Порох NobelSPORT

andryx1

Снайпер
Попередній сезон стіляв нобелем д 20, не дуже задоволений. Мутив по різному,щось більше-меньше вийшло,але відмінного результату нема. Хочу спробувати інший порох. Сьогодні був в магазині.Крук 300г-190 грн. Тахо 250г-330 грн. Сільвер А-210 грн. Нобеля є всі.Що взяти ?
 

HaNtEr95

Мисливець
Попередній сезон стіляв нобелем д 20, не дуже задоволений. Мутив по різному,щось більше-меньше вийшло,але відмінного результату нема. Хочу спробувати інший порох. Сьогодні був в магазині.Крук 300г-190 грн. Тахо 250г-330 грн. Сільвер А-210 грн. Нобеля є всі.Що взяти ?
я би радив брати ТАХО, постріл виходить дешевший ніж на Нобелі і кращий (моя думка) , споряджав 1.9/32 і 1.9/34 останній краще сподобався.
 

Копатыч

Зброяр
Попередній сезон стіляв нобелем д 20, не дуже задоволений. Мутив по різному,щось більше-меньше вийшло,але відмінного результату нема.
А можно, по подробнее ( что, как )....
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А что там можно "мутить"? Я, как приверженец "Сокола";), от безисходности, начитавшись в этой теме:rolleyes:, приобрел. с оказией, Д20. Снаряжал- как все, 1,55/32. По утке - понравилось: резче, четче, быстрее, что ли. Утки бились чисто. Единственный минус-более щепетильный подбор комплектующих: пластик.
П.С. По пушному- только "Сокол".forever!;):rolleyes:
 

andryx1

Снайпер
А можно, по подробнее ( что, как )....
Не знаю,щось він мені не дуже сподобався.А може це не D 20 ?Мені його дали на халяву,відсипали 1 кг в кульок,але казали що D 20.Ще десь завалялась ціла банка польського Сокола.Купував років 5 назад.
 

Вкладення

кей

Мисливець
А что там можно "мутить"? Я, как приверженец "Сокола";), от безисходности, начитавшись в этой теме:rolleyes:, приобрел. с оказией, Д20. Снаряжал- как все, 1,55/32. По утке - понравилось: резче, четче, быстрее, что ли. Утки бились чисто. Единственный минус-более щепетильный подбор комплектующих: пластик.
П.С. По пушному- только "Сокол".forever!;):rolleyes:
Я теж накупив : і Нобеля різного, і Крука, а форум почитаю ...... Тож прикупив "Сокол"- може він і не той що раніше, але .... проблем небуло ніколи.
 

охотник70

Мисливець
Не знаю,щось він мені не дуже сподобався.А може це не D 20 ?Мені його дали на халяву,відсипали 1 кг в кульок,але казали що D 20.Ще десь завалялась ціла банка польського Сокола.Купував років 5 назад.
Я б не рискнув . Хто його знає що відсиплять та щей надурняк.Спортити собі полювання чи рушницю.Халяву нелюблю.Знайомому пульовий потрон саморобний дали.Була рушниця вертикальна стала поєдинка....Стріляв д20 і в жарку,і в морози ,нормальний порох,вистрел гарний, дичина б'ється справно,і ціна приємлема,що там може не подобатись?Вистрелив правда всього банок 10.Можна і Сокол,але купити трохи проблематично і ціна...
 

Homa

Снайпер
Я теж накупив : і Нобеля різного, і Крука, а форум почитаю ...... Тож прикупив "Сокол"- може він і не той що раніше, але .... проблем небуло ніколи.
Тут як почитати то весь порох г.. Треба самому пробувати і робити висновки, що краще. Нобель не підійде для дідівських методів заряджання на глаз, що багато хто робить та й комплектуючі повинні бути відповідними. Хто може не згоден із сказаним, це моя думка.
 

andryx1

Снайпер
Я б не рискнув . Хто його знає що відсиплять та щей надурняк.Спортити собі полювання чи рушницю..
Так з того кілограма залишилось дві ложки пороху.Тепер хочу спробувати інший порох.Патрони почав споряджати з 1985-86 р.,тільки Соколом, в латунку,капсуль ц/б(хоча кажуть що не сумістний з нітро порохом),пижі з валянка і получався чудовий боєприпас.Тепер пороху уйма,фасує хто хоче і наклейки можуть напутати.Так-що перший потрон,з нового пороху,треба давати на випробування тещі.
 

