Порох Крук і Напівавтомат. Точки над і.

Чи сумісний порох Крук з напівавтоматами


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    71

Crudeoil

Мисливець
Доброго дня Товариство, можливо тема вже обговорювалась, перепрошую, чи сумісний порох Крук з напівавтоматами?
Цікавить досвід маючих Н/А і використовуючих Крук.
- чи були реальні проблеми з г/в механізмом або усм?
Дякую за відповіді.
 

Patso

Снайпер
Відстрілював до 20 патронів за полювання з Фабарма Н38 перезаряджає нормально. Потім почистив і все нормально.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У мене була тільки одна проблема - мій п/а МЦ 21-12 на тесті не захотів перезаряджати патрони, споряджені на "Круку" 2,0Х28 грам. Після 10 пострілів в стволі та УСМ було повно не згорівшого пороху, але п/а відпрацював після цього на інших патронах без відмови (відстрілювалися ще пулі та заряди "Варвар" на "Сільвері-А"), тобто забруднення було не критичне. Слід зазначити, що була температура приблизно біля "0" градусів і обидва буфери тормозу стояли в робочому положенні. Хоча цей патрон дуже добре себе зарекомендував в ТОЗ-34.
 

Patso

Снайпер
У мене була тільки одна проблема - мій п/а МЦ 21-12 на тесті не захотів перезаряджати патрони, споряджені на "Круку" 2,0Х28 грам. Після 10 пострілів в стволі та УСМ було повно не згорівшого пороху, але п/а відпрацював після цього на інших патронах без відмови (відстрілювалися ще пулі та заряди "Варвар" на "Сільвері-А"), тобто забруднення було не критичне. Слід зазначити, що була температура приблизно біля "0" градусів і обидва буфери тормозу стояли в робочому положенні. Хоча цей патрон дуже добре себе зарекомендував в ТОЗ-34.
Крук любить щільне спорядження і більші наважки, мабуть імпульсу на такі малій наважці не вистачало. Я стріляв 2,3х34
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) Я тестував придбаний тоді ствол "циліндр", мене цікавила осип, патрони схопив які було не жалко, "бюджетні" :). Та й взагалі, хоча і пишуть власники, що їхні н/а МЦ 21-12 працюють на "легких" патронах, я все ж вважаю, що "стихія" цієї рушниці - важкі мисливські наважки (34-35-36 гр) та стрільба на середні та дальні дистанції.
 

ATIS

Снайпер
стріляв Круком з МЦ 21-12 зараз стріляю з Франки аффініті, ніколи ніяких збоїв в роботі рушниць не було, ате що ствол в графіті піся пострілу то не звертаю на це увагу
 

ATIS

Снайпер
В товариша Кхан Матрікс також полює з патронами на Круку, ніколи ніяких нарікань не було. Головне щоб патрон був гарно спорядженний
 

Patso

Снайпер
:) Я тестував придбаний тоді ствол "циліндр", мене цікавила осип, патрони схопив які було не жалко, "бюджетні" :). Та й взагалі, хоча і пишуть власники, що їхні н/а МЦ 21-12 працюють на "легких" патронах, я все ж вважаю, що "стихія" цієї рушниці - важкі мисливські наважки (34-35-36 гр) та стрільба на середні та дальні дистанції.
Згоден. Я теж пятизарядку використовую тільки для качиних полювань, іноді навіть магнумом. Для легких зарядів є інша зброя і менші калібри, люлю походити за зайчиком і куріпками з ТОЗ БМ 20 калібру.)))
 

Crudeoil

Мисливець
Повідайте, чи доходило у когось до чистки г/в вузлів н/а після Крука і як воно там порівняно з іншими порохами. Цікаво було б знати від практиків.
 

томка

Снайпер
Имею Фабарм ЕвроS ,12к. С Круком перезаряжает нормально,проблем не было. А вот грязи в УСМ много после него...да и вообще,даже по сравнению с Соколом,очень много грязи..
 

Patso

Снайпер
Имею Фабарм ЕвроS ,12к. С Круком перезаряжает нормально,проблем не было. А вот грязи в УСМ много после него...да и вообще,даже по сравнению с Соколом,очень много грязи..
Правда, як і в стволі, але це графіт, якого багато в складі пороху, він легко витирається на відміну від нагару.
Недавно відстрілював патрони на круку, правда з ТОЗ 34. Відстріляв з 2 десятки, дома глянув в ствол - все чорне. Прогнав шматкою з маслом по 10 разів вперед-назад, шматка вся в графіті, змінив її, ще раз повторив те саме, заглянув в ствол - зеркало. Тоді ще третьою почистив, вона вже вийшла майже чиста. Це я щодо забруднення ствола - хоть і забруднюється але чиститься легко.
 
Останнє редагування:

roko67

Мисливець
2,1х32г Хан Матрікс перезаряджає без проблем. Чистити легко -- тільки ствол. Після Крука, здається, що навіть свинець легше знімається.
 

ATIS

Снайпер
2,1х32г Хан Матрікс перезаряджає без проблем. Чистити легко -- тільки ствол. Після Крука, здається, що навіть свинець легше знімається.
Я теж це замітив,наприклад після Сокола чи Сільвера освинцовка знімається важче. Після Крукачасом хватає лише шматкою протерти.
 

Patso

Снайпер
Я теж це замітив,наприклад після Сокола чи Сільвера освинцовка знімається важче. Після Крукачасом хватає лише шматкою протерти.
Шоб не мучитись з освинцовкою, при спорядженні безконтейнерних патронів, можна використовувати полоску тонкого картону, фотоплівки чи чогось подібного. Звертаєте її в трубочку і вкладаєте в гільзу на пижі, в неї всередину засипається шріт. Кучність як безконтейнерного патрона і ніякої освинцовки.
 

ATIS

Снайпер
Я замість фотоплівки беру звичайний стаканчик і розрізаю його пополам, меньше мороки з вирізанням а ефект той самий.
 

Призрак 153

Слідопит
...стріляю -круком-з моменту його появи...ніяких проблем!!!...мр-153-з 2005року,на -крук-"реакція нормальна,.....на бруд після -крука-, ніколи не звертав уваги,просто чистив та і все,....от після -димчаку- то там попотіти треба))))!!!!!!
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Доброго дня Товариство, можливо тема вже обговорювалась, перепрошую, чи сумісний порох Крук з напівавтоматами?
Цікавить досвід маючих Н/А і використовуючих Крук.
- чи були реальні проблеми з г/в механізмом або усм?
Дякую за відповіді.
Два сезона на Круке.....мр 153,всьо чьотко;);););)
 

huntumy

Зброяр
сезон стрелял почти одним круком с газоотвода. ружье после каждой охоты не чищу.
ствол как уже не раз писал на сем форуме почти чистый. буквально несколько порошинок и все.
усм тоже практически чистый. десяток порошинок после это не помеха.
хоть тыщу патронов выстрелить будет работать без проблем.
 
Зверху