Проведення ветеринарно-санітарної експертизи добутої на полюванні дичини.

Статус
Закрита.

Hovarf

Слідопит
Так а кто должен нести ответственноть за то, что Вы несёте домой не проверенное мясо?
Вы сами и никто больше!
А ось тут Ви дуже помиляєтесь. Уважно почитайте ст. 30 Закону (цитата в самому початку теми). Проведення експертизи добутих тварин повинен ЗАБЕЗПЕЧИТИ користувач угідь, а не мисливець який приїхав до нього полювати. І як він це буде робити - це його проблеми. Хоче, нехай везе кабана в морозильну камеру і тримає там до тих пір, поки не отримає довідку з лабораторії про те, що м'ясо можна споживати. Хоче, нехай бере з собою на полювання спеціаліста, який зможе зробити аналіз на місці в лісі. Р. С. В даному випадку я мав на увазі полювання на копитних, зокрема на кабана.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
зокрема на кабана.
http://www.prostor24.com.ua/category/diagnosticheskie-nabory-i-testy/

Экспресс тест для выявления трихинеллёза (антител к гельминтам рода Trichinella) в крови свиней, кабанов, лошадей, медведей, барсуков, собак, лисиц, волков, и животных других видов восприимчивых к трихинеллезу;
экспресс тест для выявления бруцеллёза (антител к возбудителям бруцеллёза Brucella spp.) в крови парнокопытных крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, собак, лосей, оленей, косуль, кабанов, зайцев, лисиц, волков и животных других видов, чувствительных к бруцеллезу.
Материал для исследований как в полевых условиях так и в домашних - кровь, сыворотка крови, плазма крови или мышечный сок (сукровица которая отошла от мяса). Достаточное количество для исследования- одна капля.

Время анализа 5-10 минут.
Точность до 99%.
 

Hovarf

Слідопит
Экспресс тест для выявления трихинеллёза (антител к гельминтам рода Trichinella) в крови свиней, кабанов, лошадей, медведей, барсуков, собак, лисиц, волков, и животных других видов восприимчивых к трихинеллезу;
экспресс тест для выявления бруцеллёза (антител к возбудителям бруцеллёза Brucella spp.) в крови парнокопытных крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, собак, лосей, оленей, косуль, кабанов, зайцев, лисиц, волков и животных других видов, чувствительных к бруцеллезу.
Материал для исследований как в полевых условиях так и в домашних - кровь, сыворотка крови, плазма крови или мышечный сок (сукровица которая отошла от мяса). Достаточное количество для исследования- одна капля.
Север, дякую за зсилку. Чесно кажучи , вперше чую про такі експрес тести. Завжди був переконаний, що аналіз м'яса проводиться тільки в лабораторних умовах.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Север, дякую за зсилку. Чесно кажучи , вперше чую про такі експрес тести. Завжди був переконаний, що аналіз м'яса проводиться тільки в лабораторних умовах.
Это уже прошлый век! Сейчас технологии очень шагнули вперед и такими тестами много кто пользуется. Как ни странно- не только в полевых, но даже и в лабораторных условиях. Т.к. он достаточно надежен. И видео по этому поводу тоже есть. Если не ошибаюсь, даже в одной из передач ТРОФ...Я тоже был об этом сюжет.
Ну, а в полевых условиях он вообще незаменим!
Кстати, еще 3 года назад даже у нас на сайте он продавался-оттуда я и взял текстовку
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-экспресс-тесты-на-трихинеллез-и-бруцеллез.36163/
П.С. В продаже его- миллион!
https://www.google.com.ua/search?q=....1.69i57j0.10003j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Інші тканини на аналіз.
А когда печенку жарить?:confused:
Ведь финальные посиделки, после тяжелого, трудового дня на охоте, возле пышущей жаром сковородки с мясом/ливером-апогей охоты на копытных!:rolleyes:;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А чи є такі тести для виявлення африканської чуми свиней?
Диагностика и лечение
Различить классическую и африканскую чуму свиней, симптомы которых очень схожи, можно только при помощи серологического исследования крови. Биоптат тщательно изучается в лабораторных условиях, где выявляется происхождение вируса: вид, семейство и штамм. Одни лишь признаки заболевания не могут служить достаточным основанием для подтверждения чумы, они помогают предположить развитие инфекции и организовать ветеринарные мероприятия по уточнению диагноза.
https://vsenafermy.ru/svini/chuma.html
Я о таких не слышал-чтобы сразу в полевых условиях.
 

