Порох Сокол

kef

Зброяр
Старий Сокол згоряє весь...а от сучасний то як тирса у стволі. ..Хотя кажуть .що і заводу вже давно гаплик прийшов...Але то є не суттєво...Для мого полювання однієї банки на весь літньо-зимовий сезон вистачає .ще і залишки будуть. ..Пальба та гонитва по угіддях як хорт уже давним давно пройшла.:D..Тихе спокійне ходове полювання саме те .що треба :)
 

кей

Мисливець
А " Сокол" є " Сокол". І щоб не писали - далеко до нього і нобелям і іншим. Ті в мороз нестріляють, ті вологість виросла, використані гільзи, довго патрони лежали ті ще щось ( контейнера не ті ....), а " Сокол" і в мороз і .... А що не весь згорає - для дичі достатньо, та і " Крук", " Сільвер" теж стволи грязні. А чистить рушницю потрібно після кожного полювання незалежно стріляв - не стряляв.
 

huntumy

Зброяр
А " Сокол" є " Сокол". І щоб не писали - далеко до нього і нобелям і іншим. Ті в мороз нестріляють, ті вологість виросла, використані гільзи, довго патрони лежали ті ще щось ( контейнера не ті ....), а " Сокол" і в мороз і ....
Полностью не соглашусь. Сокол к примеру тому же 206с уступает всем чем можно уступить.
 

kef

Зброяр
Та х...з ними тими порохами...
Головне процес виготовлення патронів власними руками і полювання...Всі вони мисливські і не варто падати в екстаз від різних марок нобелів...Кожен користується тим порохом що має у наявності...Тем про них достатньо. ..що і як...так і добутих трофеїв патронами ..споряджених різними марками порохів...вибір яких є достатній...
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Прошу допомоги в оптимальній навісці пороха "Сокол". Знайомий віддає залишок пороху 90-х чи 2000-х років, баночна навіска 2.3х35, порох зберігався в гарних умовах.
Сам маю, нових 20-шт., радянських папкових гільз "Байкал" і хочу спорядити набої по "класиці". Планую на порох ложити 3 мм порохову прокладку Діана, а на верх пиж Діана або пробку +32 грами шроту, закрутка. Но скільки мені сипати пороху, щоб не перевищити експлуатаційний тиск 65МПа і при тому, щоб був більш-менш нормальний набій, хоча знаю, що Сокол при навісці 2.0-2.1 дає швидкість 350-370 м/с (інфу/відстріл десь бачив на Ганзі) якщо збільшити швидкість, то вже буде запредельний тиск. От як мені бути? Рушниця в мене ТОЗ-34.
 

Вова!!!

Снайпер
Прошу допомоги в оптимальній навісці пороха "Сокол". Знайомий віддає залишок пороху 90-х чи 2000-х років, баночна навіска 2.3х35, порох зберігався в гарних умовах.
Сам маю, нових 20-шт., радянських папкових гільз "Байкал" і хочу спорядити набої по "класиці". Планую на порох ложити 3 мм порохову прокладку Діана, а на верх пиж Діана або пробку +32 грами шроту, закрутка. Но скільки мені сипати пороху, щоб не перевищити експлуатаційний тиск 65МПа і при тому, щоб був більш-менш нормальний набій, хоча знаю, що Сокол при навісці 2.0-2.1 дає швидкість 350-370 м/с (інфу/відстріл десь бачив на Ганзі) якщо збільшити швидкість, то вже буде запредельний тиск. От як мені бути? Рушниця в мене ТОЗ-34.
2,1 осень , 2.2 зима .
 

Stanislav Fursa

Снайпер
2,15-2,25//32-33(макс) гр.Знайомий,для якого 34-ка найулюблініше ружжо,весь час бере таку навіску протягом 30 років.2,15-літо,2,25-взимку до мінус 10-15.Навіску,з його слів,було надано цкібом,друкувалось в журналі *ООХ*.Призентував йому Сокола 2016р,сам перейшов на НС.Стриляє клейтухами,не ПК.Для ПК зменшуйте на 0,1.
Спробуйте середнячок-2,15//32
Велике дякую за роз'яснення! Буду пробувати.
 

