Права, а головне обовязки, єгеря

skiff

Мисливець
Трапилась не дуже приємна ситуація на полюванні. В полі при полюванні підїхав єгерь для перевірки документів. Цей єгерь в даному обході один, і кожного разу, вже п'ять субот підряд перевіряє документи, хоча знає що в нас сезонка.... то то таке. Останього разу, даний "служник закону" вивалився пьяний зі свого уазу, і в грубій формі., з матюками, почав вимагати документи, кричати, мол чого ви сюди (дослівно) в "мій холодильник" лізете, щас людям позвоню, підїдуть - розберуться. Після ряду образ і нецензурщини, йому зробили зауваження, що люди на службі повинні вести себе "дещо " коректніше, на що була отримана така відповідь: " я щас значок в машину кину і піду тобі в камишах морду бити". Під скажіть яким чином присікти таке хамське поводження. Де прямо прописано, що єгерь повинен.....Бо в законі розписані тільки його права, а обов'язки чітко не сказано.
 

olga 83

Мисливець
обязаности там тоже прописаны,а вы сезонку где брали????у вас ни у кого не было номера выше стоящего начальника?или телефона с функцией видео фиксации?
 

skiff

Мисливець
Номера к сожалению нет ( за видеосьемку подумали уже как то потом, просто были как то ошарашены таким поведением), но наверное нужно этим заняться и не спускать на тормозах. Просто хотелось гдето почитать как должен себя вести егерь на службе.
 

skiff

Мисливець
Почитать бы "Посадові інструкції" єгеря Уоор Київської області.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Під скажіть яким чином присікти таке хамське поводження
Узнать телефоны начальника районного УООР и обласного руководства. Фамилию егеря - обязательно, а то так корочками махают, что только цвет удостоверения, в лучшем случае, запомнишь...
Свидетели, фото-, видео- фиксация - все в Ваших правах. И лучше все оформить в письменном виде ( в двух экземплярах).
На каждого можно найти ( и нужно!) найти управу. Егерь на службе государства и народа Украины. И зарплату - мы ему платим, из своих налогов и взносов.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Почитать бы "Посадові інструкції" єгеря Уоор Київської області.
Зверніться до Яковлева Володимира Олексійовича в особистих. а по Вашому факту - відеофіксація і виклик поліції (номер поліції у вас певне є?:)) для складання протоколу за декількома статтями - єгер образив вас, був при виконання та зі зброєю. з роботи вилетів би точно. окрім того ви мали свідків.
 

skiff

Мисливець
Зверніться до Яковлева Володимира Олексійовича в особистих. а по Вашому факту - відеофіксація і виклик поліції (номер поліції у вас певне є?:)) для складання протоколу за декількома статтями - єгер образив вас, був при виконання та зі зброєю. з роботи вилетів би точно. окрім того ви мали свідків.
Про відеофіксацію на той момент не зкумекав((( Ось дізнаюсь номер керівництва і зателефоную, цікаво що скажуть у відповідь.
 

mulyavchik

Снайпер
Скоріше за все мені так здається що після дзвінка керівництву нічого незміниться.Скажуть розберемся.Ну позвонять ну дадуть трохи по шапці для годиться і на цьому все.А от якби він п'яний зняв значка і почав би ще бузити то можна було б побити його бидляче рило щоб трохи сів на сраку. Ато думають шо вони царі.Наведи порядок в своему обході а потім пред'являй претензії.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Про відеофіксацію на той момент не зкумекав((( Ось дізнаюсь номер керівництва і зателефоную, цікаво що скажуть у відповідь.
не зателефонуєте, а напишіть колективну скаргу! і з підписами! копію - в обл УТМР, а до голови рай УТМР - занесіть особисто, і хай на копії напише, що отримав особисто та дату. далі діє ЗУ "Про звернення громадян" чекаєте 15 днів на відповідь. а потім читаєте, яких заходів вжили, як притягнули до відповідальності.
треба було його ПІП переписати, номер машини, тощо.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
якщо відповіді нема - пишете звернення до Прокуратури - притягнуть начальство за порушення вже ЗУ "Про звернення..."
треба діставати на законних підставах. у мене колись виї..ся один мисливець, чого це ходжу о 16.00 на відкриття на перо (а те що відкриття перенесли з 18.00 на 16.00 він не знав), захотів мої документи. я просміхнувся, показав йому свої мисливські документи, а потім службове посвідчення (ДЕІ) і сказав: "а тепер дивимось ваші"
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Трапилась не дуже приємна ситуація на полюванні. В полі при полюванні підїхав єгерь для перевірки документів. Цей єгерь в даному обході один, і кожного разу, вже п'ять субот підряд перевіряє документи, хоча знає що в нас сезонка.... то то таке.
Він мае право для вашої перевірки ( Можливо е якісь порушення )
Останього разу, даний "служник закону" вивалився пьяний зі свого уазу, і в грубій формі., з матюками, почав вимагати документи, кричати, мол чого ви сюди (дослівно) в "мій холодильник" лізете, щас людям позвоню, підїдуть - розберуться.
Вибачаюсь ... але ці слова чуемо зі слів мисливців і постійно , і помітьте ...... ще не один егер не писав про виходки мисливців , при провірці доків
 
