Порох NobelSPORT

роман!!!

Слідопит
Рушниці вбивають пагані патрони в яких неврівноважені навіски заряда й снаряда і, як наслідок надмірний тиск. А ще знаю людину, яка вбила стволи пижами вирубаними з старих валянок. Всяке буває...
 

Ингул

Мисливець
Иж 54 далеко не крепкое ружье...
Моя Беретта 4 года открывается туго, 1500 минимум в сезон выстрелов
Иж 54 уже второй, не более чем для души воспоминания и память детства и деда!
Ну против тех четырех, что у Вы перечислили выше - крепче однозначно)))) А " открывается туго" - тоже как бы не показатель. Я год назад продал ИЖ-54 57-го года, так за 58-мь лет оно люфтов не получило, а постреляло оно у меня немало, а до меня....но судя по лбу не мало. Сейчас остался еще штучник 56-го года, так тоже будто бы не болеет механика, хотя стволы как трубы водопроводные))))). А вот интересно что будет с беретой через 50 лет?
 

миклован

Снайпер
вот именно. вернитесь назад и почитайте:D
первый звонок с первого поста"давление равно отдача"
найдите хоть один пост где я не прав и докажите!!!
если хотся поспорить. не хотся останимся при своем.
для развития учимся читать форумы. смотрим что люди пишут и что делают.
потом если Вы честный человек будет стыдно за написанное.
по теме......
капсюль нс 686. 206V 1,45.п\к с-28. дробь№7 28гр. звезда, подвальцовка. гильза б\у фиочи.
один из выстрелов на охоте не полноценный. газоотвод не перезарядил. ствол полон несгоревшего пороха.
патроны свежие.
Ваше мнение как спеца...
Я не пойму что этой писаниной вы хотите мне доказать .Что вы крутой спец по боеприпасам. Что значит давление равно отдача ? Чем больше масса снаряда и скорость горения тем больше давление и отдача , что тут не понятно.Попробуйте стрельнуть магнумом и спортинг 24 и поймете в чем разница и что такое отдача. В вашем примере причин может быть много , вплоть до того что ваш пыж не обеспечивал обтюрации из за конченой раздутой гильзы. Я повторяю спор с вами мне не интересен из за вашей некомпетентности в боеприпасах . Вернитесь пожалуйста в свою пещеру.
 

huntumy

Зброяр
да ты лоханулся и все:D. опять бред написал. при чем опустил себя вообще ниже плинтуса.
все с тобой детём советского союза понятно, даже спорить нет о чем. знания почти нулевые.
40гр это магнум? от куда тогда давление обычного патрона?а? смотри данные с баллствола спец:D
все не отвечай на мой пост. не интересно общаться с человеком который прожил жизнь а ведет себя как дитя
 

миклован

Снайпер
да ты лоханулся и все:D. опять бред написал. при чем опустил себя вообще ниже плинтуса.
все с тобой детём советского союза понятно, даже спорить нет о чем. знания почти нулевые.
40гр это магнум? от куда тогда давление обычного патрона?а? смотри данные с баллствола спец:D
все не отвечай на мой пост. не интересно общаться с человеком который прожил жизнь а ведет себя как дитя
Пойди проспись , где ты видел 40 гр. в моем посту ? Ты не споришь а огрызаешься . Где доказательства твоего ума ? Одна болтовня . Сударь вы невежа если вы знаете что это такое. Ты похож на ребенка , типа я прав бо мое слово последнее. Смешно читать твою наивную писанину .
 

huntumy

Зброяр
я не опускался до оскорблений. заставил.моим словам огромное количество подтверждений. даже писать не буду где. информации кругом полно.
все харэ болтать. только по теме.
 

Val72

Мисливець
206S
У цій статті ми побачимо одноосновні порохові 206S, де його хімічний склад на основі нітроцелюлози і формі пластівців має дископодібні різання!







Порохові 206S Формула була створена італійською компанією Nobel Sport, щоб замінити легендарний порохові 205S, де, за словами Антоніо Granelli ... був одним з кращих порошків епохи.

Це одноосновної порошок у формі дископодібних пластівці яких базується головним чином на нітроцелюлози і має пористу форму, факт робить його відносно вразливою до різних умов, що змінюються кліматичних умов!

Як послатися на практику титрування, речі дуже легко і титрування досить швидко і настільки ж простий причиною повної відсутності агломератів і злипання лусочок на полімерні частини об'ємно. Крім того, ми не будемо створювати жодних проблем, навіть з використанням об'ємного низьку вартість досить!