охотник70

Мисливець
Нащот тещі,колись чув від дідів що в давнину коли сумніватись чи їстівні гриби то спочатку давали на пробу самому старшому в родині.Якщо проходило то сідали їсти всі інші.А латунки і пижі з валянків то історія,давно не користуюсь,але коли бачу ,трошки настальгія .
 

ivan46

Мисливець
Всім доброго вечора. Недавно придбав пласмасову гільзу нобел спорт із зеленим капсулем(сильний) в 16калібрі. Яка наважка пороху зокрема Д-20 та 206С на 28гр. дробу в 16калібрі ? Дякую
 

Копатыч

Зброяр
Всім доброго вечора. Недавно придбав пласмасову гільзу нобел спорт із зеленим капсулем(сильний) в 16калібрі. Яка наважка пороху зокрема Д-20 та 206С на 28гр. дробу в 16калібрі ?
Да тут этих таблиц, пруд пруди, тяжело поискать или на каждой странице их выкладывать?
 

Kapitan

Снайпер
А латунки і пижі з валянків то історія,давно не користуюсь,але коли бачу ,трошки настальгія .
По пижам скажу Вам , що якось від нічого робіти осалив пижі з войлока і порівняв з пижами діана.
Мені мої сподобались краще.
 

охотник70

Мисливець
По пижам скажу Вам , що якось від нічого робіти осалив пижі з войлока і порівняв з пижами діана.
Мені мої сподобались краще.
Якщо нормальний войлок без піску,висічка потрібного діаметру,осалити самому (бо з покупних часто зустрічав аж тече якесь масло) то чого і ні.?
 

huntumy

Зброяр
Я Стріляв д20 і в жарку,і в морози ,нормальний порох,вистрел гарний, дичина б'ється справно,і ціна приємлема,що там може не подобатись?Вистрелив правда всього банок 10.Можна і Сокол,але купити трохи проблематично і ціна...
нравится или не нравится у каждого свое понятие.
когда есть выбор тогда выбираешь лучше.
 

Jura

Мисливець
Может кому будит интересно:rolleyes:
Вчера пострелял немного через хронограф, результаты понравились.
Снаряжение патрона как на фото.
Срез стволов на расстоянии 2,5 м от хронографа.
Порох А0, дробь 20гр.
А0-0,9гр.====340 м\с
А0-1гр.====365 м\с
А0-1,1гр.====390м\с
Кучность не изменилась при разных навесках, что порадовало особенно!
Порох, просто супер!
 

миклован

Снайпер
Может кому будит интересно:rolleyes:
Вчера пострелял немного через хронограф, результаты понравились.
Снаряжение патрона как на фото.
Срез стволов на расстоянии 2,5 м от хронографа.
Порох А0, дробь 20гр.
А0-0,9гр.====340 м\с
А0-1гр.====365 м\с
А0-1,1гр.====390м\с
Кучность не изменилась при разных навесках, что порадовало особенно!
Порох, просто супер!
Если кому интересно , отстрелял вчера пулю рубейкина и заодно патроны на нобеле .хрона нет но патрон на 206 S гильза б\у капсуль 688 1.65 \32 дробь №9 и № 7 пробивают пресованный картон 4 мм. (мебельный ) навылет и ударяет за мишенью метров 25 в поле видно по пыли, при разных пыжах . Контейнер , пробка и без контейнер. Ружбай армсан А 612 12\76 Сужение 0.9 + 20мм. .Наборной пыж на пробке дает равномерность на порядок выше , чем цельный контейнер ( Одесский ) На порохе А0 , гильза новая Тахо и нобель , пыж супер джет Италия 34\35 капсуль 686 навеска 1.75\32 дробь самолей №1 твердая ,катаная вручную, сужение 0.9 +20 на 50 м. пять дробин пробили ведро 1946 г. выпуска, из метала, на глаз токаря 1.2 мм. толщиной. Выстрел комфортный , резкий .Резкость удивляет . Патрон с тем снаряжением на А0 1.85 на 36 насколько хуже , вмятины на грани пробивания. Думаю 1.75\32 не даст ни одного шанса ни зайчику ни гусику. О рубейкина напишу в теме мной созданной , результат приятно удивил.
 
Зверху