Продаедся Тоз-54

У нас, в Мариуполе, не самое простое дело - организовать отстрел устройства. Немножечко за городом не спокойно, могут не понять, а с тиром туго...
Согласен!Но без отстрела как то не комельфо,и продавец в этом не виноват.Руж классный,но всеравно есть большое (НО).
 

Виталлий

Мисливець
Согласен!Но без отстрела как то не комельфо,и продавец в этом не виноват.Руж классный,но всеравно есть большое (НО).
Говорят ТОЗ-34 - класное ружьё, но их продается много. А много ли охотников готовы расстаться с ТОЗ-54?!? Я таких встречал не много. Но отстрел - ОБЯЗАТЕЛЕН. (Не женитесь - не посмотрев на невесту). ))
 
;);)В мене один полешук хотів купити Іж - 54. Рушниця була в гарному стані з гарним боєм, але він захотів відстріляти. Поїхали на полігон, він взяв картеч Ріо по три в ряд 8,6 мм, поставив за сорок метрів картону 40×40 ну і пальнув. Кожного пострілу приходило по три картечини, я аж здивувався бо картеч не узгоджена з чоками, і каже що уйня а не ружжо, бо має прийти мінімум п'ять ато і сім.
І що йому сказати, чи що йому дав той відстріл. Я радий що не продав його йому бо рушницю купив справжній мисливець і успішно з неї полює. Я мав багато зброї і не одну не відстрілював при покупці і всіма був задоволений. А перший постріл з рушниці робив виключно по дичині. І всі вдало. Навіть записав з якої що першим здобув. Вибачте за флуд.
Це не флуд,а правда.Дол....бiв вистачаэ завжди.
 
И все таки!Кто и что скажет за фото каналов стволов на просвет?Интересно я думаю не только мне?Видит кто то смещение колец,или нет?
 

Виталлий

Мисливець
Вот это идеальный ствол. А теперь сравните первые овалы (а не круги) на этих стволах.
Это судя по фото, вживую картина может быть другой.
Не в обиду ружью, а прокоментировал фото, как попросил "Глаз".
 

Вкладення

Вот это идеальный ствол. А теперь сравните первые овалы (а не круги) на этих стволах.
Это судя по фото, вживую картина может быть другой.
Не в обиду ружью, а прокоментировал фото, как попросил "Глаз".
Здесь даже добавить не чего!По фото видно,что все в порядке!
 

oloyko

Мисливець
В

Ставити в той ствол гільзу без капсуля можливо і таке саме було б. Це різні фото і кути зйомки.
в мене ТОЗ 66, експортне (реально ствол 72см, 0,7 -1,2), кільця чуть потянуті вниз, на фото овали (брав рік тому без настрілу ) унікальний
бій (на 50м.заєць в грудну клітку - 18 дробин "0" навиліт), особливісь прицілювання під дичину, доречі кучність вражає. В товариша бенелі м2, піля пострілух по мішенях, листи А2, на кучність, М2 продається.
 
Останнє редагування:

oloyko

Мисливець
Ви ж з Рівного, я теж, буде відкриття можу показати. На відкриття по пушному я в Лідаво -Гільча, Здолбунівського району.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зверху