Що стосується можливих чуток і чи є це абсолютно успішним нащадком легендарного порошку 205S чи ні, щось, де практично ми не можемо бути в змозі судити себе ... чому молодь нашого віку, інші можуть може бути в змозі idiogomotes зовсім трохи старший ...

Деталі для цих виробництв, так як офіційно оголошено, є наступні:

  • одноосновної порошок
  • Фасонні листя дискові
  • Зелений колір [там двокольорового]
  • Розмір: 2,30 х 2,30 х 0,30 мм
  • Удавана маса г / дм: 520 +/- 20
  • Cal / г: 900
  • Упаковка 20 кг


Схожі фотографії

Порох 206S Formula нормальні кадри [натисніть, щоб збільшити]





І макро фото з різними кадрами для формування найкращих колірних відтінків [натисніть, щоб збільшити]







кліматичні умови

Якщо ми вважаємо, передбачається, що коефіцієнт вологості слід уникати, тоді і тільки тоді, ми можемо з комфортом використовувати це слово порох і широкий спектр застосування в горлиці, дрозда і, можливо, куріпки!

Під час високих літніх температур на початку і в основному в ті години, коли сонце ще високо в небі, ми ніколи не може бути розчарований використанням правильного налаштування, в той час як в умовах низької вологості ... ми повинні виключити ті, дивовижні кадри, де ми хваляться відповідного діапазону ефективної роботи!

Як посилання полювання куріпки, слід враховувати кліматичні умови, які будуть переважати в мисливському місцевості ви збираєтеся бродити в той час слід мати на увазі, що навіть досить, і 32gr / N.7 зарядки правильно збалансованій настройки.

При наявності вологи в навколишньому середовищі і в суху погоду, порохові 206S можна використовувати з комфортом усадкою жувальної гумки або навіть пізніше рано вранці і в другій половині дня Картер помірної погоди. Зрозуміло, що до тих пір, поки немає вологості, порох буде майже завжди починають замість нас і не повинні боятися будь-якого падіння температури в мисливському місцевості ми хочемо, щоб переслідувати!

Щодо низькі температури або при температурах нижче нуля, то буде очевидна проблема, яка ставитися до продуктивності спад балістики, звичайно, що погода залишається сухою і сухий протягом всього нашого полювання!



вибрати ковпачок

  • Ковпачок 686 може бути використаний в умовах високих температур або при повній установці
  • Ковпачки 616 і CX2000 є найбільш підходящі ковпачки для загального користування
  • Негативні температури або установки менше навантаження може знадобитися ковпачок 688


орієнтовний установки

Практичний діапазон порохових 206S, відповідно до відносної прогресивності і відповідно до різних практичними тестами, вказує на те, що ми повинні бути в межах від близько 31 ~ 32gr для точного пострілу [N.8 ~ N.10] і близько 32 ~ 34gr для грубого пострілу [N.5 ~ n.7].

Так як об'ємна порох нас 206S дозволяє використовувати стандартний картридж 12/70, з висотою близько 69,40 мм, ми могли б дуже добре спробувати класичну установку 12 / 70-616 - 1.70x33gr ... хто схвильований кілька старих idiogomotes. ..opou, але не мають технічних засобів, де ми можемо мати сьогодні ... з нашого боку, звичайно, краще використовувати правильно і швидко kalykokofti абсолютне, так що ми можемо скласти нашу власну установку в бутонами 67,40 мм до створити легку і швидку установку ... з повною кривої згоряння і з очікуванням, що це, ймовірно, триватиме трохи довше, щоб зміни кліматичних умов і, можливо, відносної вологості навколишнього середовища!

Як посилатися на нашу установку, ми підкреслюємо, що ми зробили необхідні зміни, в той час як ми вибрали найбільш підходящий пломбувальний матеріал, так що він може зробити правильне використання робочої області після того, як робить закриття астероїд, є відносне вільний простір від краю чашечка близько 10 [*] мм, і, звичайно ж, щоб зберегти відносну оцінку мінімуму!

206S - 12 / 67.40 - 1.60x31gr / N.8 - Z2M-21 - * - Етап / I2S Idiogomosi - 56.00mm

[*] Там було близько 2 ~ 3 кг статичного тиску в совку 6.11 і далі стискаючи плагін в зв'язку з простим формулюванням і простий Хемминг існує в сцені! Якщо ви зацікавлені в насправді 12 мм вільного простору, то ви повинні обов'язково використовувати інший плагін і совок 11-6 повинен повернутися на ту ж висоту, як обід чашки ... він вперше вивів 1 ~ 2 кг статичний тиск, а потім відпустити її.



