Порох NobelSPORT

Trigal

Снайпер

shumakovdmitrij

Мисливець
Ух... Голова кругом!!!! Я начинающий релоудер. Вообще не могу определиться с порохом НС. Хочу иметь на выходе нормальный патрон, только, для этого наверное нужен тысячелетний опыт! Оборудование, типа хронографа и товарищей единомышленников, который этим занимаются. Комрады, под скажите, на навеску 32-33 грамма комплектующие???? И на навеску 28 грамм комплектующие??? Что вообще лучше для охоты на утку??? Оружие, ну например, Neo 12. За раннее, ИСКРЕННО БЛАГОДАРЕН!!!
 

Patso

Снайпер
Так в заводской инструкции как раз и есть такая навеска: 688, 1.6/30, П/к, звезда. Скорость указана 410, давление вроде как 650.
По давлению и скорости могу ошибиться - точно не помню.
Так, я теж на це звернув увагу - тому вирішив попробувати.
 

Patso

Снайпер
А Вы на новые данные взгляните;) 206s 32-33 г. Забываем 34-36 для спорта:D:D:D
Я 206s користуюсь. Ним заряджаю кругулу кулю ы картечны патрони. картеч в мене з вагою выд 31 до 35г на цьому поросі. пижі різні: Рись- під 6,1мм і 8,5мм картеч (там виходить 31г, бутерброд з обтюратора, пробки, стаканчика під 7,2мм (в рись 7,2 нормально не влазить).
Дробові я в основному заряджаю круком 2,3гх34г - такий патрон гарну швидкість показує і кучність, але на літо, віддача досить відчутна, воно і не біда, але в міжсезоння хочеться поексперементувати.
 

cisayna222777

Новачок
Шановна громада, багато перечитав ваших іспитів с порохом н\с д20, підскажіть на газовідвідні рушниці (Армсан а 612) як найкраще спорядити набої з Д 20.
 

ATIS

Снайпер
А Вы на новые данные взгляните;) 206s 32-33 г. Забываем 34-36 для спорта:D:D:D
А я його і до нових данних споряджав 1.7 - 1.72 × 33грами шроту. Патрон для моєї ружбайки "агонь". Свіжого ще не пробував, побачимо що він покаже.
 

ldkukr

Снайпер
Патрон для моєї ружбайки "агонь".
:eek::confused::cool:
Не, я боюсь спросить, а скорость какая?:). Я на 1,64 получал стабильных 415 - 420 м/с.
Но мне Стоко не надо! Дроби супер твёрдой у меня нет, а на таких скоростях деформация при перестроении огого!
 

ATIS

Снайпер
:eek::confused::cool:
Не, я боюсь спросить, а скорость какая?:). Я на 1,64 получал стабильных 415 - 420 м/с.
Но мне Стоко не надо! Дроби супер твёрдой у меня нет, а на таких скоростях деформация при перестроении огого!
Якраз така сама. Ви ж враховуйте ще з чого стріляєте, який капсуль і комплектуха патрона. Я ж написав що це для моєї рушниці "агонь".
 

Patso

Снайпер
А я його і до нових данних споряджав 1.7 - 1.72 × 33грами шроту. Патрон для моєї ружбайки "агонь". Свіжого ще не пробував, побачимо що він покаже.
В мене 206s Ще старий - коли наважка була 1,65г на 36г шроту.
Цікаво, в них лиш рекомендації помінялись, чи і характеристики пороху.
 

Patso

Снайпер
Ну я ще кілограм маю, а там треба буде виясняти це питання, або пробувати інший порох.
 

ATIS

Снайпер
Ну я ще кілограм маю, а там треба буде виясняти це питання, або пробувати інший порох.
Я з нобелями більш за все зав'язую, ну хіба що А0 ще залишу, а так Крук і Максам задовольняють всі мої потреби:)
 
Останнє редагування:

ldkukr

Снайпер
Я у Влада брал 8.2 по-моему, осенью, сферичность нормальная, тоже не для рекламы:D
 
Останнє редагування:
Зверху