Проверка документов на охоте

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем север, 6 лис 2015.

Irbis
 1. Westvin

  Westvin Мисливець

  Осмотр,это когда смотрят через стёкла-всегда пожалуйста.
  Досмотр,это когда просят открыть,показать-документальное обоснование+понятые с составлением протокола.
  Обыск,это когда сами открывают,щупают,роются и т.п.-решение суда+понятые.
   
  romeo1807 подобається це.
 2. Safari
 3. Trigal

  Trigal Снайпер

  :)
   
 4. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Давай по другому я спрошу: переходимо на державну мову та намагаємося перекласти пост № 493. Потім надаємо підтвердження своїх слів із законодавчої бази.
  І дивимося, що вийде!
   
 5. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Обыска в административном производстве (а мы в данном случае говорим именно о нем!) не существует!
  Так вот, при "огляді" під час адміністративного провадження відкривати, щупати, ритися можна, навіть без санкції суду та понятих (останні потрібні, якщо речі чи транспорт оглядаються без присутності власника. Читайте уважно КУпАП!). Але під час огляду неможа порушувати конструктивну цілісність предмета - рвати, ламати, пошкоджувати тощо, а під час обшуку (який застосовується під час кримінального провадження) можна із кімнати, автомашини чи валізи зробити камінці, залізки та ремінці, порвавши на шматки, відривати підкладки, руйнувати стіни тощо. Але то - для інших служб у іншому процессі!
   
 6. Trigal

  Trigal Снайпер

  То есть, (возвращаясь к сути вопроса), человек, находясь на территории угодий (а фактически это в любом месте вне населенного пункта) может быть остановлен и досмотрен егерем без каких-либо объяснений в любое время года и безо всяких на то причин? Просто потому, что егерю захотелось или скучно или посмотрел криво?
   
  Останнє редагування: 13 лис 2017
 7. old hunter

  old hunter Мисливець

  Згідно з ч. З ст. 264 КУ п АП огляд речей може проводитись уповноваженими на те посадовим особами Служби безпеки України, органів внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, Військової служби правопорядку в Збройних Силах України, воєнізованої охорони, цивільної авіації, митних установ, органів прикордонної служби, природоохоронних органів, державними інспекторами з питань інтелектуальної власності, органів лісоохорони, органів рибоохорони, органів, шо здійснюють державний нагляд за додержанням правил полювання, а у випадках, прямо передбачених законами України, також і інших органів. При вчиненні порушень законодавства про охорону і використання тваринного світу уповноважені посадові особи органів, які здійснюють державний нагляд за додержанням правил полювання, органів рибоохорони, а також працівники міліції, військовослужбовці та працівники Державної прикордонної служби України можуть провадити в установленому порядку огляд транспортних засобів.

  Огляд речей, ручної кладі, багажу, знарядь полювання і лову риби, добутої продукції, транспортних засобів та інших предметів здійснюється, як правило, у присутності особи, у власності (володінні) якої вони є. У невідкладних випадках зазначені речі, предмети може бути піддано огляду за участю двох понятих за час відсутності власника (володільця).

  Про особистий огляд, огляд речей складається протокол або робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення або у протоколі про адміністративне затримання.
  Вот пусть егерь протокол и составляет - если имеет на єто право. А оно у него есть?
   
  vkkovalov подобається це.
 8. PinchukMP

  PinchukMP ветеран форуму надійна команда

  Пане Яковлєв, тут нещодавно був свідком одного спору,і самому стало цікаво,бо відповіді не знайшов. Може ви підкажете? Який порядок дій мисливця у випадку зустрічі з перевіряючим? А саме порядок поведення зі зброєю,розрядження чи запобіжник,чи затворна затримка? Патрони видаляються всі чи тільки перший,у випадку наявності відсічки? І взагалі чим це регламентується і де про це почитати?
   
  vkkovalov подобається це.
 9. Westvin

  Westvin Мисливець

  Ви маєте на увазі,що в українскій мові немає двох окремих термінів огляду?
   
  Останнє редагування: 13 лис 2017
 10. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  ОНО у НЕГО должно быть! Больше вопрос нет?
   
 11. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  В українській мові (у тому сенсі, який нас із вами зацікавив), я знаю тільки "огляд". Якщо ви розумніший у цьому питанні - із радістю почую ваші відомості про це!
   
 12. Westvin

  Westvin Мисливець

  Ключове:"під час адміністративного провадження"
   
 13. Westvin

  Westvin Мисливець

  Нет,не может.Для начала пускай составит протокол об административном нарушении,а потом досматривает.
   
