Проверка документов на охоте

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Прочитайте у Конституції ще розділ про Кабмін, напримклад, а у БЗ - розділІІ "ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У ГАЛУЗІ МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОЛЮВАННЯ" (статті від 4 до 10)...
Можу ще додавати й додавати!
 

KFoR

Зброяр
Я не бачу конфлікту між статтею 8 і 68 конституції. Для громадянина можна все що не заборонено ЗАКОНОМ, для службової особи можна тільки те що йому дозволено в тому числі і наказами і підзаконними актами.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
И, наконец, приказ МВД № 622,
"12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо.
Еще один малопонятный пункт-что такое "спецчехол"? Их сейчас шлепает на потоке не одна сотня украинско-китайско-малазийских и т.д. фирм- и все они отличаюся между собой конструкцией, материалом, наполнителем, размерами, в конце-концов и т.д. Моему знакомому супруга, в целях экономии семейного бюджета, пошила из куска камуфляжной ткани чехол для ружья- из-за этого у него возник конфликт из одним из охотоведов, который утверждал, что это не чехол! А чем он, собственно хуже китайского дерьма, которое рвется по швам через 2 выхода на охоту? Биркой или нарисованной на боку цаплеуткой какой-то?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
ДАЛР готує проект наказу та передає його свому "куратору - Мінагрополітики
Если "куратором" ГАЛР является Минагрополитики, а охотовед работает в областной (районной) структуре ГАЛР, то ему
, а не "правильному менту" (правильный мент(ну, тем более - полицейский), которому родной приказ МВД ближе к сердцу, чем Положение какого-то сельскохозяйственного министерства (при всем моем уважении к последнему!
) все-таки стоит руководствоваться руководящим документом- кстати Приказом!, а не Положением, профильного министерства, а не "какого-то МВД", тем более, что контроль за выполнением этого приказа положен на замминистра Минагрополитики, а не каких-то ментов или полицейских. Парафия МВД- проверять оружие на охоте, а не соблюдение правил охоты. И вообще-мент на проверке-это опосредованные, но отнюдь не главные лица. Больше- силовая поддержка: посмотрите на лица в многочисленных роликах о проверке правил охоты или рыбалки-каналы "трофей" и т.д.- интеллекта явно на них не прописывается: камуфляж. автомат, берцы, рост, вес и не более того.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
МВД согласовывало выше упомянутое Положення Минагрополитики
В структуре ЦОИВ министерства имеют равный статус- и никто из них не выше, и не ниже-это на местах привыкли козырять корочками силовики: вот, мол, какие мы крутые-хотя и они, в принципе, те же слуги народа, т.е. нас всех. которых мы наняли на службу и которых содержим за свой счет. Слуги и не более того как! Правда у них есть еще одна важная преференция - и менты (полицейские), и работники органов прокуратуры и т.д. получают зарплаты (необоснованно!) высшие, чем служащие других министерств, но это другая тема. Соответственно и министерские приказы имеют одинаковую юридическую силу для всех: и для охотников, и для егерей и для милиционеров. И права их нарушать никому не дано.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я не бачу конфлікту між статтею 8 і 68 конституції. Для громадянина можна все що не заборонено ЗАКОНОМ, для службової особи можна тільки те що йому дозволено в тому числі і наказами і підзаконними актами.
А я й не казав про суперечки вказаних статей. Але згадайте, про що ми мовили. Ви ж стверджували, що накази та чи підзаконні акти Конституція не вважає такими, які треба виконувати.
Запам'ятайте, що всі накази, які зареєстровані у Мінюсті, обов'язкові до виконання всіма громадянами, а не тільки держслужбовцями! І якщо вам щось не подобається у наказі, його можна оскаржувати. Але поки не скасували норму, яка не подобається, її все одно треба виконувати!
Хлопці, які ви іноді далекі від реальності.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Еще один малопонятный пункт-что такое "спецчехол"? Их сейчас шлепает на потоке не одна сотня украинско-китайско-малазийских и т.д. фирм- и все они отличаюся между собой конструкцией, материалом, наполнителем, размерами, в конце-концов и т.д. Моему знакомому супруга, в целях экономии семейного бюджета, пошила из куска камуфляжной ткани чехол для ружья- из-за этого у него возник конфликт из одним из охотоведов, который утверждал, что это не чехол! А чем он, собственно хуже китайского дерьма, которое рвется по швам через 2 выхода на охоту? Биркой или нарисованной на боку цаплеуткой какой-то?
Ну, я свого часу теж "сам склепав" чехла на свій СКС. Щось інше навряд чи в той чехол зміг би всунути, ось він і був "спецчехол".
А із всілякими "розумниками" я раджу не сваритися, а чемно спитати того мисливствознавця: "Дякую, пане, за підказку! Але із якого нормативного документу ви це взяли?".
Якщо покаже, ми з тобою будемо такі ж, нарешті, розумні, як й той мисливствознавець. А якщо ні - хай іде шукає, а не навчає "правильних людей"!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Север, в посту № 93 ты не прав, илия тебя не понял, но все Положения, Инструкции и т.д. утверждаются приказами. Если приказ юстирован (зарегистрирован в Минюсте), то он обязателен для всех на территории Украины - хоть ты мент, хоть чиновник. хоть охотник, хоть безработный! И я, кстати, и говорил, что кому положено проверит тебя в угодьях по своим приказам (ну, например, по правилам охоты - егерь), а полицейский в тот же время - свое по своим (например, что оружие в машине без чехла -кейса, чего по другому приказу Минагрополитики иногда не обязательно и егерь может не приставать).
Блин, вы так невнимательно слушаете, что начинаешь задумываться: если смысл тут время тратить: Меня Шеф ждет с документом, а я тут одно и то же как воду в ступе!..
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Насчет согласования ментами приказа агрономов, я имел ввиду. что один приказ разрешает возить иногда оружие в машине без чехла, а второй приказ другого ведомства - исключений не делает. Обычно проекты документов одних ведомств согласовуются с некоторыми другими ведомствами, особенно, когда у них в чем-то есть соприкосновение. В приказе МВД идет речь об оружии, в Положении Минагрополитике - тоже. милиция должна была согласовывать и увидеть противоречие. И сделать замечание или просто не визировать проект.
Внимательно читайте, пробуйте понять, но если не ясно - лучше переспрашивайте!
Пошел работать!
 