василь довжик

Слідопит
Галімий цей порох як і його проізводство.Не варто купувати оскільки цім ви підтримуєте агресора.Слава Україні.Так,що брати козаки думайте чи варто взагалі про це стійло вести мову.Ганьба тому хто купить в тварюк бодай хоть щось!!!
 

huntumy

Зброяр
Звиняйте панэ. У человека есть просроченый порох и он его хочет использовать по назначению. Это его право. Своими действиями он не поддерживает мордор. Мы покупаем пули полева на ура, хвосты контарева,азот. Так, мы не правы? Это всего лишь копейки и в бюджет не попало ни хрена. Потому
как все от себя или через забор.
 

Корнилов

Снайпер
Звиняйте панэ. У человека есть просроченый порох и он его хочет использовать по назначению. Это его право. Своими действиями он не поддерживает мордор. Мы покупаем пули полева на ура, хвосты контарева,азот. Так, мы не правы? Это всего лишь копейки и в бюджет не попало ни хрена. Потому
как все от себя или через забор.
Так давайте ТОЗы ,Ижы , Мци в утиль, ведь они тоже кацапскию))) Переходим на Украинские ружа, типа Латэк)))
 

Вова!!!

Снайпер
Галімий цей порох як і його проізводство.Не варто купувати оскільки цім ви підтримуєте агресора.Слава Україні.Так,що брати козаки думайте чи варто взагалі про це стійло вести мову.Ганьба тому хто купить в тварюк бодай хоть щось!!!
Не нужно путать "агрессора" :mad:, со всей Россией ...;)
Но , к пороху это не имеет , ни какого отношения !
 
Останнє редагування:

Вова!!!

Снайпер
Есть немного (грамм 600 :)) в закромах , "берегу" для осенних патронов с №2--3 заяц ,лиса . Папка 2,2 , 5 мм картон , двп , 33 дроби , закрутка . Не то чтобы совсем уж выдающийся патрон , больше ностальгия по запаху тех охот в детстве .:rolleyes::)
 

huntumy

Зброяр
Запасливый ты. ;)Для меня этот порох морально устарел. Остатки пороха Сокол раздал и продал. Сейчас вот перебрал сейф, буду от всякой дребедени избавлятся с понедельника.
Вот запах да!!! Да еще и в папке...
Это кацапы подсыпают наркотик чтобы мы его покупали:D
 

Вова!!!

Снайпер
Виталик , так просто спать спокойней когда кое шо в закромах припасено .;):) А может просто природная хохляцкая жаба , нехей буде , да по больше !:)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Запасливый ты. ;)Для меня этот порох морально устарел. Остатки пороха Сокол раздал и продал. Сейчас вот перебрал сейф, буду от всякой дребедени избавлятся с понедельника.
Вот запах да!!! Да еще и в папке...
Это кацапы подсыпают наркотик чтобы мы его покупали:D
Пахнет старый "Сокол", современный воняет. Дай ссылку на тему "дребедени из сейфа", может что будет интересное.
 

василь довжик

Слідопит
На рахунок того,що є питань не може бути.Я маю на увазі в подальшому стримуватися від придбання рашинського лайна.Давайте навіть і копійки не дамо агресору.Робим свої санкції))).Через якого бидла гинуть наші козаки?
 

Вова!!!

Снайпер
На рахунок того,що є питань не може бути.Я маю на увазі в подальшому стримуватися від придбання рашинського лайна.Давайте навіть і копійки не дамо агресору.Робим свої санкції))).Через якого бидла гинуть наші козаки?
Забрели , ё маё ...
Наши собственные санкции , практически на копейку , разрушат на корню наша министры и генералы . Раковые опухоли не лечат массажем , если это только не нужно самому массажисту !;)
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:
Зверху