Права, а головне обовязки, єгеря

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
я бачив наглих мисливців, які думають, що зловили Бога за бороду,
Так таких звинувачинь ............. ????? але чомусь слуги мисливців мовчать ..... а розказать ой е що ... :D:D:D особливо як тікають чесні мисливці , і всерімно попадають :D:D:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так таких звинувачинь ............. ????? але чомусь слуги мисливців мовчать ..... а розказать ой е що ... :D:D:D особливо як тікають чесні мисливці , і всерімно попадають :D:D:D:D:D
є, Ваня, багато чого у нас на жаль ще є. наше майбутнє в цій царині - це досвід Польщі і підвищення самосвідомості
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Прочитал Ваш пост, :D:D:D:D:D:D, настроение поднялось, ржал минут 5!!!!!!
А че собственно скрывать ??? я в этой теме лет 5 работаю , пиз....ть в нете все умны , а когда за жопу береш в реальности и светит штраф не малый ..... там все забывается ..... и виноваты во всем егеря :D:D:D:D
 

mulyavchik

Снайпер
То може вельможний пан , який пи...де егирів , ПОНИНЕН ЗНАТИ що мисливець обовязково повинен зробити трудоучасть в угідях , і це вам шановний і відповідь і запитання що ви зробили ... саме ви ....... скоріше за все сіли на те про що і писали :D:D:D як що я не правий .... фото вашої трудоучасті все прояснить..... чекаю на відповідь
Якщо я непомиляюсь Вас звати Іван.Також шан.Іване егерів непи...в і не пи...у як Ви зауважили.З приводу трудучасті.Скажу Вам так як є.Вона в нас зведена до банального збору грошей.Так для декого набагато простіше.Те що мисливці відпрацювати свою участь це добре,але егер повинен в своєму обході бути постійно,знати що в ньому робиться скільки голів якої дичини і де вона знаходиться,де є які переходи скільки годівниць стоїть ,в якому вони стані і що в них роробиться. ЕГЕР ПОНИНЕН БУТИ ДБАЙЛИВИМ ХАЗЯЇНОМ У СВОЄМУ ОБХОДІ.А нероз'їжати п'яним,розмахувати своєю ксівою і розказувати про свої зв'язки з "потрібними людьми".І скажіть мені будь ласка скільки зараз мисливців відроблятють свою трудоучасть.Я думаю що небагато.Я сам за це.Але має те що маєм.Якось так. З пов.
 

Соболь 2000

Слідопит
Ваня, якщо він реально був п"яний... тоді його косяк.
скажите мне каким образом Вы докажете без видеофиксации, что он (егерь) был пьян?
Это аналогичная ситуация полиции и пьяных водителей: есть акт обследования о наличии алкоголя, тогда ты царь, а на словах доказать очень сложно, даже скажу практически нереально. п.с. словами можна только девок кадрить, и то не всегда.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
скажите мне каким образом Вы докажете без видеофиксации, что он (егерь) был пьян?
я зауважив про це ще в своїх перших постах. доказати можна все. там були свідки. але то все слова нашого форумчанина проти слів єгеря.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Ваня, якщо він реально був п"яний... тоді його косяк.
Артуре , ти тільки став ПОК , повір брате , коли ти реально береш людину на браконерсвтві і йому світе не малий штраф , він тебе і наркоманом в зробе в доках якщо будеш шляпить
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Артуре , ти тільки став ПОК , повір брате , коли ти реально береш людину на браконерсвтві і йому світе не малий штраф , він тебе і наркоманом в зробе в доках якщо будеш шляпить
Ваня, так я з 2008го в держуправлінні екології працюю, так що тут я всякого бачив!;)
 

