Порох пироксилиновий сп спорт

mykro

Мисливець
відстрілював сп-у, на банці 1.48. Сипав 1.48/32, гільза нова, капсуль 686, температура 28 градусів, середня швидкість 365 ))). СП-спорт, що минулого року крутив, 390. Щось воно мене трохи напрягає, одна банка нормальна, одна ні. Почекаю, обкатають порох, все стабілізується і будем дальше експериментувати ) Всім успіхів!
 

MAX-MX

Новачок
Отстрелял вчера небольшую пробную партию на СП спорт, гильза б/у однострел, порох 1,4-1,45-1,5 ПК спорт-28 гр., пуля Лиман 28 гр., закрыто звезда с докаткой. На 35 м. в тире всё прилетело куда и должно было, на 1,4 отдача ощутимо меньше чем на Нобеле 206v с такой же навеской, на 1,45-1,5 приблизительно такая же как и на нобеле с 1,4. Хрона к сожалению нет. Дыма однозначно больше чем от Нобеля, и заметен огонь из ствола.
При его цене для пострелух очень даже неплохой вариант.
 

mykro

Мисливець
Знов бавився з сп-у, вирішив перевірити, чи порох паршивий, чи з навіскою проїхали.
Той що мокрий раніше був, при збільшення навіски швидкість майже не збільшувалась і скакала як хотіла.
На банці 1.48. Сипав:
1.48/32, гільза нова, капсуль 686, температура 26 градусів, середня швидкість 365
1.5/35, гільза нова, капсуль 686, температура 26 градусів, середня швидкість 363, стабільно
1.52/35, гільза нова, капсуль 686, температура 26 градусів, середня швидкість 370, стабільно
1.54/35, гільза нова, капсуль 686, температура 26 градусів, середня швидкість 385, стабільно, але трохи починає розкидати.
В стволах відносно чисто.
Тішуся, що не прийдеться утилізувати.
Заводу добре б було трохи краще ставитися до клієнтів, тут занижена навіска, добре що не завишена.
Ще мені страшенно дивно, чому всі порохи на 35. Зробили б на 32 і на 36, а також якийсь під кулю і всім було б чудово. Проте, я так розумію, що виробникам до сраки...
 

MAX-MX

Новачок
Это особенности ведения бизнеса в нашей стране да ещё и в условия глубокой опы, цена ниже чем на любой другой порох автоматически определяет спрос.
 

Lex12310

Мисливець
Хрен пойми, отстрелял СП-спорт, сейчас перешёл на СП-у, как по мне, чето он лучше, вот лучше им бой и все..хотя это субъективно.
 

Lex12310

Мисливець
Сп 1.55 на 32
372, 368, 375м/с

Сп 1.6 на 35
382, 365, 376м/с
Трохи не такі результати як очікується побачити
А капсюль? Попробовал снарядить на цх2000 резче стало, фазана пятёркой метров с 25 взял, вся дробь была в мясе с противоположного бока...вообще попробуйте
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А капсюль? Попробовал снарядить на цх2000 резче стало, фазана пятёркой метров с 25 взял, вся дробь была в мясе с противоположного бока...вообще попробуйте
Это типа как в анекдоте - а що його пробувати, гівно як гівно! (с) :)
Сп 1.55 на 32
372, 368, 375м/с

Сп 1.6 на 35
382, 365, 376м/с
Трохи не такі результати як очікується побачити
Андрій, а яка у тебе партія СП? Че це "давальницька сировина"? Може 1,6 на 32 дасть під 400? :(
 

BooMka

Слідопит
Мне этот порох очень понравился, на открытие фазана, свояк с иж-58ма 12к сп-у взял фазана с 60-70 метров. Так что тут кому как, и кто чем любит стрелять, я с мц20-01 20к в этом году сп-у и сп-з набил много голубя + уже есть пара уток. Жалко только нет возможности часто ездить на охоту. :-( А порох классный, взял себе еще пару банок про запас, с зарплаты наверное еще баночки 3-и закажу, он жрать не просит. Но от меня пороху большой +!!!
 

MAX-MX

Новачок
Мне тоже СП зашёл, запускаю на нём пулю, выстрел очень мягкий не бодается, плюс стоит копейки.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Не знаю кому как, у меня сп спорт нормально работал, утка падала при 1.55×32. Хронографа правда нету, скорость не мерял.
 

Lex12310

Мисливець
Сп-У мне наиболее понравился, один минус для газоотвода- дохрена сажи...чистить заее....Особенно после голубиной охоты..
 

KFoR

Зброяр
Мне этот порох очень понравился, на открытие фазана, свояк с иж-58ма 12к сп-у взял фазана с 60-70 метров. Так что тут кому как, и кто чем любит стрелять, я с мц20-01 20к в этом году сп-у и сп-з набил много голубя + уже есть пара уток. Жалко только нет возможности часто ездить на охоту. :-( А порох классный, взял себе еще пару банок про запас, с зарплаты наверное еще баночки 3-и закажу, он жрать не просит. Но от меня пороху большой +!!!
Головне щоб вам подобалось, але я такими результатами не задоволений. Порох до покупки рекомендувати не можу
 

Призрак 153

Слідопит
..простріляв =спКабан= з 16к(ТОЗ-Б),кулею підкаліберною=ленінградка=пішла куля кучно(від 50 до 40метрів...зменшав) при навісці 1,37...вага кулі з контейнером майже 23гр....але по пострілах відчув, що потрібно зменшити навіску,зробити 1,3 не більше....а можливо на зиму буде добре....ВІДСТРІЛ НА ТРЬОХ ПОРОХАХ(всі з ШОСТКИ) і всі кулі ляглли в в межах 9-11 годин,як для першого відстрілу то норма...ТАК ЩО серія сп-показує себе поки що добре(моя думка)....
 

KFoR

Зброяр
..простріляв =спКабан= з 16к(ТОЗ-Б),кулею підкаліберною=ленінградка=пішла куля кучно(від 50 до 40метрів...зменшав) при навісці 1,37...вага кулі з контейнером майже 23гр....але по пострілах відчув, що потрібно зменшити навіску,зробити 1,3 не більше....а можливо на зиму буде добре....ВІДСТРІЛ НА ТРЬОХ ПОРОХАХ(всі з ШОСТКИ) і всі кулі ляглли в в межах 9-11 годин,як для першого відстрілу то норма...ТАК ЩО серія сп-показує себе поки що добре(моя думка)....
А яку швидкість куля показала? Віддача дуже суб'єктивний показник
 
Зверху