Порох NobelSPORT

Mykola STARyy

Снайпер
Та й патроні коштують теж выдповідно. Ще буває вольфрамовий дріб, теж не дешевший напевно.
Буває що нап'ється і співає:). Температура плавлення вольфрама біля 3700 град. По твердості стальний дріб близько не лежав, попробуйте розбити вольфрамову мормишку. Тільки не зубами, боронь Боже.
А ціна, так. Сам метал ще вдвоє дорожчий від вольфрама, ну і робота, на примусі не розплавиш.
 

Patso

Снайпер
Буває що нап'ється і співає:). Температура плавлення вольфрама біля 3700 град. По твердості стальний дріб близько не лежав, попробуйте розбити вольфрамову мормишку. Тільки не зубами, боронь Боже.
А ціна, так. Сам метал ще вдвоє дорожчий від вольфрама, ну і робота, на примусі не розплавиш.
Але й вага... Дробини значно важчі, відповідно можна використовувати менші номери на більшу дичину. Але лишається основний мінус - ціна, який перекриває вдесятеро всі плюси, тому свинцевий дріб - наше все!
 

Mykola STARyy

Снайпер
відповідно можна використовувати
Та яке "МОЖНА" !? Вольфрам твердіший від сталі, а під наші стволи і стального дробу зась!
Ви основний фактор виділяйте.
Колись байка ходила:
Приїздить цар Петро в село, а Меншиков бурмістра за обшивку "ть1 пошто, подлец, царственную особу колокольнь1м звоном не встречаешь?
А той:
"Кормилец, у нас на то двенадцать причин. Первая - у нас нет колоколов."
А Петро говорить " И первой достаточно!"
 

Patso

Снайпер
Та яке "МОЖНА" !? Вольфрам твердіший від сталі, а під наші стволи і стального дробу зась!
Ви основний фактор виділяйте.
Колись байка ходила:
Приїздить цар Петро в село, а Меншиков бурмістра за обшивку "ть1 пошто, подлец, царственную особу колокольнь1м звоном не встречаешь?
А той:
"Кормилец, у нас на то двенадцать причин. Первая - у нас нет колоколов."
А Петро говорить " И первой достаточно!"
Звичайно тільки під стволиз сверловою під сталь. Так там і контейнер специфічний. Тостостінний і з поясками, або ребрами, які зминаються при проходженні дульного звуження - як в підкаліберних кулях. Все це і зменшує тиск в стволах, оскільки стальний і тим більше вольфрамовий дріб не мають здатності зминатись при проходженні чоків.
 

Hunter96

Новачок
Здравствуйте, подскажите пожалуйста навески пороха и дроби D20, 206S, А0 на 20 калибр. Ружье МЦ 20-01Ш.
 

миклован

Снайпер
Парни подскажите плиз:rolleyes: что бы не листать всю тему . Какой порох больше подойдет для снаряжения пули Рубейкина ( латунь 33 гр. ) интересует большая скорость и медленно горящий порох. Выточил себе на работе на чпу .
 

Вкладення

web2r

Мисливець
Парни подскажите плиз:rolleyes: что бы не листать всю тему . Какой порох больше подойдет для снаряжения пули Рубейкина ( латунь 33 гр. ) интересует большая скорость и медленно горящий порох. Выточил себе на работе на чпу .
Швидше всього нобель спорт а0, виробник рекомендує 1.95 гр під бреннеке 32 гр. Я споряджаю на ньому і ш-ш, і оз-кара, постріл комфортний, летять точно.
 

миклован

Снайпер
Швидше всього нобель спорт а0, виробник рекомендує 1.95 гр під бреннеке 32 гр. Я споряджаю на ньому і ш-ш, і оз-кара, постріл комфортний, летять точно.
А под 33гр. наверное 2 гр. пороха и какую скорость он дает ?
 

web2r

Мисливець
Швидше навпаки, наважку пороху зменшувати, наприклад, під ш-ш від Валерія (вага кулі 40 гр.) даю 1.76 гр. На рахунок швидкості не скажу, хронографа немає, при відстрілі сосновий брус 10 см з 50 метрів навиліт.
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр

Вот, под такую пулю, вес 32-33 гр., ложили АО 1.9, скорость замерит не чем, но на 50 метров, автомобильный скат (в торец), пробила.
 

миклован

Снайпер

Вот, под такую пулю, вес 32-33 гр., ложили АО 1.9, скорость замерит не чем, но на 50 метров, автомобильный скат (в торец), пробила.
Спасибо , попробую снарядить разными способами и навесками 1.9 и 1.95 и пострелять по железу если найду:)
 

web2r

Мисливець
Такі самі, на коробці написано 32 гр, я так розумію, що це вага самої кулі без пижа
 

dogBosca

Мисливець
А под 33гр. наверное 2 гр. пороха и какую скорость он дает ?
Якщо у Вас рушниця не магнум класу, то Вам неварто квапитися з такими наважками пороха.
Точені металеві кулі не осаджуються в сволі так як свинцеві. Тобто вони абсолютно не деформуються в момент зрушування з місця.
За таких умов значно прискорюється шидкість зростання величини максимального тиску порохових газів.
І він з легкістю може перескочити гранично допустимий тиск в 740 бар.
Прикладом такого явища для Вас може послужити відстріл на балістичному комплексі Тульского патронного завода точеної стальної кулі Іванова (вага - 32 г) .
Зі свинцевими кулями все набагато безпечніше. http://www.nobelsport.it/public/pages/ENG/schedapol.asp?ProdottoID=559&FamigliaID=0

http://survivalpandas.blogspot.com/2014/08/gualandi.html

СПИ А0.png
 

миклован

Снайпер
Ружбай у меня Армсан а 612 12\76 как раз магнум класса . И эту таблицу я уже нашел по ссылке Грищенка . О том что пуля из металла не деформируется я уже в курсе поэтому и ищу медленно горящий порох , как правило магнум пороха такие . Контейнера под эту пулю нашел в продаже нашел так же рекомендации у Рубейкина по размерам пули с контейнером к примеру что пуля в контейнере должна быть в минусе 0.05 - 0.07 от диаметра ствола то есть не должна болтаться или клинить. Есть способ обтюратор пробка и картонная прокладка , есть способ с отрезанным стаканчиком от контейнера. Был хороший медленно горящий порох Би Пи но он исчез , а NS - быстрогорящие в основном , не знаю как А 0 потому и спросил рекомендации. Пулю выточил на ЧПУ сотка в сотку по этим размерам все весят на соточных весах 33 гр чистота знак семь по старому. Острую кромку в головной части не притуплял в хвостовике притупил 0.2 \45.
 
Останнє редагування:

миклован

Снайпер
. Тобто вони абсолютно не деформуються в момент зрушування з місця.
За таких умов значно прискорюється шидкість зростання величини максимального тиску порохових газів.
Есть Рубейкина свинцовая , видел на ютубе как раз из за просаживания она очень стремная и нет в ней никакого смысла она неэффективна от рикошета. Как раз хороший амортизатор должен гасить удар газов по заряду и я думаю применить сдесь пластковый амортизатор с большим ходом в 76 -ую гильзу . Что скажете про А0 ? Понравится ли ему большой ход амортизатора , а то некоторые пороха этого не любят.
 
Останнє редагування:
Зверху