По натасці курцхаара.

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем rfyjt13, 3 жов 2017.

Вутка - все для охоты и рыбалки
 1. rfyjt13

  rfyjt13 Мисливець

  Собаці 6 місяців, почав прекрасно працювати по перепела і по куріпці. Все робив правильно, при підльоті птиці лягав, і т.д. Зараз починає гасати від мене далеко, при підриві птиці, свистка не чує, з гавкотом гонить далі, не далеко ,потім вертається. Як знову впихнуть в вірне русло.
   
 2. Safari
 3. veriovo4ka89@

  veriovo4ka89@ Мисливець

  Цікаво почути відповіді!
   
 4. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Один из вариантов - длинный поводок с подсечкой... Но проблема плохая...
   
 5. veriovo4ka89@

  veriovo4ka89@ Мисливець

  Що таке довгий повідець я знаю, з підсічкою не зрозуміло!
   
 6. rfyjt13

  rfyjt13 Мисливець

  Довгий поводок , можливо. Але діло в тому, що при роботі, він по свистка працює човникок , як треба, при доброму вітрі ,чує куропатку за 200 метрів( не брешу) ,бо несеться туди по прямій, і вже ні свисток ні крику не чує. Поки я добіжу ,якщо не в кукурудзі то стоїть мертво, по команді починає просочуватися, але після підриву , все летить за птицею. Якщо я в стійці, скомандую " лежать" буде лежать ,даже якщо птицю підійму я, але якщо він ,товсе пропало, летить як скаженний
   
 7. ATIS

  ATIS Снайпер

  Коли він стоїть в стійці підійдіть прищебніть на довгий поводок, дайте команду на підйом, коли птиця взлетить зупиняйте його силою і ложіть по команді. А взагалі електороошийник вам в допомогу, з ним вони шовкові
   
  Гобой, HOMICH та veriovo4ka89@ подобається це.
 8. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  А це коли він (собака) зривається зі стійки, то роблять такий сильний ривок, щоб собака перелетів через голову. Ось це і називається "підсікання" (на кінозйомках коней підсікають, правда, за ногу).
   
  ATIS подобається це.
 9. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Це вже гаразд! А коли буде зриватися, відразу підсікайте ривком, щоб через голову летів!
  Старі натаскувачі так собак відучували від таких поганих звичок.
  Зазвичай допомагало
   
  veriovo4ka89@ та ATIS подобається це.
 10. Leodr

  Leodr Слідопит

  Соглашусь с ATIS, электроошейник и свисток, проверено на неодной собаке, не мной. У нашего егеря их шесть, и некоторые также себя ведут, хотя есть и чемпионы. Вот ошейник и делает свое дело.
   
 11. ATIS

  ATIS Снайпер

  Часто ніхто їм і не користується, собака просто знає що він на ній і все ,хоть до рани прикладай, така слухняна:D:D:D
   
  Орлан белохвост, Leodr та cagor подобається це.
 12. cagor

  cagor Слідопит

  +100500, я свою от подбирания отучал, так теперь как одеваю ошейник она прекрасно знает что непослушание не пройдет, только током не надо не в коем случаи, вибрации хватает за глаза.
   
  ATIS та Leodr подобається це.
 13. Rainbow

  Rainbow Мисливець

  Класична ситуація, коли господар хоче отримати "все і відразу" від молодої собаки. Ви мабуть прогавили той випадок, коли це трапилося вперше. Тому і корда, і парфорс, і електроошийник -слушні поради. Пробуйте, але все в міру, щоб не травмувати пса. Про результати пишіть в темі- можливо потрібне буде коригування.
  :):):) Ви з нулями нічого не перепутали?
   
  cagor та ATIS подобається це.
 14. ATIS

  ATIS Снайпер

  В мене ще одна порада, на цей сезон забудьте про компанії, в полі маєте бути ви і песик, не старайтесь неодмінно здобути здобич,попрацюйте цей рік плідно і надалі будете тільки радіти від гарної роботи довговухого друга.;)
   
  Серг-Кл подобається це.
 15. rfyjt13

  rfyjt13 Мисливець

  Не попутав.Сьогодні ходив. Коли йдеш проти вітру, все добре, при стійці після зриву птиці ,після окрику ,лягав відразу. Тільки пішли за вітром, зловив запах ,і по прямій став у стійку від мене за 250 метрів. Стояв від птиці далеко ,почав підходити ближче ,куропатка знялася, він побіг з гавкотом. Пробіг метрів 50 на свист вернувся. Далі буде.
   
 16. ATIS

  ATIS Снайпер

  Походу вона просто бігла, якщо він так далеко стояв( в чому я сумніваюсь) то це тоже не гут. Або по набродах стояв.
   
 17. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  А чому такий проблемний собака був так далеко від свого керівника?..
   
 18. veriovo4ka89@

  veriovo4ka89@ Мисливець

  Можливо тому що кенолог самоучка, як я! Але мій далеко не відходить!
   
 19. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Тоді треба кінологу порадити вивчати теорію
   
  veriovo4ka89@ подобається це.
 20. veriovo4ka89@

  veriovo4ka89@ Мисливець

  Можливо тільки вивчати потрібно не тільки теорію,а ще й свого друга, та я вивчаю теорію з весни минулого року, коли визначився з породою і тоді почав вивчати і породу і літературу! А в червні став щастливим власником маленького і непосидючого драта!
  Не пам'я таю хто писав, здається Коновалов " Якщо виховувати собаку не для змаганнь, а для полювання то потрібно спостерігати і підправляти те що є, щоб не зіпсувати". В собаки інстинкти закладені природою і століттями дресеруваннь і селекційі, тому потрібно спочатку побачити що маєш щоб знати що виправляти, а що розвивати!
   
  cagor подобається це.
 21. cagor

  cagor Слідопит

  Ну незнаю как должно быть, я тоже только воспитую свою первую собачку (Бретона), послушание послушанием, но у меня собачка ходит по полю скошеной пшеницы, метров на 100 - 150 и это меня не смущает, стойку держит до подхода, есть тоже проблема в гоньбе после подема птицы, но мне опытный человек подсказал что бы пока не обращал внимание пусть азартится, челнок не отробатывал, наверное он есть от природы, ходит пусть не идеально но собакчка учится сама думать, за мной при этом постоянно следит. В високой траве и в кустах отходит метров на 20, главное что бы собачка боялась потерять хозяина, а это упражнение надо делать с детства играя в прятки, потом не прийдется бегать и искать шибайголову.
  Мне советовали не лишать собачку детства, а приструнить можно в любом возрасте
   
  ктв та Frost подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф