Правила полювання в колективі

pashamykytyn

Мисливець
Доброго дня. Товариш запитав у мене, чий наприклад буде заєць, чи то качка, чи то кабан, якщо стріляли обоє, перший наприклад зробив підранка, другий добив? Я сказав сам не знаю. В кого які правила в колективі?
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Буде того , чий постріл був останнім і добрав дичину, але ще і від відносин між мисливцями багато залежить.
Наприклад , мисливець влучає по зайцеві але той з останніх сил пробує втікти ( явно битий ), як би я добрав то віддав першому стрілку .
 
Зависит от взаимоуважения и культуры в коллективе но правило есть. Если охотник А делает подранка охотник Б добирает то охотник Б предлагает трофей охотнику А охотник А принимает трофей и даёт охотнику Б два патрона. В случае если охотник А отказывается то все остаются при своих.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Буде того , чий постріл був останнім і добрав дичину, але ще і від відносин між мисливцями багато залежить.
Наприклад , мисливець влучає по зайцеві але той з останніх сил пробує втікти ( явно битий ), як би я добрав то віддав першому стрілку .
Окружили болото, запустили двух гончих. Минут через 15 вылетает из него лисичка. Между мной и еще одним молодым охотником. Стреляю я. После каждого выстрела лисица летит через голову, но, поднимается и боком=боком, битая, все-таки уходит. Молодой стреляет два раза метров в 80. Лисица даже не дрогнула. Через 100 метров в траве мелькает хвост и зверь затихает. Все поздравляют молодого охотника.... Я подхожу и спрашиваю: твой зверь? Парниша скромно промолчал и опустил глаза. Но лисица поехала в село в багажнике его отца-= егеря. Вопрос: кто же добыл этого зверя? Я, после выстрелов и попаданий которого зверь падал у всех на глазах или парень, который даже в него не попал, но выстрелы которого были последними?!
И таких случаев у меня было несколько.
 

ТАР

Снайпер
Якщо кабан чи інший трофей на загонному полюванні - колективний так як на нього працюють всі, а ті хто стріляв тиснуть один одному руку:). Якщо з зайцем то тут ми наприклад вирішували по місту "повний контакт хто сильніший того й заяць:Dжарт" зайця забирав завжди той хто стріляв перший наприклад в тому році я без настрою йшов до машини день без жодних ознак присутності дичини в угіддях,а хлопці по дорозі всеж вирішили протоптати останній чагарник, тільки но підійшов до машини почув два постріли і роботу собак, повернувся і побачив як на мене летить заяць, а за ним дві собаки в одну лінію, підняв рушницю і веду але стріляти не можу бо собаки, раптом заяць робить вскидку в право відривається від собак і я його тут добираю, цей трофей по праву забрав власник собак який його підняв і стріляв але попав по заду.
 
У нас так. Я подранил, товарищ добрал. Имею ввиду зайца, птицу. Он отдает мне дичь, я ему патрон или наоборот. Копытный делится на всех не зависимо стрелял или нет. Как то так...
 

ТАР

Снайпер
Окружили болото, запустили двух гончих. Минут через 15 вылетает из него лисичка. Между мной и еще одним молодым охотником. Стреляю я. После каждого выстрела лисица летит через голову, но, поднимается и боком=боком, битая, все-таки уходит. Молодой стреляет два раза метров в 80. Лисица даже не дрогнула. Через 100 метров в траве мелькает хвост и зверь затихает. Все поздравляют молодого охотника.... Я подхожу и спрашиваю: твой зверь? Парниша скромно промолчал и опустил глаза. Но лисица поехала в село в багажнике его отца-= егеря. Вопрос: кто же добыл этого зверя? Я, после выстрелов и попаданий которого зверь падал у всех на глазах или парень, который даже в него не попал, но выстрелы которого были последними?!
И таких случаев у меня было несколько.
Тут да,не красиво поступил парниша... это один с негативных моментов когда сводный коллектив.
 

