Порох пироксилиновий сп спорт

Александр Васин

Мисливець
Уважаемый Александр Васильевич, лично я ни в чем Вас не обвиняю, просто- я снаряжаю патроны на СП-У, СП-спорт, у меня дробь летит как должна лететь - не пулей, а россыпью, и вот такой результат он вызывает ВОПРОС, как блин может лететь дробь такой кучей если ни чем не защита?????? И почему при такой дырище в звезде, дробь не выкатилась по стволу, вообще не понятно, как с такой кривой зборкой, чего-то куда-то может лететь, да ещё как пуля!! С УВ.
Все шо міг Я пояснив, вірити чі ні Ваше право.Дякую . З пов.
 

Панчер

Новачок
Пане Олександр, а з якого звуження проводився відстріл на відео? Якщо з 0,25 то чи могли б ви спробувати з повного чока 1мм .
 

Trigal

Снайпер
А Ви на чому гадали?Ви гадалка?
Нет, не гадалка :)
Просто для меня этот факт тоже интересен, как:
мне интересно как пример из передачи «очевидное, не вероятное».
Представьте, что я выложил видео, как (например) снимаю с зайца шкуру, а потом натягиваю обратно и он вскакивает и убегает. Вы бы наверняка усомнились в "чистоте эксперимента" :)
Вот такая же и тут история.
Тут же с Вами общаются не пацаны, вчера купившие ружьё, а люди, отстрелявшие не одну тысячу выстрелов и не один десяток лет имеющие дело со стрельбой и снаряжением патронов. И для нас это что-то из разряда "не верь глазам своим". Мистика ))) Потому и выдвигаем самые разные версии, пытаясь объяснить увиденное.
 

ATIS

Снайпер
Нет, не гадалка :)
Просто для меня этот факт тоже интересен, как:

Представьте, что я выложил видео, как (например) снимаю с зайца шкуру, а потом натягиваю обратно и он вскакивает и убегает. Вы бы наверняка усомнились в "чистоте эксперимента" :)
Вот такая же и тут история.
Тут же с Вами общаются не пацаны, вчера купившие ружьё, а люди, отстрелявшие не одну тысячу выстрелов и не один десяток лет имеющие дело со стрельбой и снаряжением патронов. И для нас это что-то из разряда "не верь глазам своим". Мистика ))) Потому и выдвигаем самые разные версии, пытаясь объяснить увиденное.
Отож бо й воно, для чого все приймати в штики і ображатися і ображити людей. Я наприклад, вже передумав все і не знаю як зібрати такий патрон;):D. З понеділка постріляю, спробуємо;)
 

Александр Васин

Мисливець
Отож бо й воно, для чого все приймати в штики і ображатися і ображити людей. Я наприклад, вже передумав все і не знаю як зібрати такий патрон;):D. З понеділка постріляю, спробуємо;)
Так не Я почав!Мені вже за 50,більшу половину полюю.Для мене це теж неприємній сюрприз.І навіщо мені Вам брихати?назвіть адекватну причіну.На Вашу пропозицію Я виклав відєо.Ви замість того шоб довести свої підозри чі розібратися ,почали цкування, ще й якось підло підспивувати іншим.Хоча ще спочатку я попереджав шо так і буде, Ви мені за це ще погрожували! У випадку з парафіном ще простише,або покажить цей парафін або визнайте помилку і вибачтесь,помилитись може кожен, а визнати та вибачітись тут гіднисть треба а не про зайців розповідати.Цей хлопець шо с песиком на аватарці теж не вірить, але до скотства не опускаєтся.Дякую за увагу!
 

ATIS

Снайпер
Так не Я почав!Мені вже за 50,більшу половину полюю.Для мене це теж неприємній сюрприз.І навіщо мені Вам брихати?назвіть адекватну причіну.На Вашу пропозицію Я виклав відєо.Ви замість того шоб довести свої підозри чі розібратися ,почали цкування, ще й якось підло підспивувати іншим.Хоча ще спочатку я попереджав шо так і буде, Ви мені за це ще погрожували! У випадку з парафіном ще простише,або покажить цей парафін або визнайте помилку і вибачтесь,помилитись може кожен, а визнати та вибачітись тут гіднисть треба а не про зайців розповідати.Цей хлопець шо с песиком на аватарці теж не вірить, але до скотства не опускаєтся.Дякую за увагу!
Шановний, я вам десь нагрубив? Я вас обізвав? Я писав лише про те що бачать мої очі. Якщо ви за 50 не навчилися спілкуватись і сприймати критику то це біда. Де ви побачили в моїх словах "скотство"? Обізвали одного, другого......
Щоб в мене був такий батько за нього мені було б соромно.....
 

Александр Васин

Мисливець
Пане Олександр, а з якого звуження проводився відстріл на відео? Якщо з 0,25 то чи могли б ви спробувати з повного чока 1мм .
Вітаю! Так 0.25 .Звичайно можу. З понеділка виберу час, і постріляю.З пов.
 

БМ-16

Мисливець
Пане Олександр, до вас ще дуже вічлево ставлятся форумчани, після того як ви всім нагло збрехали! В 465 пості ви говорили що в патроні присутній пиж дісперсант і раптом після розвернутого фото Idkukr (пост 476) ви пишете в пості 480 що в патроні між двух прокладок звичайні опілки (не тирса)o_O. Ви наплювавши на всі закони фізики вперто хочете змусити всіх повірити в ваш магічний набой :D.
 

ldkukr

Снайпер
ви пишете в пості 480 що в патроні між двух прокладок звичайні опілки (не тирса)o_O.
Сразу не стал писать, но все помнят что после выстрела, опилками или тырсой, даже буфером - образуется облако, которое при встречном ветре, тебе в лицо.;):D
Его не видно на видео, может качество видео не очень. Потому и думал что пыж из пенопласта. По осыпи на земле, (после прохождения мишени), это дробь и энергетики там ещё дофига.
Есть что-то, чего не видно и это дает такой эффект.
Был вопрос почему, на других такого нет - так давление разное у порохов, по разному давят на пыж, возможна кривая давления очень пологая и на быстрых порохах такого "эффекта" нет.

