УПС самоклёп и вспомогательные оборудование (обжимка цанговая, высечки и т. п.)

dima@odessa

Новачок
Хотел уточнить!! Можно ли приобрести у Вас отдельно,
1. втулка коронка для формирования лучей звезды.
2. Втулка грибок для формирования патрона.
 

Ivan1989

Мисливець
От що у мене получилось, з контейнером закривається гарно, а от з войлочними пижами закривається з дюрочкою, вони просідають і вона наче провалюється, як з цим боротись? Може хтось порадить?
 

Вкладення

Ivan1989

Мисливець
піднімав на 1мм нічого не змінилось, мабуть дуже мякі пижі, також пробував замість войлока пінопласт з тарілочок для пакування печива і тд в супермаркетах, таку собі наборку з пижів по 3мм, таж історія що і з войлоком. Папкова гільза на любих пижах пакується ідеально.
 

Ivan1989

Мисливець
зіркою закриваю вперше, ті патрони що на фото закриті нормально??
 

слесарь

Мисливець
Может наоборот, добавить?
Как-же можно добавлять пыжей и дроби, если там отчётливо видно, что мало оставлено гильзы для формирования звезды!
піднімав на 1мм нічого не змінилось
Спробуйте не піднімати, а опустити дробовий сноп!
 

димон1983

Слідопит
Я не пойму,чого ціна на почту?Це таємниця чі шо? А тіпа правила для чого?Чи ціна на первій сторінці ще актуальна?
 

слесарь

Мисливець
Я не пойму,чого ціна на почту?Це таємниця чі шо? А тіпа правила для чого?Чи ціна на первій сторінці ще актуальна?
Ціну яку я дам, скажімо Вам зараз, буде актуальна тільки зараз, а завтра можливо вона вже може бути не актуальна. То на віщо псувати комусь настрій?
 

SERGIO 79

Мисливець
скільки коштує зараз:1. втулка коронка для формирования лучей звезды.
2. Втулка грибок для формирования патрона.
 

Ричард

Новачок
Добрый день.Для 12 калибра : звезда-коронка.Стоимость и реквизиты пожалуйста.
 

igor2017

Новачок
Доброго дня!
А можна в вас окремо замовити: втулку калибровку, проставочні кольца і втулку контрольная?
12 калибр
 

Lesha-P

Новачок
Здравствуйте. Интересует цена комплекта всех матриц 12 кал и УПСа (всего комплекта). Спасибо
 
Зверху