не відповіли, чи є бруд на патчах. Це важливо. Бо ви могли, як я колись, прийняти за бруд технологічне кільце в місці з'єднання патронника зі стволом.
    Якщо ви кілька разів повторювали процедуру чистки будь-яким лужним маслом з механічною обробкою йоршиком, і після цього стволи чисті (патч не має свинцю, а поверхня стволе дзеркальна) - більше чистити не потрібно.

7. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Можливло я трохи не так виразився, розводи та пятна залишаються далі патронника, майже до середини блище, підозріло що після кожного разу з'являються ці розводи в інших місцях, зверху або знизу... Патчі з простирадла білого, чисті! Можливо спробувати поміняти матеріал? На иж 58 такого ніколи не було...

8. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Бруду на патчх не залишається!

9. PirotehniK

PirotehniK Снайпер

Попробуйте протереть стволы насухо без всяких масел плотно накрученным патчем, так чтобы аж скрипело при проталкивании шомпола по стволу. Несколько раз, с заменой патчей на новые каждый раз.

CheshireCat подобається це.
  10. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

При слідуючій чистці спробую!

11. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Стволи чисті.

12. Turetskyi

Turetskyi Мисливець

Моя Вам порада,купіть змазку для чистки зброї від хадо(не реклама),запшикали і трошки можна перекурити,далі на латунний йорш накрутіть
    туалентний папір не багатою,оберніть навколо два рази і пропхайте через ствол на вихід,таким чином знімите майже весь нагар і залики які були в стволі і не будуте розмазувати це все по стволуПісля цього викидуєм папір і старанно латунним йоршом чистимо ну дальше думаю знаєте.

13. PirotehniK

PirotehniK Снайпер

Возможно, что те разводы, которые Вы видите, это просто масло.
    Чистота стволов определяется после протирки на сухо.

сергей1975, ATIS та Копатыч подобається це.
  14. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Спробуйте.

Рекомендую спробувати це, продається в Сільпо:
    Вистачає мінімум на три ретельні чистки двостволки.

Прислухайтесь до поради, яку давали вище, і щільно запижуйте папір в ствол, щоб для просування по стволу треба було докласти зусиль.

Якщо ви використовували простий йоршик, як йоршик, спробуйте спіральний йоршик, у нього більша площа прилягання до ствола і, відповідно, ним краще чистити новий ствол без раковин.

Вкладення:

Останнє редагування: 13 лют 2018
  15. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Все правильно, що порадили вище я так і робив) обов'язково насухо в кінці з добрим зусиллям декілька раз витирав ствол але спробую ще бумагою...

16. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Такий йоршик і використовую!

17. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Якщо чистка проведена ретельно, свинцю і нагару вже давно немає, тоді у мене залишається єдине припущення - ви просто розмазуєте залишки масла по стволу.

18. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Дякую хлопці, при слідуючій чистці буду експерементувати.

19. ATIS

ATIS Снайпер

Колись після чистки ствола металевим йоршом, завжди прочищав ствол гарячим мильним розчином. Наливав воду з милом в миску, і шомполом з тряпкою проганяв воду через ствол. Після чистки промиваю ствол чистою гарячою водою. Від того що метал нагрівається він бистро висихає. Спробуйте, трохи більше роботи, але вичищається бомбезно.;)

Федчук подобається це.
  20. Dmitrriy

Dmitrriy Мисливець

Парни, чем вы стреляете или как часто чистите, что нужно так извращаться?)))
    Пришёл домой- почистил и будет вам счастье. Безо всяких стирок и протяжек)))

Бандерос подобається це.
  21. ATIS

ATIS Снайпер

Зараз також без "стіралок" обходжусь, але ж людина не може відчистити от і дав йому пораду. Доречі знайомий також каже що шо там чистити, тернув два рази і хватить, а я як гляну в його стволи то плакати хочеться. Кожному своє.;)

Федчук, БЮВ та HOMICH подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф