Порох Ао +куля.

krushinski00

Снайпер
Хто яку навіску використовує ?
Бажано вказувати яка саме куля її вага та навіску пороху.можливо хтось вже має хороший рецепт.
 

ToxaRat

Мисливець

KFoR

Зброяр
Під булаву з 1,95(як рекомендує нобельспорт) мені не вдалося закрити всі пробоїни а4 з 50метрів. по горизонталі всі прийшли майже 1в1 а от по вертикалі розбіг. Правда стріляв з рук і піджимав час. Каліберну ш-ш при навісці 1,8 в листок а4 вложити вдалося, правда на сам відстріл було більше часу. І булава, і ш-ш закриті зіркою летіли в мене краще ніж під закрутку. Ствол нео12 дульне звуження циліндр.
 

krushinski00

Снайпер
Під булаву з 1,95(як рекомендує нобельспорт) мені не вдалося закрити всі пробоїни а4 з 50метрів. по горизонталі всі прийшли майже 1в1 а от по вертикалі розбіг. Правда стріляв з рук і піджимав час. Каліберну ш-ш при навісці 1,8 в листок а4 вложити вдалося, правда на сам відстріл було більше часу. І булава, і ш-ш закриті зіркою летіли в мене краще ніж під закрутку. Ствол нео12 дульне звуження циліндр.
А не забагато під булаву? Вона ж легша на 5грам за шш
 

миклован

Снайпер
Отстреливал пулю Рубейкина и даже где то есть отчет в моей теме на форуме 1.95 на 34 бьет очень точно главное что бы пуля вместе с контейнером равнялась диаметру канала ствола , тогда будет точность и кучность , а если она с контейнером в ствол входит как х.. в ведро то о точности и кучности не может быть и речи . И еще на точность подкалиберной сильно влияют чеки, чем больше сужение тем хуже точность .Точно в марку колиматора пуля бьет из раструба. Пыжы тоже не влияют на бой пихал под пулю все что было под рукой , бой был у всех одинаков. Пуля была в спец. контейнере из двух лепестков а пыжи что попало.
 

web2r

Мисливець
Куля ш-ш-с від Валерія, низький пиж під зірочку, капсуль 686, порох на а0 1.8гр, від 50 до 100 м точність практично куля в кулю. Пробував від камрада krushinski00 , точність теж хороша, тільки для мене є великий мінус, а саме високий пиж хвостовик, тільки під закрутку, при цьому кулька стирчить з гільзи, що небезпечно для півавтомата
Хороший результат показав набій 1.9 Гр пороху а0 під кулю гуалашка камрада krushinski00
PicEditor-1.jpg
PicEditor.jpg
 
Останнє редагування:

krushinski00

Снайпер
Куля ш-ш-с від Валерія, низький пиж під зірочку, капсуль 686, порох на а0 1.8гр, від 50 до 100 м точність практично куля в кулю. Пробував від камрада krushinski00 , точність теж хороша, тільки для мене є великий мінус, а саме високий пиж хвостовик, тільки під закрутку, при цьому кулька стирчить з гільзи, що небезпечно для півавтомата
Хороший результат показав набій 1.9 Гр пороху а0 під кулю гуалашка камрада krushinski00
Переглянути вкладення 322045 Переглянути вкладення 322047
Дякую за поради і за фото.по шш зараз всі питання знято так як вони йдуть голі а при бажанні можна доукомплектувати вже трьома різновидами пижів
 

huntumy

Зброяр
АО 2,05, 688. Пробка жесткая идет в гильзу с хорошим натягом 13 мм. Пуля 28 грамм сталь в контейнере Patso. Выстрел с газоотвода очень легкий. Хлесткий. Выстрел и щелчек пули на 50м сливаются воедино. Скорость должна быть не менее 450 м.
 

Patso

Снайпер
АО 2,05, 688. Пробка жесткая идет в гильзу с хорошим натягом 13 мм. Пуля 28 грамм сталь в контейнере Patso. Выстрел с газоотвода очень легкий. Хлесткий. Выстрел и щелчек пули на 50м сливаются воедино. Скорость должна быть не менее 450 м.
А що з кучністю? Який контейнер?
 

Androsh

Слідопит
Це що за супермагнум.?
В мене 34.5-35 грам
Пули ШШ я покупал когда-то на Козаках, возможно, они тоже Валерины с райберта, они весили 41-42 г. Зарядил пять штук на 2,3 Крука - до сих пор, уже скоро почти год лежат в сейфе... :) Шо то я очкую стрелять такими зарядами )))
 
Зверху