По гончим вопросов имею задать.

Pavel hanter

Новачок
Доброго дня шановне товариство. Хочу поділитись свїм досвідом , можливо людині яка створила тему зможе оприділитись. Взагалі гончі у нас скільки себе знаю батько мисливець то з гончими ріс. Особисто мої полювання проходять всі в очеретах з гончими на лиса так, як зайця дуже мало то рука не піднімається їх добивати. А там де я полюю очерета площею від 10 до 30 га. Так от в такому очереті собака яка тримає на гону звіра 10-15 хв просто буде не добутлива. Тому, що гони там можуть тривають година і більше,а отже у собаки повинне бути непогане чуття, вязкість ,паратість, ну і доносчивий голос. Повторюсь я віддаю перевагу ЕГ , батько РГ і РРГ всі ці породи показують себе дуже добре в даній роботі. Козу і кабана гонять 4 з 5 собак що маємо у гоподарстві хоч ніколи с під них цих смердюхів не полювали.

При всій повапзі до вас ця думка не вірна.
А це "поїхали, послухали собак, навмисно не стріляли, бо головне задоволення", м'яко кажучи "понти для приїжджих".

Для гончатника біль важлива робота собак чим сам трофей. Ви чули, як працює три і більше собак ,для настоящого цінителя це заворажує. Особисто в мене буавють сезони з одним трофеєм і 5 вистрілиними набоями,але задоволення тьма.Сезон з листопада по березень і два три пропущені дні з сезону по роботі. Не дарма наші діди говорили не піду полювати , а піду послухаю собак. І ще собака не деградує, якщо гончак постійно в нагонці і на полюванні. Є таке твердження ,що гончак місяцями може гонити повітря небачивши звіра ,але працюватиме і далі ,щоб його побачить. Шановні ми в цій темі добре насмітили ,але можливо ці пости зможуть допомогти оприділитись мисливцю. Якби тільки без склоків і образ.
Везёт вам с сезоном на пушного!!!у нас с ноября по середину января
 

Коля 1982

Новачок
Може і так . У нас самий не благополучний район по сказу тому і такі сроки для відстрілу хижака.
 
Останнє редагування:

Сергій 23

Новачок
Болеют охотой) )) Тогда всю жизнь)))
пОясню обширно. питання в тому що хочу придбати щенка гончої породи. Думав дратхаар чи естонська гонча. Віришив брати щенка естонської гончої. Хочу знати як вони в плані захворювань? Чи можливо потрібно розглянути іншу породу гончих.
 

О.М

Новачок
пОясню обширно. питання в тому що хочу придбати щенка гончої породи. Думав дратхаар чи естонська гонча. Віришив брати щенка естонської гончої. Хочу знати як вони в плані захворювань? Чи можливо потрібно розглянути іншу породу гончих.
Я
 

форсаж

Мисливець
Привіт гончатники , прошу поділитися досвідом хто і як підходить до питання придбання молодого гончака.
Маю на увазі принципи підбору пари , та вибору самого щеняті.
 

Корнилов

Снайпер
пОясню обширно. питання в тому що хочу придбати щенка гончої породи. Думав дратхаар чи естонська гонча. Віришив брати щенка естонської гончої. Хочу знати як вони в плані захворювань? Чи можливо потрібно розглянути іншу породу гончих.
Я конечно извиняюсь, но насколько я знаю, дратхаар не является гончей, но могу ошибаться))) Шутка!!! А если серьёзно, то своевременная вакцинация, збалансированное питание, витамины и все будет ок!!! Забыл, обработка от глистов, блох, Клещей, но думаю это Вы знаете!!!
 

О.М

Новачок
Найперше треба шукати провіриних заводчиків і в них розпитати про щеня,тому що ви не зможете за одну годину побачити характер щеняти.Ну а екстерьєр вивчайте даної породи самі,щоб ви могли побачити чи є вади (прикус,грижа пупкова,очі,рахіт,колір носа а також носові шляхи повинні бути великими ) Обов'язково зверніть увагу на батьків.
 

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Дратхар и гончая это не только две разных породы а два разных вида охоты ! Выбирая собаку вы отдаете предпочтение одному из этих видов охоты. Советую прежде поохотиться вместе с гончатниками и не один раз и с владельцами дратхаров также . Определившись наконец с породой - самый лучшый способ выбора щенка это видеть роботу его родителей . Удачи вам !
 

Северный

Мисливець
пОясню обширно. питання в тому що хочу придбати щенка гончої породи. Думав дратхаар чи естонська гонча. Віришив брати щенка естонської гончої. Хочу знати як вони в плані захворювань? Чи можливо потрібно розглянути іншу породу гончих.
пОясню обширно. питання в тому що хочу придбати щенка гончої породи. Думав дратхаар чи естонська гонча. Віришив брати щенка естонської гончої. Хочу знати як вони в плані захворювань? Чи можливо потрібно розглянути іншу породу гончих.
Выбирайте только щенка,чтоб спина была черная. Зимой притягивает солнце, не так мёрзнет,соответственно и болеет реже.
 

Коля 1982

Новачок
Найкраще побачити батьків вживу,а найголовніше в роботі. А потім вибрати щеня те яке вам припаде до душі. Зверніться до Роми Северний я думаю він щось підкаже де взяти. Я з особистого досвіду він мені допоміг з придбанням і я йому дуже вдячний.
 

praktikant

Мисливець
Выбирайте только щенка,чтоб спина была черная. Зимой притягивает солнце, не так мёрзнет,соответственно и болеет реже.
Летом получит солнечный удар, и все сэкономленные деньги за зиму на лечении, потратите летом.:D:D:D:D
 
Вопрос по косулям пока ни породой ни приездкой еще ни кто не решил. Если в угодьях есть козы первыми собаки в 90% случаях находят именно их.
Есть гончие которые не гоняют коз. Но это редкость.
Друзья товарищи, друг загорелся гончаком, отговорить мне его не удалось хоть и очень мне тема интересна. Дело в том что у нас в угодьях леса почти нет, много камышовых балок, лозьняка, в следствии очень много лиса, и зайка есть, также много как сказал бы опытный гончатник вонючек - коз. И захотелось другу заняться контролем популяции лис (в сторону уменьшение конечно) и чучуть зайчиков погонять. Но мне непонятно как не превратить охоту на лису и зайца в квест по поиску собаки, повторюсь коз много. Товарищ был бы рад если бы кто-то заранее вывел породу гончей которая не реагирует на косуль, да и гонит не далеко, главное выгнать.
Нужен совет по породе, и список литературы о гончих, будем разбираться.[/QUOT
На сколько позывчивая гончая может быть? Можно ли снять с гона каким то образом? Или только перехват? Может есть породы которые гонят не далеко и возвращаются?
Всем спасибо за советы, пока:). Скачал литературы, дал другу на изучение. Пока понятно одно, нужно понять процес нагонки, саму работу гончей, как, что и к чему, а то пока непонятно почему столько разногласий мягко говоря, оно и понятно знаю что гончая гонит с голосом и все:) буду и я читать много.

Другу уже засватали Словацького Копова, но что-то вроде чуть не то. Все читаем книги.
Купите щенка русской гончей, от дипломированых родителей
 
Зверху