УПС самоклёп и вспомогательные оборудование (обжимка цанговая, высечки и т. п.)

Maximus1983

Мисливець
Добрий вечір.
В мене вже є Ваш УПС , я брав на 16 калібр, користуюсь не нарадуюсь.
Чи можливо замовити для нього набір матриць під 12к?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Латунную гильзу калибруют прогоняя через втулку или при помощи молотка серьезного размера, или при помощи настольных тисов БОЛЬШИХ (я так делаю). Мало того что нужно прогнать гильзу, ее еще нужно подобным образом и вытолкнуть. Думаю, неплохо бы справился с этой задачей гидравлический автомобильный домкрат.
 

vgymenyk

Мисливець
Латунную гильзу калибруют прогоняя через втулку или при помощи молотка серьезного размера, или при помощи настольных тисов БОЛЬШИХ (я так делаю). Мало того что нужно прогнать гильзу, ее еще нужно подобным образом и вытолкнуть. Думаю, неплохо бы справился с этой задачей гидравлический автомобильный домкрат.
Для чого ображати
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ні, якраз не ображаю, а розказую, що щоб прогнати латунну гільзу потрібна воляча фізична сила і зовсім інший пристрій чи пристосування. На приборі Самоклеп таке зробити НЕ РЕАЛЬНО. Про гидравлический домкрат я не зря упомянул - если бы приспособить, то было бы наиболее легко, быстро и удобно.
Вот пример приспособления калибровки для латунных гильз. Думаю что если был бы спрос, то Слесарь бы запустил что-то подобное в производство.
 

слесарь

Мисливець
Для чого ображати
Вибачте! Ні в якому разі не хотів Вас образити. Лише з гумором хотів відповісти. А як, що серйозно то не варто навіть пробувати калібрувати латунні гільзи за допомогою УПСа.
 

vadym_mazur

Новачок
Добрий вечір підкажіть будь ласка ціну на УПС 12-к повний комплект. Дякую
 

See

Новачок
Добрый вечiр.
Сколько будет стоить УПС в двух калибрах 12 и 20, в трех калибрах 12, 20 и 410. ?
 

Кальян

Мисливець
Пане Слесарь, доброго вечора Вам, маю бажання придбати у Вас ваш витвір, для спорядження набоїв 12-го калібра, з усіма так сказати - примочками, вартість та реквізити для оплати прошу в особисте. Дякую.
 

Кальян

Мисливець
Сьогодні отримав Ваш, ні вибачте, уже свій УПС, хочу Вам подякувати за порядність та швидкість, працею Вашою задоволений. Дякую.
 
Зверху