Правомірність звукових приманок на полюванні

Статус
Закрита.

Дядя Вася

Слідопит
Да нет, Арго, я действительно не то что не обиделся, но даже в свой адрес это не записал. А вообще то я уже много лет стараюсь не обижаться, жизнь и так штука короткая, зачем ее еще обидами портить. Так что ув. апоненты , обид с моей стороны никаких, надеюсь с ВАШЕЙ их тоже быть не должно, мне кажется я был чертовски корректен:)
 

PETROPAVEL

Слідопит
Дядя Вася;24388 сказав(ла):
ТЮ!, Да разве ж то оскорбление:):)??
Могли бы предупредить для начала, а так потеряли хорошего аппонента.
Ну ладно, я не адвокат. А на как долго действует синяя карточка?
Вы в некотором роде правы , иногда предупреждаем ... в некоторых случаях ... ну а в данном конкретном - мы взрослые люди , и при оружии , и тем более должны нести ответственность за свои слова и тем более действия ...
Есть две градации , как и желтых карточек , на 15 дней и на 30 дней , в нашем случае оппонент получил на 30 ден ...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Нові "перли" від Отрищъ,але вже не на нашому ресурсі:

http://www.uahunter.com.ua/forum/ostanc-polyuvann-dozvoleno-chi-zaboroneno-t30919.html

Ну и кінцівка така як і у нас-бан.Воістинно правильні слова "Язик мій-ворог мій":

отрыщъ
Заголовок сообщения: Re: війна між форумами??​
Добавлено: Сб июн 18, 2011 10:27 pm​

Старожил

Зарегистрирован: Чт фев 17, 2005 3:31 pm
Сообщения: 6089
Откуда: Поділля
Ага!
Якби слова не розходились з ділом.
Щойно модератор Курц в образливій формі реалізував надані йому права на свій розсуд чинити будь-які дії.
Цитата:
Не надо разносить бред по всему форуму. Бултыхайся в нем в одной теме.
Закрыто. Курц.


Модератор Курц, чомусь вирішив, що всі думки з якими він не згоден - це бред.


2 Курц
Негарно, молодий чоловіче.


При регистрации на данном ресурсе Вы подписались под этим.- ucp.php?mode=register

А по сему- обсуждение действий модератора. Бан на месяц для почитать по ссылке и сходить в школу. Курц.

 

СССС

Мисливець
пане Євгене дозволю собі тебе трішки поправити
з баном що дістав тут п. Отрищ,це було за діло, п. Отрищ це добре розуміє та не має нічого проти, а там його просто не зрозуміли так як він казав що ніхто там не готовий до дискусії про звуковідтворення...
та за то отримав там бан
взагалі то так само як і тут його не зрозуміли, по питанню звуковідтворення
 
Термін "Звуковідтворюючі пристрої" прийшов з техніки і історія його починається з 1807 року коли Томас Юнг вперше здійснив запис звуку камертону на закопчений барабан.
Перший же звуковідтворюючий пристрій, фонограф, був сконструйований в 1877 році Томасом Едісоном.
Тому з тих часів і до нині, термін "Звуковідтворюючий пристрій" застосовується тільки до пристроїв які відтворюють звук, записаний раніше на штучні носії технічним способом.
Отже твердити, що музичні інструменти, гучномовці, телефони і т.п. є звуковідтврюючими пристроями це неправильно, хоча всі вищеназвані пристрої відтворюють звук.
Вони не використовують головного! - Носія запису звуку записаного машинним способом.

Значить, знову таки: немає підстав твердити, що звукові манки всіх типів(ті які не відтворюють звук з носіїв звуку) є звуковідтворюючими пристроями.

Тому відповідь адвоката потрібно зняти з форуму, як таку яка протирічить технічній науці.
 

Очкарик

Новачок
немає підстав твердити, що звукові манки всіх типів(ті які не відтворюють звук з носіїв звуку) є звуковідтворюючими пристроями.

Тому відповідь адвоката потрібно зняти з форуму, як таку яка протирічить технічній науці.[/quote]
Ай, молодца, дорогой! Вот это подход! Да ослику-же понятно, что любое устройство, воспроизводящее ранее записанный НАТУРАЛЬНЫЙ голос дичи это табу! А дудки, скребки, свистки, голосовые связки и пр. это все подражание или иммитация (пускай и очень похожая) и, посему, ненаказуемо. Если я, к примеру, гортань натренирую и стану реветь как марал, что у меня конфисковывать? Гортань вырезать? Режьте! Душите! Всех не перевешаете!)))
 
Статус
Закрита.
Зверху