По натасці курцхаара.

rfyjt13

Слідопит
Собаці 6 місяців, почав прекрасно працювати по перепела і по куріпці. Все робив правильно, при підльоті птиці лягав, і т.д. Зараз починає гасати від мене далеко, при підриві птиці, свистка не чує, з гавкотом гонить далі, не далеко ,потім вертається. Як знову впихнуть в вірне русло.
 

rfyjt13

Слідопит
Довгий поводок , можливо. Але діло в тому, що при роботі, він по свистка працює човникок , як треба, при доброму вітрі ,чує куропатку за 200 метрів( не брешу) ,бо несеться туди по прямій, і вже ні свисток ні крику не чує. Поки я добіжу ,якщо не в кукурудзі то стоїть мертво, по команді починає просочуватися, але після підриву , все летить за птицею. Якщо я в стійці, скомандую " лежать" буде лежать ,даже якщо птицю підійму я, але якщо він ,товсе пропало, летить як скаженний
 

ATIS

Снайпер
Коли він стоїть в стійці підійдіть прищебніть на довгий поводок, дайте команду на підйом, коли птиця взлетить зупиняйте його силою і ложіть по команді. А взагалі електороошийник вам в допомогу, з ним вони шовкові
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Що таке довгий повідець я знаю, з підсічкою не зрозуміло!
А це коли він (собака) зривається зі стійки, то роблять такий сильний ривок, щоб собака перелетів через голову. Ось це і називається "підсікання" (на кінозйомках коней підсікають, правда, за ногу).
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якщо я в стійці, скомандую " лежать" буде лежать ,даже якщо птицю підійму я, але якщо він ,товсе пропало, летить як скаженний
Це вже гаразд! А коли буде зриватися, відразу підсікайте ривком, щоб через голову летів!
Старі натаскувачі так собак відучували від таких поганих звичок.
Зазвичай допомагало
 

Leodr

Снайпер
Соглашусь с ATIS, электроошейник и свисток, проверено на неодной собаке, не мной. У нашего егеря их шесть, и некоторые также себя ведут, хотя есть и чемпионы. Вот ошейник и делает свое дело.
 

cagor

Слідопит
Часто ніхто їм і не користується, собака просто знає що він на ній і все ,хоть до рани прикладай, така слухняна:D:D:D
+100500, я свою от подбирания отучал, так теперь как одеваю ошейник она прекрасно знает что непослушание не пройдет, только током не надо не в коем случаи, вибрации хватает за глаза.
 

Rainbow

Мисливець
Класична ситуація, коли господар хоче отримати "все і відразу" від молодої собаки. Ви мабуть прогавили той випадок, коли це трапилося вперше. Тому і корда, і парфорс, і електроошийник -слушні поради. Пробуйте, але все в міру, щоб не травмувати пса. Про результати пишіть в темі- можливо потрібне буде коригування.
чує куропатку за 200 метрів( не брешу)
:):):) Ви з нулями нічого не перепутали?
 

ATIS

Снайпер
В мене ще одна порада, на цей сезон забудьте про компанії, в полі маєте бути ви і песик, не старайтесь неодмінно здобути здобич,попрацюйте цей рік плідно і надалі будете тільки радіти від гарної роботи довговухого друга.;)
 

rfyjt13

Слідопит
Не попутав.Сьогодні ходив. Коли йдеш проти вітру, все добре, при стійці після зриву птиці ,після окрику ,лягав відразу. Тільки пішли за вітром, зловив запах ,і по прямій став у стійку від мене за 250 метрів. Стояв від птиці далеко ,почав підходити ближче ,куропатка знялася, він побіг з гавкотом. Пробіг метрів 50 на свист вернувся. Далі буде.
 

ATIS

Снайпер
Походу вона просто бігла, якщо він так далеко стояв( в чому я сумніваюсь) то це тоже не гут. Або по набродах стояв.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не попутав.Сьогодні ходив. Коли йдеш проти вітру, все добре, при стійці після зриву птиці ,після окрику ,лягав відразу. Тільки пішли за вітром, зловив запах ,і по прямій став у стійку від мене за 250 метрів. Стояв від птиці далеко ,почав підходити ближче ,куропатка знялася, він побіг з гавкотом. Пробіг метрів 50 на свист вернувся. Далі буде.
Походу вона просто бігла, якщо він так далеко стояв( в чому я сумніваюсь) то це тоже не гут. Або по набродах стояв.
А чому такий проблемний собака був так далеко від свого керівника?..
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Тоді треба кінологу порадити вивчати теорію
Можливо тільки вивчати потрібно не тільки теорію,а ще й свого друга, та я вивчаю теорію з весни минулого року, коли визначився з породою і тоді почав вивчати і породу і літературу! А в червні став щастливим власником маленького і непосидючого драта!
Не пам'я таю хто писав, здається Коновалов " Якщо виховувати собаку не для змаганнь, а для полювання то потрібно спостерігати і підправляти те що є, щоб не зіпсувати". В собаки інстинкти закладені природою і століттями дресеруваннь і селекційі, тому потрібно спочатку побачити що маєш щоб знати що виправляти, а що розвивати!
 

cagor

Слідопит
А чому такий проблемний собака був так далеко від свого керівника?..
Ну незнаю как должно быть, я тоже только воспитую свою первую собачку (Бретона), послушание послушанием, но у меня собачка ходит по полю скошеной пшеницы, метров на 100 - 150 и это меня не смущает, стойку держит до подхода, есть тоже проблема в гоньбе после подема птицы, но мне опытный человек подсказал что бы пока не обращал внимание пусть азартится, челнок не отробатывал, наверное он есть от природы, ходит пусть не идеально но собакчка учится сама думать, за мной при этом постоянно следит. В високой траве и в кустах отходит метров на 20, главное что бы собачка боялась потерять хозяина, а это упражнение надо делать с детства играя в прятки, потом не прийдется бегать и искать шибайголову.
Мне советовали не лишать собачку детства, а приструнить можно в любом возрасте
 
Зверху