Порох пироксилиновий сп спорт

Mazaj 2018

Слідопит
Який пиж, "тарелочку"?Я казав,як хрябка.Добре зроблю фото,при нагоді викладу.Між двома такими пижами звичайні опілки(не тирса)там же видно.
Я же говорил что там чтото насыпано. По видео видно. Опилки дают большую кучность проверено.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Тоді в мене до Вас запитання, чому з порохом від тахо та нобель спорт д-20 такого нема? Дякую.
Думаю, що цей порох дійсно дуже впливає на осип. На рахунок СП нічого не відповім бо навіть в руках його не держав, але в майбутньому планую попрацювати з ним. Дуже цікаво. Мабуть в комплексі з опилками він творить такі чудеса. Дійсно набій для дальніх дистанцій, якщо при цьому швидкість задовільна.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
зверніть увагу яка дирка на зірці і шрот не випадає !!!! дроб чимось зклеяна наприклад ебоксіткой обо якоюсь іншой речовиной ! Розводняк лохотрон порох тут нідочого ! шановні учасникі форуму неведіться на подібного роду брехню !!!!
 

Crudeoil

Мисливець
Тоже проскочила подобная мысль... Почему дробь так неестественно компонуется в пространстве гильзы o_O
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Парафін ні бо він крихкій і під час взриву капсюля і горіння пороха він стає як порошок !
 

Александр Васин

Мисливець
зверніть увагу яка дирка на зірці і шрот не випадає !!!! дроб чимось зклеяна наприклад ебоксіткой обо якоюсь іншой речовиной ! Розводняк лохотрон порох тут нідочого ! шановні учасникі форуму неведіться на подібного роду брехню !!!!
Шановний якшо є сумніви до відео ,то я Вас запрошую,покажу весь процес Від спорядження до пострілу.Свої звинувачення треба доводити,а не просто відкривати свого поганого рота і харкати гімном на людину.Поміркуйте над цим. Дякую за увагу!
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Шановний якшо є сумніви до відео ,то я Вас запрошую,покажу весь процес Від спорядження до пострілу.Свої звинувачення треба доводити,а не просто відкривати свого поганого рота і харкати гімном на людину.Поміркуйте над цим. Дякую за увагу!
А ось і справжнє ваше обличчя !!! Культура спілкування на вищому рівні !!! І як ви виразились " гі..но " Ви людям кидаєте !!! Тому , що нормальний мисливець вміє контролювати свої емоції ! Моя вам порада навчіться поважати хоча б себе !!! Бо до інших у Вас , небуло і небуде повагі !!!
 

Александр Васин

Мисливець
На відео добре видно знайомий отвір !
Цей отвір був зроблений з метою показати шрот,без нього цкування почались би раніше.Ваш вчинок без підставного звинувачування не гідний не тільки мисливця ,а й чоловіка.Так особисто до Вас в Мене поваги нема,що до інших не ручайтеся, не беріть на себе багато.
 

Александр Васин

Мисливець
А Ви на чому гадали?Ви гадалка?Добре, покажіть мені той парафін на відео.Шановні є відео,є люди які можуть розібрати його на шматки та довести провину.Зробіть це.Ще раз кажу запрошую усіх бажаючих,покажу від заряжання до пострілу,займе пів години.До Нас з усієї країни їдуть на В-Копанівский базар,на море теж по дорозі,ласкаво прошу!Дякую за увагу.
 
Зверху