Порох Крук і Напівавтомат. Точки над і.

Чи сумісний порох Крук з напівавтоматами


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    71

Mazaj 2018

Слідопит
Сам користую самокрути з Круком на МЦ21-12, в порівнянні з д20 і 206с потрібно ще чистити УСМ час від часу, а на рахунок різкості то Д20 курить в стороні! Після Крука освинцьовка легше чиститься!
По " Нобелю" зрозуміло, дайте хтось рецепт по" Круку".
По " Нобелю" зрозуміло, дайте хтось рецепт по" Круку".
 

Mazaj 2018

Слідопит
Мой патрон крук 2,0 на 30 гр. Пыж-контейнер сильвер 28 г, гильза рио бу, 686 капсуль n/s. Пыж-котейнер именно на 28 г. Потому как порох мелкодисперсный. Полуавтомат Target 1587. От утки и до перепела. Отлично работает.
 

ATIS

Снайпер
Я споряджаю 2,1 на 32, 686 капсуль, пижі набірні. Крук споряджаю тільки на перо, все інше імпортні пороха. Що до нагару, то не скажу що там вже його так багато і залишається.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Круком теж користуюсь тільки по перу в ліньо-осінній період. Взимку кажуть просідає. Зима нобель 206S, Тахо.
 

Mazaj 2018

Слідопит
на качечку споряджав так---2,15гр., пороху-крук-...контейнер--рись--,33--34гр шроту №4 .....нова польська гільза з капсулем середньої потужності,...зірочка,,,.......напівавтомат мр-153.,,до речі---контейнери -рись-не для реклами, можна придбати тут на форумі,контейнери дуже щільні...
Скажіть як контейнери Рись працюють на дальні дистанції? Вони ж для дальніх дистанцій? У мене є сумніви. Хтось перевіряв?
 

Призрак 153

Слідопит
...не для близьких відстаней,і не для середніх......підрізанням пелюсток можна регулювати, тільки так....
 

huntumy

Зброяр
Скажіть як контейнери Рись працюють на дальні дистанції? Вони ж для дальніх дистанцій? У мене є сумніви. Хтось перевіряв?
Каждый скажет свое мнение и оно будет отличатся. Возможно для Вас это будет оптимальный контейнер.
 

Patso

Снайпер
Скажіть як контейнери Рись працюють на дальні дистанції? Вони ж для дальніх дистанцій? У мене є сумніви. Хтось перевіряв?
Залежно що вважати дальньою дистанцією. На 100м звісно стріляти ви не будете. А от на 40-45м можна підібрати спорядження. На круку рись працює чудово.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Дякую за пораду. Скажiть а пиж-контейнер рись 12 калiбру комплектуеться пижами якого калiбру? I чи iдуть вони в комплектi?Чи окремо купуються? Яка осип на ярких дистанцiях якщо тестували, та якi навicки на якому пороху? Дякую.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Вiдео на каналi дика природа та полювання. Тести показали даже поганi результати на цих пиж-контейнерах. Погана осип. Дайте будь-ласка поради по споряджанню набоiв цими контейнерами. Вони мене всеодно зацiкавили.
 

huntumy

Зброяр
Ставьте плотную пробку такой высоты, что чверть дроби была над контейнером. Это под мелкую дробь. Крупная нули без разницы
 

Призрак 153

Слідопит
Під кожний ствол підбирається окремо,і вага шроту,і навіска пороху..навіть від способу закрутки(зірочка--завальцовка) будуть різними результати
 

Patso

Снайпер
По моїй рушниці оптимально вийшло 2,3г крука на 34г дробу. Зірочкою. Рись буває в комплектації еліт - з наборними корковими пижами і економ - з пінопластовими.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Ставьте плотную пробку такой высоты, что чверть дроби была над контейнером. Это под мелкую дробь. Крупная нули без разницы
Непонятная рекомендация. На всех видео рекомендуют чтобы дробь желательно не выступала за пределы контейнера. Независимо от номера дроби.
 

Mazaj 2018

Слідопит
По моїй рушниці оптимально вийшло 2,3г крука на 34г дробу. Зірочкою. Рись буває в комплектації еліт - з наборними корковими пижами і економ - з пінопластовими.
А яка рушниця якщо можна? Я так зрозумів пижі в комплекті ідуть?
 

Призрак 153

Слідопит
Непонятная рекомендация. На всех видео рекомендуют чтобы дробь желательно не выступала за пределы контейнера. Независимо от номера дроби.
виробник =тахо=також дає рекомендацію, щоб заряд шроту виступав за контейнер на 1\4...рекомендації то одне,а кождий сам собі газда...))))...
 

huntumy

Зброяр
Непонятная рекомендация. На всех видео рекомендуют чтобы дробь желательно не выступала за пределы контейнера. Независимо от номера дроби.
Принцип работы контейнера совсем иной. Можно вровень. Центр тяжести сзади. Появится зазоряка на высоту просевшего амортизатора. Как думаете куда раскрыватся лепестки будут?
 

Mazaj 2018

Слідопит
До речі по самій темі. Як на круку на пиж-контейнерах на 32 грами закривається зірочкою гільза? Адже його іде мало оскільки він дрібнозернистий і зірочка виходить трохи просівшою? Поділіться будьласка. Цікавить Сільвер 32 грами. Або інші на 32 грами контейнери. Я знайшов вихід підсипкою просіяних мілких опилків поверх дробу. Цікавлять ваші способи.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Принцип работы контейнера совсем иной. Можно вровень. Центр тяжести сзади. Появится зазоряка на высоту просевшего амортизатора. Как думаете куда раскрыватся лепестки будут?
Чи можна на П/К Рись замість пробкових пижів використати мілкі опилки. Адже при пострілі вони залишуться в середині і ними дуже зручно регулювати висоту для закриття зірочкою методом підсипання. Вважаю в газоотводну камеру вони попасти при пострілі не можуть. Ваша думка?
 
Зверху