DVV

Слідопит
Знову таки зброю вилучають за рішенням суду, і де ту санкцію вночі взяти на обшук?
Де Ви прочитали, що зброю "вилучають за рішенням суду"? За певні адміністративні правопорушення див ст.85 КУпАП може бути застосована судом конфіскація (це стягнення див ст 24 КУпАП) А до стадії накладення стягнення вогнепальну зброю слід вилучити у правопорушника для припинення правоопорушення, унеможливити продовження правопорушення, вчинення нових. Зазначені дії уповновжених на це осіб здійснюються в межах заходів забезпечення провадження в справах про адміністративне правопорушення (ст 260 -265 КУпАП) Це якщо дуже коротко. Тема дуже важлива, і Ваша думка також корисна, навіть за хибним тлумаченням
 

KFoR

Зброяр
А я й не казав про суперечки вказаних статей. Але згадайте, про що ми мовили. Ви ж стверджували, що накази та чи підзаконні акти Конституція не вважає такими, які треба виконувати.
Запам'ятайте, що всі накази, які зареєстровані у Мінюсті, обов'язкові до виконання всіма громадянами, а не тільки держслужбовцями! І якщо вам щось не подобається у наказі, його можна оскаржувати. Але поки не скасували норму, яка не подобається, її все одно треба виконувати!
Хлопці, які ви іноді далекі від реальності.
Я тільки про те хотів сказати що відповідальність визначає не наказ, а адміністративний, або кримінальний кодекс.
Ps. Чи можливо десь прочитати щось типу 111 наказу мвс тільки не для даішників, а для єгерів?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я тільки про те хотів сказати що відповідальність визначає не наказ, а адміністративний, або кримінальний кодекс.
Ну, мы говорим о разных вещах. І чого Ви вирішили, що я наказом визначаюадміністративну відповідальність?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да, чтобы было интереснее, хочу сказать, что наш коллега DVV не госслужащий (ну, подправит сам меня), а преподаватель в юридическом ВУЗе, доктор юридических наук, кстати, практиковал в молодости и защищал степень как раз в сфере Кодекса Украины об административных правонарушениях.
Так что лично я рад, что Валерий Викторович согласился вмешаться в наш сложный спор! Спасибо!
 