 14. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  На жаль, наскільки я обізнаний, це питання практично у мисливському законодавстві прописано дуже погано. Наприклад, ось тут почитайте (у першу чергу - розділ ІІІ. Так, п. 3.17 приписує: "При наближенні до населеного пункту, місця відпочинку, збору мисливців тощо на відстані до 200 метрів мисливець зобов'язаний розрядити рушницю".
  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11?find=1&text=%F0%EE%E7%F0%FF%E4#w12
  Наскільки пам'ятаю, у старому доброму мисливському мінімумі було набагато більше приписів з техніки безпеки на полюванні та під час поводження зі зброєю.
   
 15. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Вообще, коллеги, вы интересные ребята: хотите, чтобы в стране был порядок, браконьерства не было, дичи было как комаров на болоте осенью, егеря работаkb в смысле борьбы с браконьерами, но чтобы это мимо вас проходило, а вы чудили, что в голову стукнет!
   
  Останнє редагування: 15 лис 2017
  Bessarab подобається це.
 16. vkkovalov

  vkkovalov Мисливець

  Вставлю свои 5-коп. В украинском законодательстве действительно осмотр и досмотр заменены одним словом ОГЛЯД.По егеря ни чего не скажу ( это к Яковлеву) а по МВС- транспортные средства работники милиции (полиции) можуть ОГЛЯДАТИ и переверять доки у водителя.....При этом происходит только НАРУЖНЫЙ огляд с целью выявления неисправностей авто и т.п
  1. Работники МВС имеют право Оглядаты ТС(досматривать) при этом делается полный осмотр вещей и авто. но во втором случае это делается только если- 1. водитель подозревается в совершении преступления.2.при совершении водителем админправонарушения. 3. если есть заявление др. граждан о том что авто и водитель могут быть причастны к совершению преступления.При производстве огляду(досмотр) в присутсвии двух понятых составляется протокол огляду.Понятые не могут быть работниками МВС.Ст. 11 п.п. 6-21 Закона Украины о милиции.
  Не думаю что у егерей больше прав и полномочий чем у людей дававших присягу и носящих погоны.Добавлю не думаю так же что егерям необходимо делать поверхосный ( наружный огляд авто) что бы обнаружить неисправности.Сужу со своей колокольни в МВС работал ну очень давно.
   
  Останнє редагування: 13 лис 2017
  Bessarab та romeo1807 подобається це.
 17. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  НУ, во-первых, ЗУ "О милиции" канул в лету!... На него уже можно не ссылаться.
  Во-вторых, я не виноват, что милиции прописали процедуру именно так, как прописали...
  Кстати, милиции, у которой погоны и прав было больше, чем у егеря точно, забрали даже право составлять протокол по ст. 85 КУоАП (ранее такое право было)... И чем он хуже? А у тех же, например, американцев служба контроля за охотой имеет статус Государственной полиции, а во многих странах именно политцейские составляют протоколы на нарушителей правил охоты (да и других правил тоже!). Сторожу в охотхозяйстве остается лишь вызвать полицейских, далее уже им будете рассказывать о своих правах! Это ж вам не егерь-бывший колхозник... Быстро объяснят политику... страны
   
 18. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Короче, суммируя выше изложенное товарищами по охоте, следует заподозрить наличие огромного количества нарушителей правил охоты в стране и естественного нежелания их в связи с этим с этим же и бороться!:cool:
  Пойду чайку попью, а то сахар от такого общения вырос!.. В крови.
   
 19. PinchukMP

  PinchukMP ветеран форуму надійна команда

  Я чому спитав,на відкритті була перевірка,дозвільник і еколог,так от коли підійшли то дехто (власники двудулок) просто "зломали" ружики,а хлопець з Н/А поставив на відсічку і затворну затримку,а от дозвільник сказав шо треба повністтю розрядитись. Але не сказав де це сказано.
  Раніше десь на форумі читав про такий порядок дій,при зустрічі з перевіряючим , мисливець "ламає" рушницю,а після тред'явлення документів перевіряючим, виймає патрони. Але знову ж таки я так і не знайшов де і чим це регламентується.
   
 20. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Якщо уважно прочитати п. 3.17: "При наближенні до населеного пункту, місця відпочинку, збору мисливців тощо на відстані до 200 метрів мисливець зобов'язаний розрядити рушницю"!
  А що таке "розрядити рушницю"? (слово ТОЩО вообще... самое впечатляющее!!!).
   
 21. KFoR

  KFoR Снайпер

  Нема патрона в патроннику = розряджена. А магазин може бути повний(якщо на полюванні то 2 патрони)
   

Поділитися цією сторінкою

Графф