Порох B&P f2 32

китай

Слідопит
Шановне паньство, маю бажання покористуватись таким порохом , але немаю практики з цим порохом , можливо хтось щось порадить , які навіски , чи придатний до використання зимою , ну і максимум інформації , чи вартує він таких великих грошей , буду вдячний.
 

томка

Снайпер
Гугл в помощь...инфы валом...всё давно разжёвано..и тут и на соседнем форуме.
 

китай

Слідопит
Сам ще не купив , як куплю , то дам дані для зв’язку , не хочу в пусту розмовляти , бо сам ще невпевнений що це продається .
 

КДН

Слідопит
Сам ще не купив , як куплю , то дам дані для зв’язку , не хочу в пусту розмовляти , бо сам ще невпевнений що це продається .
Він не продається вже років три..., я купив три банки по кілу ще у 2014 році. Щось сам користував,щось роздав,залишилось десь 200-250 гр Ф2*32 .
П.С. Телефонував"надійним" продавцям,сказали навряд чи буде...
 

китай

Слідопит
Він не продається вже років три..., я купив три банки по кілу ще у 2014 році. Щось сам користував,щось роздав,залишилось десь 200-250 гр Ф2*32 .
П.С. Телефонував"надійним" продавцям,сказали навряд чи буде...
Доброго вечора, тайте пораду , яку марку з B&P краще використовувати в зимовий період з грубшими номерами дробі, починаючи від 0 і закінчуючи кулею , можливо хтось має практичні навики в цьому питані , буду дуже вдячний шановні мисливці , дякую.
 

Вова!!!

Снайпер
Доброго вечора, тайте пораду , яку марку з B&P краще використовувати в зимовий період з грубшими номерами дробі, починаючи від 0 і закінчуючи кулею , можливо хтось має практичні навики в цьому питані , буду дуже вдячний шановні мисливці , дякую.
Обратите внимание на их ассортимент патронов и многое станет на свои места .
 

китай

Слідопит
Це все так , там є і кулі і картеч і різні нолі , але не вказана яка марка пороху використовувалась .
 

китай

Слідопит
На жаль МB немає , є F2-32 і F2-36 і ще можливо MG2 і мені невідомо який який з цих порохів і в яку пору року використовувати , який зних більш стійкий до морозів і який еластичний до навісок дробі .
 

Вова!!!

Снайпер
На жаль МB немає , є F2-32 і F2-36 і ще можливо MG2 і мені невідомо який який з цих порохів і в яку пору року використовувати , який зних більш стійкий до морозів і який еластичний до навісок дробі .
Теоретически ф2-36 , а там бабушка на двое сказала...:) Короче всё нужно пробовать самому , на своих стволах .
 

китай

Слідопит
Так мабуть Ви праві , порох F2-32 є середньої потужності згорання , а F2-36 є малої потужності згорання , є така думка мисливців що F2-36 є більш м’якшим порохом і можливо він буде краще працювати зимою , всякому разі дякую Вам що відписали.
 

komoriche

Мисливець
добрый вечер по MG2 порохом был очень доволен патроны получялись очень качествеными работали что летом что зимой но все харошее рано или позно заканчивается судовольствием купилбы пару банок.
 

huntumy

Зброяр
Мв36 была навеска 1,85/36 уже 1,87.
Мне этот порох больше понравился чем ф2-36. Хотя толком еще не пристреливался
 

komoriche

Мисливець
Добрый день по mg2 делал навеску под 34г дроби пороха сыпал 2.05-2.08 это порох под тяжолые навески 36-38г. Это под берету урику 391 подбирался патрон. коплектующие обтюратор. диана 10мм добор по высоте пробка или картон обьвёртка от сока дробь 6-5 патрон отличный а так нужна пристрелка.
 
Зверху