Останнє редагування модератором:

KFoR

Зброяр
Ну, мы говорим о разных вещах. І чого Ви вирішили, що я наказом визначаюадміністративну відповідальність?
Я думаю що ми говорими про одне і те саме тільки заходимо з різних сторін. Я думаю що ми з Вами зійдемось на тому що міра відповідальності визначається адміністративним і кримінальним кодексом.
Зі. І всеж таки "інструкція" для "єгерів" десь є?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Давайте спочатку розберемося із КУпАП!
Щодо Інструкції для єгерів, то пропоную зайти до своєї обласної організації УТМР і спитати там.
Але, може бути, що така інструкція може бути застарілою, є сенс виготовляти та затверджувати нову, особливо враховуючи, що КУпАП останніми роками перетерпів багато змін.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Нужно ли давать проверяющим в руки свои документы или им достаточно их предъявить для визуального осмотра, не выпуская из рук? Можно ли требовать документы проверяющих и осматривать их в своих руках-взамен на свои? Какие будут мнения?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Нужно ли давать проверяющим в руки свои документы или им достаточно их предъявить для визуального осмотра, не выпуская из рук? Можно ли требовать документы проверяющих и осматривать их в своих руках-взамен на свои? Какие будут мнения?
Во-первых, сначала ты смотришь удостоверение проверяющего. Потом по его просьбе можешь передать его в руки проверенному проверяющему. Все равно, в определенных случаях, он имеет право его изъять (как бы кому этого не хотелось!). Но оказывать неповиновение или сопротивление - себе дороже! А право на обжалование действий служаки, если тебе кажется, что он неправ или что-то превысил - это твое законное право! И если он был не прав, ему тоже воздастся по заслугам!
 

DVV

Слідопит
Во-первых, сначала ты смотришь удостоверение проверяющего. Потом по его просьбе можешь передать его в руки проверенному проверяющему. Все равно, в определенных случаях, он имеет право его изъять (как бы кому этого не хотелось!). Но оказывать неповиновение или сопротивление - себе дороже! А право на обжалование действий служаки, если тебе кажется, что он неправ или что-то превысил - это твое законное право! И если он был не прав, ему тоже воздастся по заслугам!
Хочу додати на підтримку шановного В.О. Яковлєва. Посвідчення особа має право не тільки оглянути, але і впевнитися в його легітимності, звірити фото, записати номер, дату видачі і ким був виданий і т.ін. Щодо передачі в руки посвідчення перевіряючого або перевіряємої особи жодної конкретики в різноманітних інструкціях не знайти. Якщо помиляюсь ,спростуйте. За виключенням тієї обставини, що особа яка має право на таку перевірку може здійснити тимчасове вилучення документів, як засобу забезпечення провадження в справі про адміністративне правопорушення. Але здійснити це виключно у передбачений законом спосіб, а саме - не просто взяти посвідчення (документ, "матроску" і т.д. ) заховати в карман, та сказати: " В понеділок о 10-00 у мене в кабінеті( чи біля установи), а пояснити причину, скласти відповідний документ, в якому обовязково повинно бути зазначено прізвище посадової особи, підстава вилучення ( не конфіскація - прошу не плутать), зазначено про долучення цього документу до протоколу про адміністративне правопорушення, протоколу огляду та вилучення речей та документів, другий екземпляр яких повинен бути переданий Вам, про що у першому примірнику ставиться Ваш підпис . Ці документи можуть бути основою на оскарження дій посадової особи в разі порушення ними Ваших прав або вразі незгоди з його діями. Ці дії типові для всіх ситуацій з перевіркою документів, їх вилученням та інше.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Хлопці, я теж додам трохи.
Як ви повинні були зрозуміти із сказаного Валерієм Вікторовичем, і протокол про адмінправопорушення, й протокол вилучення (у нас, наскільки я знаю, - опис вилученого) складається у двох автентичних примірниках, один залишається складачеві, другий під розпис віддається особі, на яку такі документи складалися. Є порушення ваш прав, йдіть до керівника порушника, прокурора чи до суду й оскаржуйте дії посадової особи із зазначенням того, що саме та особа порушила!
И будет вам счастье!
 

DVV

Слідопит
Хотел бы услышать от вас хотя бы одного имя, которому вы дали на лапу, или, наконец, привлекли к ответственности, но в в варианте "а попи..еть?,,", а "в натуре". А я браконьеров много привлек и никто ко мне претензий в установленном порядке предъявить не смог...
А вы тут бухтите о "преступлениях чиновников", но спокойно обсуждаете тему о том, как копытных ездили стрелять дробью-картечью. И - ни каких угрызений совести! Вот у этих горе-хозяев, скорее в сего иногда и возникает необходимость дат кому-то из проверяющих, что, безусловно, отражается на цене для охотников!
Однако, несмотря на всю вашу желчь, не все берут, некоторые идут до конце!
Вот и вся ваша "правда"!
Ситацію можна порівняти з порушеннями Правил дорожнього руху та діяльністю Державтоінспекції у вчорашньому минулому, а сьогоднішній поліцейській діяльності в цій сфері. Правий, не порушував, вважаєшь, що твої права порушені ?! Не знаєш що при цьому треба робити по закону? Простіше заздалегідь покласти полтиник або сотку у посвідчення (водія, мисливця тощо. Хтось доречі про це писав в цій темі) і з подобострастним поглядом очикувати, коли вона опиниться в кишені перевіряючого. А потім, через хвилину матюкати та прославляти на чому тільки світ стоїть. А понести відповідальність якщо Ви того заслуговуєте Важко? Хто хоче? Ніхто, а треба. Треба не просто сплатити штраф, а змінюватися самим, а не хаяти законодавство та тих хто його приймає та змінює. Хоча є за що .Корупція не тільки у можновладних кабінетах, а у всіх нас, вїлася нехоче відмиватися))) Бабуся біля станції метро яка торгує з ящика чи газетки городиною або старими речами порушує - торгівля з рук у невстановлених місцях, так і вона знає, бідолашна інакше не зможе без того щоб Серьеже (місцевому дільничному) енну сумму, небагато 20 - 50 грн в день, може більше-менше сплачує. А новій торгівці по-діловому цю таксу зі знанням справи повєдає... Сподіваюся це ухотить у минуле. Не порушуйте ніде, принаймні старайтеся цього не робити самі, не дозволяйте це робити іншим ні на полюванні, ні на дорозі, ні в школі, інституті чи лікарні...А тим більше, неможна дозволяти свавілля чиновникам, підкреслюю свавілля. Якщо недолугі зміни до КУпАП позбавили єгерів права складати протоколи, то ми повинні не радіти, та відправляти єгеря на всі чотири сторони, а розуміти його роль, вимагати від нього виконання своїх обовязків. Чесному мисливцю нічого боятися. А то вже й так далеко ситуація дойшла Правовий нігілізм та беспрєдєл вже переважили давно здоровий глузд. Есто єгеря які заслуговують такої оцінки, єсть. А що зроблено тими, хто постраждав від їх безкультур"я, хамства, зневаги. А чи зверталися письмово до його керівника, вимагали повторно, в разі відсутності відповіді по першій, заяві вжити до нього заходів.А що непотрібні єгеря? А хто припинить, стримуватиме не тільки чиновників, крутеликів, а і простих мужиків, які ходять з дідовським рушницями та пострілюють круглий рік все підряд. Перевіряти зброю - зась, документи перевірити - теж саме. А отримати, не приведи господи, порцію шроту від блукаючих мисливців самих по собі і не тільки них нікому не хочеться. Тому має буди певний лад, порядок і всі це розуміють, а робить щось ніхто не хоче .Важко, складно, ідеалізую ))) "Чесному мисливцю - нічого боятися" - В.О. Яковлєв - підтримую цілком
 
Зверху