Соболь 2000

Слідопит
я зауважив про це ще в своїх перших постах. доказати можна все. там були свідки. але то все слова нашого форумчанина проти слів єгеря.
Артуре , ти тільки став ПОК , повір брате , коли ти реально береш людину на браконерсвтві і йому світе не малий штраф , він тебе і наркоманом в зробе в доках якщо будеш шляпить
Вот именно, когда ты один словил где-то кого-то на чем -то незаконном, а их было несколько , то одними своими словами ты может это доказать ну максимум своей жене и то не факт что она тебе поверит. В таких ситуациях нужны иные доказательства иначе тебя еще сделают виноватым, в таком случае свою ж..у лучше подстраховать ( с личного опыта)
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
так і е
.Вона в нас зведена до банального збору грошей.
А чому не робити її в угідях
,але егер повинен в своєму обході бути постійно,
Тому у
А нероз'їжати п'яним,розмахувати своєю ксівою
Я ж казав .... ще не один егерь не обвинуватив звичайного мисливця в пянці а на в паки прикладів досить , але якщо бути чесними то все виглядить зовсім не так, зато практично з ваших описів всі егеря в хлам .... Бня тільки в голову не вкладуется .... як же вони полювання роблять мисливцям :eek::eek::eek: як в хлам ні які, браків за жопу беруть ???
 
Останнє редагування:

Соболь 2000

Слідопит
так і е

А чому не робити її в угідях

Тому у

Я ж казав .... ще не один егерь не обвинуватив звичайного мисливця в пянці а на в паки прикладів досить , але якщо бути чесними то все виглядить зовсім не так
вас і перепрошуе доки , він виконуе свою працю , якщо у вас все ок .. то які проблеми .... полюйте собі
"меня терзают смутные сомнения....." , что все у автора темы было хорошо относительно охоты, а тут вдруг пьяный страшный егерь подлетел и всю компанию охотников на ж..у посадил. Интересно что у Вас за компания охотников, что делает все по-закону( со слов автора) , а одному егерю разьяснить никто ничего не может?
 

mulyavchik

Снайпер
Давайте не будемо кривити душею.Всі ми не без гріха.І в жодного знас немає за спинами крил і німбів на головах.Шан. Іване я не стверджував що всі егеря п'яні в хлам.Є достойні люди,знавці і профі своєї справи,віддані своїй роботі.Дійсно ЄГЕРЯ з великої букви.Але таких одиниці.А так хочеться щоб їх було побільше.Я висловив свою думку з приводу даного факту.І нікого не хотів зобразобразити, атом паче обливати брудом.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
.Я висловив свою думку з приводу даного факту.
У вас шановний ( вибачте не знаю вашого імені ) була ціла купа ньюансів , щоб взяти не вдаху за горло , якщо він не правий ,і якщо такий е але на жаль не ма ні чого крім розмов ( це не стосуеться окремо вас . відповідаю всім учасникам діалогу ) ..... тому і звинувачень в бік егерів чути не хочу , з повагою до вас як мисливця ;)
 

skiff

Мисливець
А че собственно скрывать ??? я в этой теме лет 5 работаю , пиз....ть в нете все умны , а когда за жопу береш в реальности и светит штраф не малый ..... там все забывается ..... и виноваты во всем егеря :D:D:D:D
Пиз..ть в инете, я посмотрю вы за 5 лет научились хорошо. Может ты и всц...ешся при видя егеря, так его боишся что всех своих егерей пофамильно знаеш, а номер начальника напамять помниш. Но это твое право. Зачем писать бред?? какой штраф, за что? кто кого за жопу берет?? может тебя и берут...но это твое личное дело. Есть факт хамского обращения человека при исполнении. Не просто хамского, сверх хамского.
 
Останнє редагування:

skiff

Мисливець
"меня терзают смутные сомнения....." , что все у автора темы было хорошо относительно охоты, а тут вдруг пьяный страшный егерь подлетел и всю компанию охотников на ж..у посадил. Интересно что у Вас за компания охотников, что делает все по-закону( со слов автора) , а одному егерю разьяснить никто ничего не может?
Что значит не может? Ув., повторюсь никто никого на жопу не посадил. Чмо подьехало и начало быковать, все присутсвующие предьявили ему документи, Чмо повозмущалось, получило супутствующие слова в дорогу и уехало. ВСЕ. Что значит разьяснить?? морду набить? полицию вызывать?
 
Зверху