По натасці курцхаара.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну незнаю как должно быть, я тоже только воспитую свою первую собачку (Бретона), послушание послушанием, но у меня собачка ходит по полю скошеной пшеницы, метров на 100 - 150 и это меня не смущает, стойку держит до подхода, есть тоже проблема в гоньбе после подема птицы, но мне опытный человек подсказал что бы пока не обращал внимание пусть азартится, челнок не отробатывал, наверное он есть от природы, ходит пусть не идеально но собакчка учится сама думать, за мной при этом постоянно следит. В високой траве и в кустах отходит метров на 20, главное что бы собачка боялась потерять хозяина, а это упражнение надо делать с детства играя в прятки, потом не прийдется бегать и искать шибайголову.
Мне советовали не лишать собачку детства, а приструнить можно в любом возрасте
По-моему, Ваш опытный человек, не совсем прав...
Не знаю, лишите Вы своего песика детства или нет, но порядок есть порядок! И если наш вопрошающий решил в полгода в полный рост охотиться по полевой дичи, в полгода собаки, то, вероятно, он немного погорячился. Думаю, лучше бы дрессировкой занялся пока. Приструнить "в любом возрасте" гораздо сложнее!..
Но в поле далеко б не отпускал - ослабевает контакт с собакой и можно нажить проблемы, которые потом придется пробовать устранять...
ИМХО! Ваша собака!..
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В собаки інстинкти закладені природою і століттями дресеруваннь і селекційі, тому потрібно спочатку побачити що маєш щоб знати що виправляти, а що розвивати!
Ага, чтобы потом трахаться с ее недостатками! Думаю, в собаке очень много заложено ее древним хозяином - человеком. И не надо, думаю, давать собаке эти закладки извращать!
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Ага, чтобы потом трахаться с ее недостатками! Думаю, в собаке очень много заложено ее древним хозяином - человеком. И не надо, думаю, давать собаке эти закладки извращать!
Судячи з вашого висловлювання то Ви почнете ремонт автомобіля з повнойі розбору всіх вузлів і агрегатів без визначення причини несправності.
 

ATIS

Снайпер
Не путайте, це зовсім різні речі, мотор можна зробити, а помилки в вихованні песика ой як нелегко виправити. Повірте мені.;)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Судячи з вашого висловлювання то Ви почнете ремонт автомобіля з повнойі розбору всіх вузлів і агрегатів без визначення причини несправності.
Ну чому ж?.. Як на мене, то господар зарано почав натаскувати песика, та ще відпускати її від себе далеченько! Та ще й акцентував свої дії не на головних акцентах.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Ну чому ж?.. Як на мене, то господар зарано почав натаскувати песика, та ще відпускати її від себе далеченько! Та ще й акцентував свої дії не на головних акцентах.
Тепер я згоден з вашими словами, бо саме так розяснюють людині!
 

rfyjt13

Слідопит
Два дні ходив, по лузі( наброди птиці є ,але корови розогнали). Човник у собаки,управляємий. По свистку міняє направлення куди треба , крила регулював свистком, теж без питань. Зайшов у ліс ,вальшнеп нарив ,що свині, причипив дзвоник, ходив не далеко, максимум відходив на метрів 20-30. Поки не підняв козу,і з голосом погнав.Вернувся по свистку( не зразу). В полі вітер був невеликий. Собачка працювала добре.Бродив десь години 3, пройшов 12 км, ну а песик....Це сьогодні,а вчора пройшли тел ,десь так, підняли качок,на малесенькому болоті, одну збив, так шукати пішов тільки по команді, атак дивився куди полетіли.
 
Останнє редагування:

cagor

Слідопит
Два дні ходив, по лузі( наброди птиці є ,але корови розогнали). Човник у собаки,управляємий. По свистку міняє направлення куди треба , крила регулював свистком, теж без питань. Зайшов у ліс ,вальшнеп нарив ,що свині, причипив дзвоник, ходив не далеко, максимум відходив на метрів 20-30. Поки не підняв козу,і з голосом погнав.Вернувся по свистку( не зразу). В полі вітер був невеликий. Собачка працювала добре.Бродив десь години 3, пройшов 12 км, ну а песик....Це сьогодні,а вчора пройшли тел ,десь так, підняли качок,на малесенькому болоті, одну збив, так шукати пішов тільки по команді, атак дивився куди полетіли.
Козы это только електроошейник, собачка погнала вы вкулючаете вибрацию. Пару раз думаю хватит, у меня на коров пыталась гавкать, такой метод помог, теперь просто игнорирует.
 

rfyjt13

Слідопит
Зрозуміло, лишилось ошийник знайти. Не хочеться купляти простий ,буду шукати б.у. ,але з біпером
 

rfyjt13

Слідопит
На полі ,я його контролюю, свистком. По свистку відпускаю, наскільки хочу. Розпускаю , чи збираю крило по свистку. Вірьовки ,мабуть не треба.А в лісі я його не бачу, а тільки чую по дзвонику
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
На полі ,я його контролюю, свистком. По свистку відпускаю, наскільки хочу. Розпускаю , чи збираю крило по свистку. Вірьовки ,мабуть не треба.А в лісі я його не бачу, а тільки чую по дзвонику
Бог помогай! Ваша справа!
 

cagor

Слідопит
На полі ,я його контролюю, свистком. По свистку відпускаю, наскільки хочу. Розпускаю , чи збираю крило по свистку. Вірьовки ,мабуть не треба.А в лісі я його не бачу, а тільки чую по дзвонику
В лесу веревка не поможет:) а только будет мешать, не идите в лес пока собака не будет у вас в руках, и вообще первый год зачем по лесу ганять? лучше занимайтесь на полях, с собачкой должен быть контакт, а если вы ее не видите она может заниматся плохими делами, не надо что бы соба привыкала работать в одиночестве. Потом все будет. Но у меня в кустах и высокой траве не больше 20-30 ментов отходит.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Собака, про якого йдеться у темі, готується як підрушничний собака, тому він повинен працювати, здебільшого та у першу чергу на дистанції рушничного пострілу.
Ви почали натаскувати молодого (6 місяців) собаку, на мою думку, треба утримувати собаку на дистанції до 45 метрів.
А у великий пошук вже потім, з часом!..
А так - спаплюжите собаку і будете потім!.. Страждати
ІМХО!
 

rfyjt13

Слідопит
Отож, один єксперт казав розганять собаку на більш широкий пошук, Ви кажете ,що треба поближче..... Кого слухати? Просто я бачив ,як дратхар віком 2 роки ,працював десь 30-40 м. І як його хазяін не посилав, далі він не йшов, " сильно верный".....,
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Отож, один єксперт казав розганять собаку на більш широкий пошук, Ви кажете ,що треба поближче..... Кого слухати? Просто я бачив ,як дратхар віком 2 роки ,працював десь 30-40 м. І як його хазяін не посилав, далі він не йшов, " сильно верный".....,
Розганяти можна тоді, коли собака навчився правильному пошуку та іншим премудростям і може робити самостійно у далечині від свого господаря!
Все свого часу!
 

rfyjt13

Слідопит
Зрозумів! Сьогодні ,ходив по городах, мотузку не чіпляв, бо куски кукурудзи ,лишились. Вітер помірний , трішки завелика. Собака ходив в 30-50 метрах. Прямо по вітру влетів в купу куропатку, .... і погнався недалеко. Потім знайшов ще, став в стійку від мене метрів 70. По команді "лежать" ліг ,поки я не підбіг. Потім послав собаку в пошук, піднялися куропатку, післі пострілу пробіг 10 метрів ,по свистку зупинився, підбіг ,знайшов підранка ,давонув, і ліг коло нього. Потім я підняв , стрельнув, промазав , собака був в метрах 30від мене, побіг за куропатками метрів 150. Потім підняв зайця , ні свистка ні команди не послухав ,по сліду пішов з голосом, правда свистів, то швидко повернувся. Мабуть за сьогодні ,нам 2 з +,або 3 з -.
 
Зверху