Hovarf

Слідопит
Експрес провели! Команда є. І смажимо!
Ми взяли для прикладу найпростіший приклад - трихінельоз. А як бути з африканською чумою свиней? Тест на її виявлення в лісі не проведеш, тільки ви лабораторних умовах.
 

Leodr

Снайпер
На эти вопросы может ответить охотник - ветеринар! Может у нас на форуме имеется такой? А по факту если углублятся в любой вопрос то и жить страшно. Хотя-бы к примеру, то что мы едим, или пойти к врачу, то лучше бы и не ходил!
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
африканською чумою свиней
Медики кажуть:
"Для людей данная болезнь не представляет особой опасности. Точнее, не зафиксированы случаи инфицирования человека. Продукцию заболевших животных можно применять в приготовлении, только после длительной термической обработки (можно варить и жарить мясо, но копчение не убивает вирусы)."
 

Hovarf

Слідопит
Медики кажуть:
"Для людей данная болезнь не представляет особой опасности. Точнее, не зафиксированы случаи инфицирования человека. Продукцию заболевших животных можно применять в приготовлении, только после длительной термической обработки (можно варить и жарить мясо, но копчение не убивает вирусы)."
Так, чума свиней для людини загрози не становить. Але уявімо собі таку ситуацію- вполювали мисливці кабана. Тушу розробили, м'ясо поділили, засмажили і почастувалися печінкою (як на фото). Єгер, звісно, вирізав частинки туші для ветеринарної експертизи на АЧС. Після полювання всі роз'їхались.- по домівках. А через деякий час (після лабораторних аналізів) - виявилось, що кабан був заражений африканською чумою. І що тоді?
 

Hovarf

Слідопит
Для людей нічого.
Ви або не розумієте про що я веду мову, або вдаєте , що не розумієте. Прочитайте в інтернеті про африканську чуму свиней, скільки було завдано матеріальних збитків фермерським господарствам (і приватним також) за минулий рік і за цей рік. Я вже не кажу про мисливське господарство, карантинні обмеження та інше, тоді може не будете твердити - "для людей нічого" . Бо все це - відбивається саме на нас , на людях!
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Як було поставлене питання:
Після полювання всі роз'їхались.- по домівках. А через деякий час (після лабораторних аналізів) - виявилось, що кабан був заражений африканською чумою. І що тоді?
Такатбула і відповідь:
Для людей нічого.
Якщо ви про загрозу зараження тварин вашого подвір'я, то так, ризик є!
Чи ризикуємо ми? Так! Ризик є!
Що робити?
1. Беріть свою пайку, не сіть до своєї СЕС і лише після цього вживайте!
2. Надавіть на користувачів угідь, нехай зроблять необхідні аналізи.
3. Не приймати участь у таких полюваннях!

Доречі, був пташинний грип, теж хрінь рідкісна, як в цьому випадку?

Або Ви щось не дописуєте!
Або дайте чітко зформульоване запитання!

Я зараз дійсно не розумію, що ви хочете почути?
Чи завдає збитків? Так завдає!
Смертельно для людини? Випадків з летальним у людей, не було!
Хто винен що ця зараза розповсюджується? Я не знаю!

Можу лише написати...
Вийшли на рівень експорту курятини, розрочався пташиний грип, вирізали курей. Відновлення циклу біля 3 місяців.
Почали вирощувати свинину в непоганій кількості, чума. Відновлення 3-5 років.
Для дикого кабана, ще довше!

Це лише моя думка!
 
Статус
Закрита.
Зверху