pashamykytyn

Мисливець
Теж думаю хто перший добре підранив, а так хто зробив останній постріл, то так можна вистрілити вже майже в готового зайця і забрати його)
 

vadukmuk

Мисливець
Окружили болото, запустили двух гончих. Минут через 15 вылетает из него лисичка. Между мной и еще одним молодым охотником. Стреляю я. После каждого выстрела лисица летит через голову, но, поднимается и боком=боком, битая, все-таки уходит. Молодой стреляет два раза метров в 80. Лисица даже не дрогнула. Через 100 метров в траве мелькает хвост и зверь затихает. Все поздравляют молодого охотника.... Я подхожу и спрашиваю: твой зверь? Парниша скромно промолчал и опустил глаза. Но лисица поехала в село в багажнике его отца-= егеря. Вопрос: кто же добыл этого зверя? Я, после выстрелов и попаданий которого зверь падал у всех на глазах или парень, который даже в него не попал, но выстрелы которого были последними?!
И таких случаев у меня было несколько.
В нас в селі в сусідньому колективі тоже є такий мисливець який завжди старається зробити останій постріл по підранку, а потім навіть мови не може бути що це не він добув звіра, за останіх 3 роки від них один перейшов до нашого колективу, а цей рік вже другий проситься (не витримують нерви)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тут да,не красиво поступил парниша... это один с негативных моментов когда сводный коллектив.
Теж думаю хто перший добре підранив, а так хто зробив останній постріл, то так можна вистрілити вже майже в готового зайця і забрати його)
Все сослались на право последнего выстрела.
 
Тут да,не красиво поступил парниша... это один с негативных моментов когда сводный коллектив.
Да и в такой момент как по мне, то лучше не разбираться. Настроение только испортить... ИМХО.
 

Pavel1988

Снайпер
Якщо качка спорна тоді дивляться по тушці з якої сторони влучання того і качка. Якщо два мисливці влучили і вони з одного колективу то тут два варіанта або на котел або тому хто без дичини. Якщо мисливці з різних колективів то тут по совісті або «самому голодному» шоб закрився і не портив полювання. Заєць як писалося вище або добравший віддає тому хто ранив а взамін патрони або тому хдо добрав залишається, це в залежності від традицій в кожному конкретному колективі. Но нівякому разі неріжеться по хребтині на дві частини нерозібрана тушка зайця разом з потрахами, були і такі мисливці
 

pashamykytyn

Мисливець
Мабуть в кожному колетиві перед відкриттям полювання встановити правила. А то є багато хітрющих. Моя думка, хто добрав віддає тому хто ранив а взамін патрони! Якщо в того вже є заєць відається на колектив (в кого ще немає).
 
Якщо качка спорна тоді дивляться по тушці з якої сторони влучання того і качка. Якщо два мисливці влучили і вони з одного колективу то тут два варіанта або на котел або тому хто без дичини. Якщо мисливці з різних колективів то тут по совісті або «самому голодному» шоб закрився і не портив полювання. Заєць як писалося вище або добравший віддає тому хто ранив а взамін патрони або тому хдо добрав залишається, це в залежності від традицій в кожному конкретному колективі. Но нівякому разі неріжеться по хребтині на дві частини нерозібрана тушка зайця разом з потрахами, були і такі мисливці
А да. И я такое раз видел. По приглашению с товарищем попал в коллектив, в соседней области. То там у них зайца, только потрошеного, по хребту на пополам обычное дело... Для меня это было странным. А у них без проблем.
 

ATIS

Снайпер
Окружили болото, запустили двух гончих. Минут через 15 вылетает из него лисичка. Между мной и еще одним молодым охотником. Стреляю я. После каждого выстрела лисица летит через голову, но, поднимается и боком=боком, битая, все-таки уходит. Молодой стреляет два раза метров в 80. Лисица даже не дрогнула. Через 100 метров в траве мелькает хвост и зверь затихает. Все поздравляют молодого охотника.... Я подхожу и спрашиваю: твой зверь? Парниша скромно промолчал и опустил глаза. Но лисица поехала в село в багажнике его отца-= егеря. Вопрос: кто же добыл этого зверя? Я, после выстрелов и попаданий которого зверь падал у всех на глазах или парень, который даже в него не попал, но выстрелы которого были последними?!
И таких случаев у меня было несколько.
В мене також було пару випадків, коли стріляю по зайцю бачу що попадаю, але заєць ще ковиляє потроху, я просто стою дивлюся за ним і чекаю коли впаде і тут за двісті метрів постріли, заєць пробігши ще пару метрів замертво падає. І тут починаються " качелі ", кричить що він попав, бив напівкартеччю, рушниця тягне на такі дистанції, і патрон Тахо найкращий;) От чому люблю полювати сам, щоб ніхто не заважав.
 
Зверху