Порох Крук і Напівавтомат. Точки над і.

Чи сумісний порох Крук з напівавтоматами


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    71

Arsenfresh

Мисливець
Сам користую самокрути з Круком на МЦ21-12, в порівнянні з д20 і 206с потрібно ще чистити УСМ час від часу, а на рахунок різкості то Д20 курить в стороні! Після Крука освинцьовка легше чиститься!
 

Budulay

Мисливець
даю 100% гарантию если снарядите с такими навесками получите скорость 400-410м\с.
206V 1,45\28. 688, п\к спортинг 28.звезда.
206S 1,7\32. 686 или 688. п\к сильвер 32.звезда.
С7 1,58\32. 686 или 688.п\ксильвер 32.звезда.
С7L 1,8\32.686 или 688,п\к сильвер 32.звезда.
по моему ни какого гемороя.
да и вообще, ведь можно отстрелять через хрон и будут все точки над "І"
По " Нобелю" зрозуміло, дайте хтось рецепт по" Круку".
 

Призрак 153

Слідопит
на качечку споряджав так---2,15гр., пороху-крук-...контейнер--рись--,33--34гр шроту №4 .....нова польська гільза з капсулем середньої потужності,...зірочка,,,.......напівавтомат мр-153.,,до речі---контейнери -рись-не для реклами, можна придбати тут на форумі,контейнери дуже щільні...
 
Останнє редагування:

Призрак 153

Слідопит
---на мою думку є перевага перед одеськими по щільності.,але прислів'я--"на вкус и цвет,товарищей нет"....при тому що одеськими користуюсь також))
 

huntumy

Зброяр
одесские и так идут с натягом. а еще высокий обтюратор дает возможность использовать их в лютые морозы.
 

KFoR

Зброяр
В мене п/а інерційний. Спорядив я собі в цьому сезоні №7 на круку. Стріляє добре тільки усм загаджує також не погано. В принципі мене чистка не лякає тому можна користуватись.
 
  • Like
Reactions: kef

Єгор777

Снайпер
В мене п/а інерційний. Спорядив я собі в цьому сезоні №7 на круку. Стріляє добре тільки усм загаджує також не погано. В принципі мене чистка не лякає тому можна користуватись.
Я теж спорядив на Круку 5-ку і7-ку,вже другий рік, полюю з Мц21-12,питань не виникає, чищу після кожного полювання,..... проблем не має.
 

huntumy

Зброяр
В мене п/а інерційний. Спорядив я собі в цьому сезоні №7 на круку. Стріляє добре тільки усм загаджує також не погано. В принципі мене чистка не лякає тому можна користуватись.
крук любит плотную зарядку. тогда усм будет чистый. 5-10 порошинок после полсотни выстрелов это чепуха
 

Crudeoil

Мисливець
По случаю открытия провел сравнительный отстрел Крук, Нобель 206S и D20. Палка Beretta 12к газоотвод.

Субъективно:
По резкости (проникновение в доску/отдача/комфорт выстрела)
1. Крук
2. 206S
3. D20
При завышении навесок пороха на Нобеле добиваемся аналогичной резкости но комфорт в минус.

По чистке.
В ввиду большого экспериментального разброса навесок (что полагаю сказалось на степени згорания) ствол и УСМ в пыли. Чистится легко, освинцовка наблюдалась только в чоковой сужении но незначительная.

В целом порох хороший. Кому позволяет вера можно пользовать.
 

U.A.A.

Новачок
По случаю открытия провел сравнительный отстрел Крук, Нобель 206S и D20. Палка Beretta 12к газоотвод.

Субъективно:
По резкости (проникновение в доску/отдача/комфорт выстрела)
1. Крук
2. 206S
3. D20
При завышении навесок пороха на Нобеле добиваемся аналогичной резкости но комфорт в минус.

По чистке.
В ввиду большого экспериментального разброса навесок (что полагаю сказалось на степени згорания) ствол и УСМ в пыли. Чистится легко, освинцовка наблюдалась только в чоковой сужении но незначительная.

В целом порох хороший. Кому позволяет вера можно пользовать.
При завышении навесок пороха на Нобеле добиваемся аналогичной резкости но комфорт в минус и добавлю от себе кучность расползается с приличными окнами. Круком стреляем с мр 153 и мц 21-12 с навесками дроби от 26 гр все супер. По перу 1.9-2.0 на 26 и 28 пух 2.2 на 34 при баночной навески 2.3 на 35.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дык результат конверсии. А в Советском Союзе на оборонку работала целая армия ученых и инженеров, т.е. тогда "гамно не делали". Потому и сейчас имеем результат :) Благо что сырья для конверсионных охотничьих порохов у нас в стране на складах припасено на века :)
 

kozak_1975

Слідопит
Пользую порох Крук з Рем...1100,правда свол засирає,може із за того що не хромований,але кучність та різкість в нормі,(та є ще одна хрень, спорядив я патрони з гільзами піонкі один Український пан підсунув, так я спомнив усі матюки які й забув )Дай Бог цьому дядьку здоров'я. ..
 

Призрак 153

Слідопит
Пользую порох Крук з Рем...1100,правда свол засирає,може із за того що не хромований,але кучність та різкість в нормі,(та є ще одна хрень, спорядив я патрони з гільзами піонкі один Український пан підсунув, так я спомнив усі матюки які й забув )Дай Бог цьому дядьку здоров'я. ..
....)))як одноразова то і не погана.,))).....і не дуже хороша......навіть -тернопольські- трошки кращі...
 

Mazaj 2018

Слідопит
Почему тема умерла? Давайте продолжать. Сидел на Тахо классный порох. Но цена уже в харькове 345 гр. Решил попробовать в этом году на птицу крук. Делал отстрел вроде неплохо. Три диаметра дробин и больше. Кучность хорошая. А чистить полуавтомат считаю нужным после каждой стрельбы. Продукты горения розьедают метал за время.
 
Зверху