Если есть к кого-то :D;) кривые давления на разных навесках, выставите на обозрение.
 

Lex12310

Мисливець
Мужики, скажу честно-не пофиг никому обманул не обманул с этим зарядом, ну даже если чего и намудрил- пусть на совести у человека останется, тема то создана для обзора порохов СП, а не обсасывания "волшебного патрона".
 

Александр Васин

Мисливець
Пане Олександр, до вас ще дуже вічлево ставлятся форумчани, після того як ви всім нагло збрехали! В 465 пості ви говорили що в патроні присутній пиж дісперсант і раптом після розвернутого фото Idkukr (пост 476) ви пишете в пості 480 що в патроні між двух прокладок звичайні опілки (не тирса)o_O. Ви наплювавши на всі закони фізики вперто хочете змусити всіх повірити в ваш магічний набой :D.
Шановний
Я ні де не казав,шо у набої що на відео стоїть дісперсант. Казав шо за допомогою дисперсанту який виписав з Одеси вирішив свої проблеми з порохом.Читайте уважніше і Вам не доведеться ганьбити себе підлою брехнею.Ще дивують ті, хто замісь розібратись шо до чого самім,підшавкують таким як Ви.І чому Ви дивуетесь шо мене мало б'ють,Ви явно збрехали і Вам ніхто не зауважив.Дякую
 

huntumy

Зброяр
Может хватит? Патрон лично в руках ни кто не держал. Теоретически и практически такого быть не может.
Горлянки погрызли друг другу и успокоились. :D тему засрали. Программа максимум выполнена
 

Александр Васин

Мисливець
Сразу не стал писать, но все помнят что после выстрела, опилками или тырсой, даже буфером - образуется облако, которое при встречном ветре, тебе в лицо.;):D
Его не видно на видео, может качество видео не очень. Потому и думал что пыж из пенопласта. По осыпи на земле, (после прохождения мишени), это дробь и энергетики там ещё дофига.
Есть что-то, чего не видно и это дает такой эффект.
Был вопрос почему, на других такого нет - так давление разное у порохов, по разному давят на пыж, возможна кривая давления очень пологая и на быстрых порохах такого "эффекта" нет.

Если есть к кого-то :D;) кривые давления на разных навесках, выставите на обозрение.
До Вас пропозиція.Можу передати Вам кілька набоїв.Подивитесь шо до чого зберете до купи і відстріляєте.За одно подивитесь як і куди опілки летять.Важаю це зніме питання.Погоджуйтесь.Більше у цій темі нікому нічого не доводитиму.Усі звинувачування на Вашому сумлінні.Шкода змарнованого часу.Дякую за увагу.
 

Панчер

Новачок
Сразу не стал писать, но все помнят что после выстрела, опилками или тырсой, даже буфером - образуется облако, которое при встречном ветре, тебе в лицо.;):D
Его не видно на видео, может качество видео не очень. Потому и думал что пыж из пенопласта. По осыпи на земле, (после прохождения мишени), это дробь и энергетики там ещё дофига.
Есть что-то, чего не видно и это дает такой эффект.
Был вопрос почему, на других такого нет - так давление разное у порохов, по разному давят на пыж, возможна кривая давления очень пологая и на быстрых порохах такого "эффекта" нет.

Если есть к кого-то :D;) кривые давления на разных навесках, выставите на обозрение.
На 32-33 с відео пролітає тирса прямо біля об'єктива камери
 

ldkukr

Снайпер
До Вас пропозиція.
З цією пропозицією краще до сумніваючіхся. Вони можуть і мені не повірити.
Мой отец говорит, что логически объяснить можно Все, кроме одной вещи: что первее - яйцо или курица.
В отличии от многих я верю, что Вы не мохлюете, не чем не клеите, парафинете, понимаю что порох тоже не может этого делать.
Есть ХЗ сборки и только.
Согласен с huntumy, это мало относится к вопросу темы, попробуйте просто перейти на нормальные комплектующие
:D:D, тут я у деда спросил, заряжал ли он латунку опилками, и может быть такой "эффект", а дед "шо у чоловіка зовсім грошей нема, хай валенки порубає" извините, это почти дословно.
 

Александр Васин

Мисливець
З цією пропозицією краще до сумніваючіхся. Вони можуть і мені не повірити.
Мой отец говорит, что логически объяснить можно Все, кроме одной вещи: что первее - яйцо или курица.
В отличии от многих я верю, что Вы не мохлюете, не чем не клеите, парафинете, понимаю что порох тоже не может этого делать.
Есть ХЗ сборки и только.
Согласен с huntumy, это мало относится к вопросу темы, попробуйте просто перейти на нормальные комплектующие
:D:D, тут я у деда спросил, заряжал ли он латунку опилками, и может быть такой "эффект", а дед "шо у чоловіка зовсім грошей нема, хай валенки порубає" извините, это почти дословно.
Дякую Вам!" Опілки почались,коли валянки скінчились".Діду поклон!Ви щасливий,шо у Вас є дід та ше такий розумний .Ше раз дякую.З пов.
 
Останнє редагування:

Alex_zp

Новачок
Уважаемые форумчане, нужен реальный ,рабочий вариант с порохом сп-у или сп-з в латунную гильзу ,капсуль центробой
 
Зверху