Нижче наш світ і швидка установка з afrezaristous бутонами 67,40 мм [натисніть, щоб збільшити]







Ось деякі тести виконуються відомими і не idiogomotes ... в різних тестах гарматами:

206S - Fiocchi T1 / 12 / 70-616 - 1.70x33gr / N.9.5 - B & P BioR Diamant - * - 58.10mm
- Бар 611-594 - V1 386-388.2 - TC 2948-3056 - Int 0.632-0.625 - Rt 409- 517

206S [Lot.2006] - FIOCCHI T3-12 / 70-616 - 1.76x34gr / Нікелі N.7 - Gualandi SuperG 25 - O - 65.20mm
- 564 Бар - V1 400.9m / s - V2 331.2m / s - TC 3104 - INT 0,581
- 581 Бар - V1 403.6m / s - V2 332.8m / s - TC 3055 - INT 0,599
- 647 Бар - V1 409.1m / s - V2 339.1m / s - TC 2998 - INT 0,590
- 660 Бар - V1 409.5m / s - V2 338.3m / s - TC 2954 - INT 0,607
 
  • Like
Reactions: GGG

Val72

Мисливець
цікава стаття про 206S. трохи не вяжется з офіційним сайтом
знову більше питань чим відповідей..
 

Копатыч

Зброяр
206S [Lot.2006] - FIOCCHI T3-12 / 70-616 - 1.76x34gr / Нікелі N.7 - Gualandi SuperG 25 - O - 65.20mm
- 564 Бар - V1 400.9m / s - V2 331.2m / s - TC 3104 - INT 0,581
- 581 Бар - V1 403.6m / s - V2 332.8m / s - TC 3055 - INT 0,599
- 647 Бар - V1 409.1m / s - V2 339.1m / s - TC 2998 - INT 0,590
- 660 Бар - V1 409.5m / s - V2 338.3m / s - TC 2954 - INT 0,607
цікава стаття про 206S. трохи не вяжется з офіційним сайтом
знову більше питань чим відповідей..
Ну почему, в этом году заряжал, 1.75/34, вполне "нормальный" патрон.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Нужно авторитетное мнение, как Д20 у кого ведет себя на бесконтейнерном варианте снаряжения с обтюратором. Спасибо.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Нужно авторитетное мнение, как Д20 у кого ведет себя на бесконтейнерном варианте снаряжения с обтюратором. Спасибо.
отстрелял сезон по ухатому....мне не понравилось
мнение может и не авторитетное ,но все же....
 

MEZZ@

Слідопит
Блин, тоже хотел перейти на нобель Д20, но иногда почитаю отзывы и думаю что достреляю свои кг сокола а там может и какой другой зайдет порох к нам.:(
 

KFoR

Зброяр
Нужно авторитетное мнение, как Д20 у кого ведет себя на бесконтейнерном варианте снаряжения с обтюратором. Спасибо.
на 59 сторінці я виставляв результат "пострілушок" своїх з д20 при різних варіантах спорядження. Тільки чисто безконтейнерним не стріляв, дріб була в стаканчику.
 

Cawa

Новачок
Добрый вечер господа,отсрелял сезон 2016-2017 порохом нобель спорт д-20.Порох просто супер!не знаю кому не нравиться,может попадаете на бодягу?(как отличить не знаю).То чем я стрелял(я надеюсь это был д-20)попал упало намертво.Мой рецепт до морозов капсуль 686 порох д-20 1.55 пыж пластиковый или пыж контейнер под 32грам.дробь 32грамма,звезда.Зима при минусах капсуль 686 порох 1.55 обтюратор,пижи пробка, стаканчик дробь 32грм.думаю все описал.прошу тапками не бросать,хронографа не имею,скорость не мерял.Написал что есть.
 

huntumy

Зброяр
на 59 сторінці я виставляв результат "пострілушок" своїх з д20 при різних варіантах спорядження. Тільки чисто безконтейнерним не стріляв, дріб була в стаканчику.
раздельное снаряжение патрона практически всегда давало лучше равномерность чем с п\к.
такие результаты и на много лучше как с буфером дают другие пороха с п\к.
к примеру тот же С7 или 206S, у которых с резкостью дело обстоит по лучше.
 
Зверху