Пристрілка рушниці кулею!!!!

saga

Новачок
Привіт товариство! Справа така на крайньому полюванні взяв трошки куль постріляти по мішені як не як сезон на копито не за горами)питання в тому що стріляю кулею моноліт 28 верхній ствол звуження 0.75 на 50м бій кучність на відмінно!проблема в нижньому стволі стріляв на 35 м пулями моноліт ,тахо шершень і торнадо, звуження 0.5мм був в шоці всі три пулі кучність пачка сірників але від центру на сьому годину сантиметрів 30 таке негодиться(((що порадите товариство??????можливо циліндри пробувати на нижній ствол або пулі міняти??? Хочу добитись кучності з нижнього ствола!доречі ствол 710!хочу бренекке попробувати з циліндра з напором можливо піде(
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А ружье не ЧЗ Маллард?

30 см заменой чока не исправить. Що робити - нічого, просто знати про це і давати поправку при прицілюванні
 

Vov-1

Зброяр
Можливо неправильна вкладка...Рушниця не вертикально лягає в плече .Спробуйте вкластись перед дзеркалом...
 

huntumy

Зброяр
Можливо неправильна вкладка...Рушниця не вертикально лягає в плече .Спробуйте вкластись перед дзеркалом...
пуля летит куда смотрит дс если оно там есть. несоосность дульной насадки.
нужно пробовать другие дульные насадки.
для пули лучше использовать цилиндр
 

Bekas7

Мисливець
То така пайка.... як що з верхнього попадає різними типами а з другого що по іншому цілиться???? Так саме... просто така пайка і все там певно так як в Хуглу верхній хоть на 100 метрів а нижній на 15 важко і це тільки кулею..... Я з таким теж стикався....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
То така пайка.... як що з верхнього попадає різними типами а з другого що по іншому цілиться???? Так саме... просто така пайка і все там певно так як в Хуглу верхній хоть на 100 метрів а нижній на 15 важко і це тільки кулею..... Я з таким теж стикався....
Я почему сразу спросил - не ЧЗ (аля-Хуглу). Там такое есть. Наверное Таргет клепает свои стволи (либо покупает) спаянные таким же образом.
 

huntumy

Зброяр
если разные дс смотрят в одну сторону причина в пайке стволов
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Артем, это не "погано зведени стволи". Это означает то, что ружье предназначено для стрельбы дробью.
 

huntumy

Зброяр
у меня зауэр дробью по центру пулей с правого в право на 30см. я это связываю с длинной ствола в 16к 765мм и несколько иной вибрацией по час выстрела. где слабее туда и дует. пороха меньше нормы почти в точку. но это уже не охотничий патрон.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
у меня зауэр дробью по центру пулей с правого в право на 30см. я это связываю с длинной ствола в 16к 765мм и несколько иной вибрацией по час выстрела. где слабее туда и дует. пороха меньше нормы почти в точку. но это уже не охотничий патрон.
Если не рвем спуск при выстреле, то я бы померил, не сдвинута ли мушка в сторону: мое первое ружье било неплохо, но пулей - достаточно сильно влево. Догадался померить мушку, оказалось, что смещена от линии прицеливания вправо (уже не помню на сколько, измерял штангелем). Старую высверлил, ввернул винт и слегка его сбоку обпилил, получилось точно по середине планки. Может, не совсем красиво, но на 100 метров пулей из ладони не выходил...
Потом пошли другие ружья...
ПыСы. Кстати, в 68 году купил то ружье в экспортном варианте, и только после разбора с мушкой понял, почему (видимо) она за бугор не ушла...
 

ТАР

Снайпер
Артем, это не "погано зведени стволи". Это означает то, что ружье предназначено для стрельбы дробью.
Не ну есть же понятие сострел стволов, на 35 м линии должны пересектись в одной точке. Пуля должна это показать.
 
Останнє редагування:

Bekas7

Мисливець
Мій Хенель 16 калібру на 50 м попадає пуля в пулю з обох в одну точку... а Хуглу я експерементував з пулями (більше 20 видів) і всі звуження і нічого не помогло.... верхній супер а нижній низить але по вертикалі супер.... ось так.... а що по центру осипі дробу можна сказати як що там не має зміщення до центру там рівномірна по всій мішені і без вікон...
 

Rainbow

Мисливець
Не ну есть же понятие сострел стволов, на 35 м линии должны пересектись в одной точке. Пуля должна это показать.
Для гладкоствольної зброї такого поняття немає, лише для штуцерів та комбінованої. А умовні осі, які проходять по центру гладких стволів повинні перетинатися від дульного зрізу на віддалі 16 метрів+ для "горизонталок" і приблизно 19 метрів+ (у різних виробників по різному)- для "вертикалок".
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Для гладкоствольної зброї такого поняття немає, лише для штуцерів та комбінованої. А умовні осі, які проходять по центру гладких стволів повинні перетинатися від дульного зрізу на віддалі 16 метрів+ для "горизонталок" і приблизно 19 метрів+ (у різних виробників по різному)- для "вертикалок".
Я не спец в цій справі,але все залежить від якості стволу (стволів) і їх пайки...(поведення стволу при пайці ,в ліво в право ,в верх в низ.....) і тоді віддаль співпадання лінії перетину буде не передбачена .А може я помиляюсь...
 

Rainbow

Мисливець
А може я помиляюсь...
Трохи.:) Якщо говорити про виробників валової зброї типу СУЧАСНИХ "Вепрь", "Ижмех", "Тула Арс", маловідомих турецько-китайських виробників, для яких важливим є лиш те, щоб рушниця не розвалилася до моменту продажу,-то все вірно. Там "рулить" принцип "аби-як, лиш би купи трималося". Відомі світові виробники мисливської (а тим більше спортивної) зброї приділяють питанню зведення стволів велику увагу (до кожної рушниці додається відповідний сертифікат+відстріляні мішені). Там майстер-"ствольщик" зпаює-відстрілює (спеціально навчений стрілець)-розпаює і знову зпаює стволи іноді декілька разів.
А віддаль, на якій осі повинні перетинатися є СТАНДАРТНОЮ-саме тоді кола дробового осипу з обох стволів будуть накладатися одне на одне якнайкраще.
 
  • Like
Reactions: kef
Зверху