УПС самоклёп и вспомогательные оборудование (обжимка цанговая, высечки и т. п.)

слесарь

Мисливець
Продавец, скажить будь ласка, чому звезда з проволоки зроблэна , а не выточена нормально на станке?
Все втулки(в том числе "звезда из проволки") и детали УПСа изготавливаются при помощи токарных, фрезерных и сверлильных станков.
 

stil

Новачок
Дякую вас. Задав пытання, тому що нэ зрозумив у чьому сенс "звезды з проволоки" . Тем пачэ колы е фрезерованый.
 

stil

Новачок
Алэ, колы у автора темы е можлывисти та доступ к станкам, можэ кращэ зробыть шось типо "Тальсона": http://forum.guns.ru/forummessage/329/2006303.html
а вот вжэ почалы робыты його клона, тилькы коштуе погано, людына жадна до грошей ИМХО: http://forum.guns.ru/forummessage/329/1870114.html.
П.С. Выбачаюсь шо даю ссыль на ".ру"

З повагою до суспильства.
 

слесарь

Мисливець
Уважаемый stil предложенный Вами станок, может быть и не плохой. Но 14 тысяч рублей даже в России не такие уж и маленькие деньги!!! А для большинства Украинских охотников (14 тысяч рублей это больше чем 4 тысячи гривен) просто огромная сумма!!! Так как показанный Вами станок в своём изготовлении довольно сложен то и у нас в Украине он будет стоить не дешевле.
 
Так по поводу вышеизложенного - 4 тысячи конечно перебор.
Но вот 2,5 тысяч за подобный было бы многим интересно.
Да и в производстве, уверен, вполне рентабельно за такую сумму.
 

stil

Новачок
Шановный слесарь! выбачтэ шо нэ знаю вашого имья. Я тилькы прошу мэнэ правильно зрозумиты, я ныяк нэ хочу зробыть шось поганэ, алэ на мий погляд ""зацикливание" всих "мастеровых людэй" у якых рукы ростуть звидкиля трэба, а нэ из дупы, на УПС цэ пэщэрный вик, тому жэ тальсону та його аналогам щэ у початку мынулого столиття було данэ життя. Дали зробылысь вси ци Пацифики, МЕКи та инши. А вы, майетэ розум, досвит та можлывисть "клонировать" найкраще , а пишлы иншим шляхом.. дэ "прощэ" . Цэ ваш шлях. На Жаль.

Вжэ напысав вам шо всэ, закинчую промову, алэ нэ втрымався... Колы вам будэ цикаво, то ваш шлях вжэ хоженый иншими, и воны думають та вжэ роблять иншэ та кращэ. Можлыво вам цэ сподобаеться : http://forum.guns.ru/forummessage/11/1537213.html

Ось цэ хлопэць з Белоруси зробыв примитив, алэ нэпогано працюючий:
Ось цэ матрицы для звездения патрона, литой набор з цинка(!?) з йих накруткою коштуе 900 рублив .http://forum.guns.ru/forummessage/329/1304730.html якы хлопэць у самодельному станку и пользует.
Вдачи вам. Я бажаю шоб вы росли у свойих изделиях. З повагою до суспильства.
Слава Украйни, хлопци. Будьте гидны йийи.
На всэ добрэ.
 

stil

Новачок
http://forum.guns.ru/forummessage/329/1304730.html
Уважаемый stil предложенный Вами станок, может быть и не плохой. Но 14 тысяч рублей даже в России не такие уж и маленькие деньги!!! А для большинства Украинских охотников (14 тысяч рублей это больше чем 4 тысячи гривен) просто огромная сумма!!! Так как показанный Вами станок в своём изготовлении довольно сложен то и у нас в Украине он будет стоить не дешевле.
Та ну на ! Замисть лиття люды бэруть звычайну трубу, дали роблять вилку та рычаг. Офигенно сложная система... ага прям за 14000 рэ. Той чувак шо робыть реплики Тальсона мог й 25000 й 35-000 запрошуваты и шо? Купа народу за динь у гаражи робылы такэ. Подывытэсь тему, щэ раз вам кажу, будь ласка.
 

слесарь

Мисливець
Так по поводу вышеизложенного - 4 тысячи конечно перебор.
Но вот 2,5 тысяч за подобный было бы многим интересно.
Да и в производстве, уверен, вполне рентабельно за такую сумму.
На счёт 4-х тысяч может и перебор. Но если Вы захотите скопировать данный дивайс, то всё таки в копейку он влетит не малую. А я лично, за простоту, практичность и доступность. На мой взгляд, на сегодняшний день УПС вполне отвечает этим требованиям.
 
