Порох Ао +куля.

Вова!!!

Снайпер
Докопался ...:) Деревня не осфальтированная ...:):D
В смысле монеты , или доказательства ?
Монеты ...... :)
Кому доказывать ???:):D Да и зачем ?:) У всех "свои" пороха , свои стволы ...:) Вам насыпать своего , буте пробовать ? Сомневаюсь ...:)
 

KFoR

Зброяр
Ну що дійшли руки до а0 і кулі. Навіска пороху 1.9 кулі Ш-ш без шарика і булава. Булава в 70 гільзу прямо на порох закривав зіркою, ш-ш в 76 гільзу обтюратор, пробкова прокладка куля на пижі гуаланді. На кучність не стріляв мене цікавила швидкість
Ш-ш 383, 380, 374
Булава 446, 433, 434
Зі. Віддача дуже комфортна, можна сказати немає
 

ATIS

Снайпер
Ну що дійшли руки до а0 і кулі. Навіска пороху 1.9 кулі Ш-ш без шарика і булава. Булава в 70 гільзу прямо на порох закривав зіркою, ш-ш в 76 гільзу обтюратор, пробкова прокладка куля на пижі гуаланді. На кучність не стріляв мене цікавила швидкість
Ш-ш 383, 380, 374
Булава 446, 433, 434
Зі. Віддача дуже комфортна, можна сказати немає
На якому капсулі запускали?
 

KFoR

Зброяр
Good morning Mr. Andrij.

Many thanks for your interest and your query.


Yes we confirm the info available on the website as the A0 powder is well suited for heavy loads from 38gr. and up.

For our loadings we use primers Martignoni 688.


Remaining at your disposal we wish you a very nice weekend.

Many Thanks&Best rgds
Відповідь на питання чи коректні рекомендації на сайті з 688 капсулем
 

huntumy

Зброяр
Подбор пулевых навесок все таки правильнее делать при соответствующей температуре.
Осень и зима другие условия.
Остап, хорошо твои полевки летят!
 

Patso

Снайпер
Подбор пулевых навесок все таки правильнее делать при соответствующей температуре.
Осень и зима другие условия.
Остап, хорошо твои полевки летят!
Та фактично так. Але чекати зими не хочеться. Треба стріляти.
 

Ivan1989

Мисливець
Хочу запустити кулю ш-ш 16калібр, вага в зборі 32грама, з якої ваги пороху А0 почати пристрілку? В минулому році запускав на 206s - не пішла, кучі зовсім не було.
 

Patso

Снайпер
В суботу стріляв кабанчика біля 50кг, метрів на 40. Набій на нобелі А0 1,9г, обтюратор, 5мм корок, куля удар, закрутка. Як не дивно, але куля його на пробила навиліт. Можливо через мороз знизилась початкова швидкість. На дворі було -15.
 
Зверху