Останнє редагування:

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Про відеофіксацію на той момент не зкумекав((
Бо на мій погляд , вс....я
Ось дізнаюсь номер керівництва і зателефоную, цікаво що скажуть у відповідь.
:eek::eek::eek: а як ви полюете на данній ділянці і не знаете егеря цього обходу ???
 

KFoR

Зброяр
а як ви полюете на данній ділянці і не знаете егеря цього обходу ???
З легкістю повірю що може не знати(якщо мало цікавиться цим питанням), в моїх відстрілках № ободів немає. Я маю право полювати на перо і пух по відповідних днях на тереторії всього району, де мене занесе на полюванні там не вказано. А от з сторони здорового глузду, ми перед полюванням здзвонюємось хто куди збираються йти (якось так виходить що цього року ходимо по 2-4 чоловіки, не великими компаніями) щоб не псувати один одному полювання.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Парні ... не дуже буду вступати в дебати .... бо вже раз вибачався перед Сашою за куріпок , Бачите як .. країна одна , УООР теж , а порядки в обласьтях різні :(
 

KFoR

Зброяр
?????

Цілком згоден , крім пуха :)
За пух то окрема пісня. минулого року я розповідав що на відкриття на одному полі мисливців було більше як зайців(на аватарі трофей з цього поля, пощастило), і багато мисливців було скажемо так з області. то цього року на весь район виписано тільки 120 відстрілок на пух і всі забрані в район, в областному УТМР не лишилося нічого.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
тільки 120 відстрілок на пух і всі забрані в район, в
Андрюх , у нас так .... на перо їзди по всьому районі , а от фазан , куріпка та заець тільки за закріпленними за вашим колективом угідями , копито трошки інша постанова
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Наведи порядок в своему обході а потім пред'являй претензії.
То може вельможний пан , який пи...де егирів , ПОНИНЕН ЗНАТИ що мисливець обовязково повинен зробити трудоучасть в угідях , і це вам шановний і відповідь і запитання що ви зробили ... саме ви ....... скоріше за все сіли на те про що і писали :D:D:D як що я не правий .... фото вашої трудоучасті все прояснить..... чекаю на відповідь
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То може вельможний пан , який пи...де егирів , ПОНИНЕН ЗНАТИ що мисливець обовязково повинен зробити трудоучасть в угідях , і це вам шановний і відповідь і запитання що ви зробили ... саме ви ....... скоріше за все сіли на те про що і писали :D:D:D як що я не правий .... фото вашої трудоучасті все прояснить..... чекаю на відповідь
Ваня, ти певне знаєш, шо я окрім того шо терендю на форумі, ще й щось роблю руками. от дивись, я бачив наглих мисливців, які думають, що зловили Бога за бороду, бачив і неадекватних єгерів. тому вважаю, що треба притискати і тих і інших, щоб було по закону! який би він там не був. не будуть мисливці підлизуватись і могоричити єгерів, не будуть єгері нагліти, відпале СРСРовська спадщина, тоді будемо в Європі в плані полювання.
 
Зверху