По натасці курцхаара.

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем rfyjt13, 3 жов 2017.

 1. rfyjt13

  rfyjt13 Мисливець

  Натасчика, немає, поблизу. Про загони ,спросив ,бо читав ,що курц ,різностороння собака. Не знав з якого віку можна . Сказали з 2-х років можна. А так по перу, поки, що ,я думаю нормально працює. Гарячку є трохи ,але то, поправляю.
   
 2. Кайзер

  Кайзер Мисливець

  Перепрошую,пишуть і говорять що і ягди та лайки різносторонні:)Зараз і такс з епаньйолами за короткий час до гурту підтягнуть.....Віддайте на два три місяці лягаву собаку в правильні руки,будете в подальшому мати щастя у полюванні.Повірте,воно того варто.
   
  Серг-Кл подобається це.
 3. rfyjt13

  rfyjt13 Мисливець

  Немає куди віддавати, буду сам находжувати.Лайок, находжував( що всі тільки дивуються) і цього нахожу.Поради буду приймати з задоволенням.
   
 4. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Якщо Ви хочете лягавого собаку виховати - то не треба, а якщо так, щоб поруч на полюванні хтось бігав - то хай вже й бігає! Це в нього вже виходить, можете навіть не питати!
  Щось, мабуть, Ви погарячкували із придбанням курца.
   
 5. rfyjt13

  rfyjt13 Мисливець

  Я в загони з ним ,ще ні разу не ходив. Ходжу сам, на зайця він теж робить стійку, заєць просто довго не лежить, підіймається, він, його гонить з голосом , на ажіотажу, по свистку зразу вертається. Я не зрозумів, де це він бігає? Заєць вибіг шумовий, я його в суботу підстрелив. Пустив собаку по крові через пів години, він знайшов. Що ,я зробив ,не правильно?
   
 6. rfyjt13

  rfyjt13 Мисливець

  Я ходжу з собакою один. Спросив, про загон, бо ходжу з лайкою і ягдом, а товариш бере двух дратхар по 7 місяців. От я і хотів взнати.Ще замітив, коли вітер , маленький ,чи зовсім затухає, собачка бігає як попало,часто біжить по сліду ,носом в низ. Я зразу підзиваю і регулюю пошук свистком. Але все одно робота при такому вітрі погана. Сьогодні походив трохи , і пішов додому. Пару раз ставав, але пусто. Після двух пустих , забрав і пішов додому.
   
 7. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Бессмысленный разговор!.. Хлопец сам не знает, чего он хочет...
  Посему собака и бегает, как ей захочется!
  Закрывайте тему!
   
 8. rfyjt13

  rfyjt13 Мисливець

  Закриваю!!! Я ,можливо не зовсім ясно описую, роботу собаки. Що значить, я не знаю , що хочу? То що спитав про загон? Років 10 назад в Забуянні, коло річки Тетерів, в загоні були ,мій ягд, і три курца ,так курци працювали дуже добре, а потім ходили по полями, і вони працювали по птиці, тому і спросив. А закрити тему, легше всього.У нас тільки і знають, закривать, і заборонять.
   
 9. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Ну, я вас не можу зрозуміти: то "собака бігає замість стійки", то "можна собаці побігати хоча б за ким?"
  Спочатку відпрацюйте роботу лягавої, а потім будете робити різностороннього собаку.
  Чи я не правий?
   
  ATIS подобається це.
 10. rfyjt13

  rfyjt13 Мисливець

  Я цього і хочу. Я розумію що собаку треба ставити по птиці. У нас з птиці зараз куріпка, і не знаю де він зараз взявся перепел. Принаймі неділю назад зустрічав. В лісах трохи вальшнеп, але по вальшнепу я з ним сходив пару раз, в лісі бігає не далеко, але мені ще не зрозуміло як в лісі його контролювати. Перейшов знову на луг. Тут легше. Він азартний ,коли починає працювати, починає бігати все далі і далі, то я свистком завертаю. Правда він вже починає розуміти, і починає бігати не правильним човником, а починає обшукувати ямки, межі з скошенною травою, купини.Після пострілу , лишається на місті, правда десь після 4- 5 стійки, може трішки пробігти ,метрів 10 і стає.По зайцю поки що стараюся не ходити. То підстрелив зайця, а потім привів його на слід підранка, по чорнотропі крові не видно, то він знайшов, може не треба ,було?
   
 11. Серг-Кл

  Серг-Кл Мисливець

  Есть два "типа" натаски: компаньон и помощник, я Вас отчасти понимаю в желании иметь разностороннюю собаку, но прежде всего лягавая специфика которой перо, стойка. Стойка которая должна быть отработана на все сто. Если Вы не планируете выставлять собаку на дипломы, охотитесь самостоятельно и переполнены интузиазмом, верой в правое дело можете смело воспитывать компаньона, если же есть планы нужен помощник. Сейчас уже лягавые отвыступали, но я рекомендую посмотреть соревнования в живую. Не в коем случае не черпайте из телеканала охота, обзаведитесь книгой О. Малова. Вам многие пытаются донести истину, помочь не совершать ошибок, однако складывается впечатление, что хотите услышать мнение о работе четырех лапого друга. Мое мнение: из услышанного, собакен при разнообразности задач справляется не плохо и вы будете иметь хорошего компаньона которому будете прощать огрехи или попросту их не будете замечать. Азартность присуща всем собакам, но очень часто путают с непослушанием и плохой психикой. За прошелся, пробежался и далее по Вашему списку, собаку снимают с соревнований, это боль и большое разочарование владельца! Могу лишь порекомендовать бросить все силы на выдержу при раздражителе, занимайтесь рядом с птицей, подсадной, битой.... Вы центр вселенной и когда Вы рядом других мыслей, кроме Ваших у собаки быть не может. Искренне желаю Вам успехов! С ув.
   
  БЮВ, cagor, rfyjt13 та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф