Причины браконьерства?

Ліричний відступ (з матами :D) - для всіх не задоволених ("задовбавшихся" ) осіб (до речі я теж у ваших лавах:rolleyes:)

Причина всіх негараздів - браконьєри і те що ніхто за нас нічого не хоче робити так ???., і ми з вами вимушені ставати - браконьєрами, байдужими і тд.

Ось коротеньке відео (перегляд не для дітей і людей із слабкою психікою, а також без почуття гумору).


Висновок:D:D:D, а може дійсно Петька таки правий, можливо не все так запущено як ми думаємо, можливо потрібно почати із себе, знайти якісь "+" і спробувати збільшувати ці "+". не просто стояти у стороні, а дійсно почати чи хоча б намагатись щось робити???.

П.С.
Шановні модератори - можете за флуд цей пост та відео видалити, дати мені бан і відправити як ви кажете у довге плавання!!!!.

Плакати не буду :) (може буду, але не довго:D:D:D)

Дякую.
Хахаааа...... :D:D:D:D:D
 
К причинам браконьерства я бы добавил завышенные цены на отстрелочные и нулевую отдачу от этой прибыли для дальнейшего развития живности.
Видя всё это, и понимая, что при оплате членских взносов ничего не делается для увеличения или сохранения количества дичи, рядовые охотники не будут отстрелочные покупать - а вот охотится будут...
Сколько у Вас отстрелочная стоит ???
 

Konrad

Слідопит
Разовые по 100 грн - на утку, фазана и вроде на зайца тоже будет так же.
 

Lapa1

Мисливець
Сезонна на зайця 600 грн
Денна для членів 200 грн
Денна для інших 400
Житомирська обл
 

Konrad

Слідопит
Сезонка на утку, голубя и т.п. - 400 грн (это для членов общества). На зайца, ещё уточню, но, по-моему, сезонку не выдают - только разовые. Ну, и фазан - также, только разовые.
 

kef

Зброяр
Ціна на "відстрілку " не так вже і спонукає до бракон"єрства .Останнім часом все більше технологій сучасних і приладів примінюється браками і то вже рідкість щоб в угіддях полював /не законно/ якийсь сільський хлопчак чи дід старенький, як було це раніше.Сучасний "брак-матьорий", грошовитий -ЕГОЇСТ .

Але головна причина -безкарність.,і відсутність контролю як службами,так і самими мисливцями..Так би мовити немає співпраці між ними.Де є, то там і порядок і колективи дружні.Всі по дзвінку збираються.
 

Konrad

Слідопит
Про эгоиста я с Вами соглашусь и про причину - безнаказанность тоже. Большинсво правил регулируется на бумаге и на многое закрываются глаза в связи с кумоством - рука же руку моет, не так ли? Сколько пьяных егерей в коллективе с выше описанными эгостами выходит/выезжает на охоту в любое, для них удобное время, не смотря на брачный сезон или время выводков; ночью на машинах по полям и т.п.

Но и когда Вы готовы добросовестно платить все взносы и отстрелки (очень часто не обоснованно завышенные), надеясь на применение этих средств для поддержания и повышения популяции, а по факту видите и знаете, что ничего не делается и данные суммы идут по бездонным карманам - будет ли желание продолжать быть добросовестным?

Есть охотники, которые самостоятельно в зимний период организовывают подкорм для будущей дичи, понимая необходимость такой процедуры в холодное время года. Будет у них сильное желание возникать ещё платить за отстрелку, в виду вышеописанного. Извините, но я очень сомневаюсь...
 

kef

Зброяр
Я якраз до тих і відношусь ,досить часто зернові вивозимо для підгодівлі. і.т.д...і.т.п...Та і самі інколи слідкуєм, що і як.Бо в сусідній Хмельницькій два дні на пушного.субота і неділя. А ліси та посадки з полями якраз і йдуть по адмін-межі областей.Часто і нашу сторону ще в суботу вичешують з собаками.
 

Panters

Снайпер
Проживаю біля адмін-межі Одеської та Вінницької обл., на колектив (20чол.) приходиться загалом біля 6,5 тис. га мисл. угідь(ліси, поля, водоймища), регулярно
проводимо підгодівлю (зернові , сіль, мазут) та боротьбу з хижаками та браконьєрсвом , як результат дичини в угіддях вдосталь (кабан, косуля, фазан), особливо косулі (в сезон полювання табунці бувають по 20-25 гол.). А от для прикладу в сусідньому селі (5км.)косулю можна побачити хіба що на малюнку, бо місцевий мисл. колектив на кожному полюванні винищує все живе що побачать:( (в своїх же угіддях). Так от про що хочу сказати, все залежить від нас самих, є люди - а є людиська (після нас хоч потоп), там і браконьєрів не треба, самі ще краще справляються. А по межі областей в нас така сама ситуація (кеf), але конфліктів немає, хто раніше встав той і штани одягнув:) !
Якщо ми самі не потурбуємось про свої мисл. угіддя, за нас це ніхто не зробить!
 

wiarus

Мисливець
любовь к природе и родине воспитывается с малолетства но скоробогатькам из хрущевок это недоступно. убить и сожрать - вот их принцип. они будут вечно голодные. надо пережить это с новыми поколениями сознательных и воспитаных людей.
 
любовь к природе и родине воспитывается с малолетства но скоробогатькам из хрущевок это недоступно. убить и сожрать - вот их принцип. они будут вечно голодные. надо пережить это с новыми поколениями сознательных и воспитаных людей.
Что за хрень ВЫ написали ???!!!
 
Может человек тяпнул))) Сегодня же выходной! А что за слово- скоробогатькам?
Ну я так подразумеваю "скоробагатьки" это те кто быстро и "не правильно" разбогатели. Такое бывает... Только при чем тут эти скоробагатьки из ХРУЩОВОК... ???!!!
 
Зверху