Порох "КРУК" і "ТАХО".

Тема у розділі 'Патрони, гільзи і кулі', створена користувачем BOGDAN BAR, 17 чер 2014.

1. BOGDAN BAR

BOGDAN BAR Мисливець

Шановні мисливці,маю до вас таке питання. Десь в Україні можна зараз купити порох Крук або Тахо,у нас в мисливському магазині цих порохів немає і у Вінниці також немає,і продавці кажуть що на складах вони можливо і є,але у продаж не поступають.Можливо хтось щось знає.? Росія нам порох не постачає і Європа мабуть також заморозила поставки через ситуацію в країні. Чим набої споряджати будемо.? Сокол по 155 за банку якось також не варіант,при його якості.

2. Копатыч

Копатыч Снайпер

Крук, Вы врядле где нибудь достанете, может быть ОН и есть, но в такой глубинке, где интернета еще нет. НЕ РАБОТАЕТ Шостка. Тахо, у нас в магазине был, по 150гр., за 250грамм.

3. BOGDAN BAR

BOGDAN BAR Мисливець

А у нас тільки Сокол і Нобель по моєму, або РЕКС,точно не пам'ятаю.

Mobigold подобається це.
  4. Грищенко

Грищенко Снайпер

Вряд-ли,венгры тоже закрыли производство.Разве завалялось где-то из старых запасов.
    Чем-чем...Тем,что реально есть в магазинах.На данный момент это:
    НобельСпорт
    Башиери энд Пелагри
    Тахо(в девичестве Махам)
    ну и Сокол,куда-ж деться от него...

5. BOGDAN BAR

BOGDAN BAR Мисливець

Зупинився на NOBEL SPORT 20-D знайшов по ціні 60 грн. за 100 грам..думаю вибір правильний..? тільки так і не зрозумів на 100% яку наважку давати на 32-33 грами...1,5 чи 1,6..? 1,55 думаю буде в самий раз..? А від Сокола дітися дуже легко...не купувати його та і все..=))) у нас 155 грн. за 250 грам.

6. PinchukMP

PinchukMP ветеран форуму надійна команда

Дымняк будем в ступах толочь :)

7. Грищенко

Грищенко Снайпер

BOGDAN BAR писал:
    Зупинився на NOBEL SPORT 20-D знайшов по ціні 60 грн. за 100 грам..думаю вибір правильний..?

Однозначно правильный,порох хороший и дешевле точно не найдете.

BOGDAN BAR писал:
    А від Сокола дітися дуже легко...не купувати його та і все

Если не будет никакого,-и самый говняный "Сокол" будешь с руками отрывать :(.

BOGDAN BAR писал:
    так і не зрозумів на 100% яку наважку давати на 32-33 грами...1,5 чи 1,6..? 1,55 думаю буде в самий раз..?

Сейчас прикреплю таблицы снаряжения

Вкладення:

colaborador та tarasovka_city подобається це.
  8. BOGDAN BAR

BOGDAN BAR Мисливець

Можем і до такого дожитися,порох в Україні не виробляється..))).одна надія на Європу. І ніякої на росію.

9. Грищенко

Грищенко Снайпер

Это еще китайцы фишку не просекли.Даже и не знаю,хорошо-ли это или плохо.

10. BOGDAN BAR

BOGDAN BAR Мисливець

Думаю для нас не дуже добре,особливо рушницям не сподобається китайський порох з феєрверків..=)

Євген_Д подобається це.
  11. BOGDAN BAR

BOGDAN BAR Мисливець

З'явилась нова інформація,що завод "Шостка" запустили і в продажу з'являється свженький "КРУК"...правда чи ні..?

12. PinchukMP

Правда.Вже писав ,що в Кізлярі періодично з`являється свіжий "Крук" ціна 90-95 грн/банка 300грм

13. BOOS

BOOS Мисливець

14. BOGDAN BAR

BOGDAN BAR Мисливець

Добре що Україна вже почала випуск пороху,вистріляю НОБЕЛЬ буду купувати КРУК..!!!

15. Грищенко

Грищенко Снайпер

300 грв за кило,-очень приятная цена :).

16. PinchukMP

Около 600 зарядов с килограмма. Для 16к

17. оскар

оскар Мисливець

підскажіть де подешевше можна придбати порох NOBEL SPORT 20-D ?

18. Грищенко

Грищенко Снайпер

Самое интересное предложение было в киевском "Кизляре".
    http://kizlyar.kiev.ua/catalog/94/719.html
    Но,по моему,там уже все раскупили.Стучитесь в личку ихним менеджерам,пробуйте зарезервировать интересующий вас товар.

19. saeco

saeco Мисливець

З 2010 р. Шосткінский з-д припинив виробництво пороху з причини зміни власника заводу. І не шукайте його. Взагалі, треба забути про виробництво пороху на Україні.

20. PinchukMP

То есть по вашему получается магазин Кизляр нашел пару банок крука перебил на нем дату и впарил клиентам?

Поділитися цією сторінкою

Графф