Конечно, пресс из вышеизложенного - это очень приличный уровень слесарной, токарной и еще сопутствующих работ.
И такой совсем не многим нужен!
НО!
Я уверен, что есть заинтересованные люди, готовые на разумный компромисс между стоимостью и теми потребительскими качествами, делающими этот прибор столь желанным!
В первую очередь - это его практически неубиваемость!
Так же - простота и легкость в работе - в отличие от УПС!
Благодаря рычагу физическая нагрузка сводится к самым простым действиям. И то, что некоторые операции выполняются одновременно прилично ускоряет процесс.

Скажу за себя.
Мне не очень нравится способ сборки патронов да ЛиЛоад, МЕС и им подобным комбайнам.
Порох и дробь я предпочитаю ВЗВЕШИВАТЬ.
Да и пулю люблю снаряжать и стрелять ею так же - в тренировочной практической стрельбе и на охоте. А это весьма непрсто и неудобно на Лии...
УПС нормально - но тяжело же!
А вот такой пресс, с его приспособами, рычагом, возможностью тут же подкрутить "звезду" - "золотая середина" и, думается, многие меня поддержат.
Я не имею ни навыков для такой работы, ни материалов, ни станков-устройств.
Но имею желание приобрести за разумные средства ( для обеих сторон разумные), как мне кажется именно такое устройство, которое максимально соответствует моим пожеланиям.
Уважаемый мастер!
Рассмотрите мои слова серьезно! Может, Вам по-силам такой проект?
С уважением.


P.S. Возможно, есть мастера на форуме, имеющие навыки и станочный парк, помимо уважаемого ТС?
И, главное, желание?
 

markiv-bogdan

Мисливець
Дякую вас. Задав пытання, тому що нэ зрозумив у чьому сенс "звезды з проволоки" . Тем пачэ колы е фрезерованый.
А сенс в тому,що "звезда з проволоки" краще підходить на б.у гільзу,а фрезерувальна на нову. Все провірено на власному досвіді.
 


Розуміючи, що прес такого рівня - справа не скора, задам цілком приземлене питання шановному майстру.
Можна у Вас замовити лише формуючу зірку матрицю з проволоки та скільки вона коштуватиме і строк виконання?
Дякую.
 

слесарь

Мисливець
Можна у Вас замовити лише формуючу зірку матрицю з проволоки та скільки вона коштуватиме і строк виконання?
Дякую.
Звичайно можна. Коштуватиме-150грн. З моменту замовлення одна матриця зробиться швидко. Замовленням вважається, реквізити для відправки в приватне повідомлення. З повагою.
 

andremon

Мисливець
Щодо нових пресів, не думаю що одночасна багатоопераційність потрібна всім, наприклад: особисто мені простіше спершу декапсулювати та обтиснути денця та капсульне гніздо (це вже спец приблудою), роблю це відразу на на великій кількості гільз, наступна операція: з купи підготовлених, беру бажану кількість, роблю капсулювання, наважку пороху, монтаж п/к, наважку дробу, ну і нарешті, третій етап закривання зірки, закрутку маю радянську хоча для помпи і двудулки вона не дуже і птрібна. Скільки дивився у інтернеті відео про спорядження патронів на спец пресах, патрони хлопці здебільшого спряджують по одному, ніколи не бачив справжнього конвейєра, так щоб одночасно оброблялось по п"ять гільз, та воно і не дивно бо це буде важко, можливо і фізично, а головне через розсіювання уваги... та і навіщо, ми же не на виробнитстві і я цю роботу зазвичай поєдную з відпочинком, такий собі релакс... а от щодо важко, то дійсно обтискати денця на Самоклепі пана Слєсаря, особливо якщо гільзи справді роздуті, дійсно важкувато, я минулого разу допомогав собі невеличкою киянкою... одначє я певен цей невеличкий мінус прибора можно досить легко виправити якщо його закріпити до стола, або до шматка якоїсь фанери а ричаг добавити приблизно 500мм. трубкою, яку для зручності можна трохи підігнути вгору.
Одже трохи кмітливості і обтискайте собі на здров"я!
 

d9mon

Мисливець
Здравствуйте. Выложите пожалуйста Прайс цен на Ваши изделия.
 
Зверху