Продаж рушниць валового виробництва за "нєвмєняємиє" суми (або рушниці для д....ів)

Rainbow

Мисливець
Шановні форумчани. Щоб не дорікали дублюванням тем, хочу створити іншу, в якій би було можливо обговорювати випадки "кричущої" невідповідності стану і статусу рушниці її заявленій ціні.
П.С. Може інша тема-про обговорення вибору першої/другої рушниці, а також ціни -випливе.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Покупатели такие темы не читают.
 

ToxaRat

Мисливець
а смысл?
тем более правилами запрещено оговаривать цену ;)
 

ATIS

Снайпер
Якщо я вірно зрозумів то ціну обговорювати заборонено тільки в темах продажу, а що не має смислу то точно. Якось, рік чи два, дивився в нас в Рівному рушницю Іж -26, в стволах раковини, шат, дерево ужас, але ціна була як за в доброму стані німця. Продавець переконував що то ще "совєтьське" і такого більше не знайдеш. І йому нічого не докажеш, бо хтось понаспівував йому оди про все радянське. Я "поржав" і подякував. А рушницю вроді він ще до цих пір продає, такщо говорити тут не має про що, прочитав, поржав і в топку:D
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Тут на форуме тоз 25 так продают, давно продают, к слову товарищу в прошлом году купили такой в схожем сохране за 100 долларов.
 
  • Like
Reactions: kef

Серг-Кл

Слідопит
Есть такая поговорка: на базаре два дурака - один продает, другой покупает)). Цена это еще пол беды, а вот когда начинаешь задавать вопросы... Думаю обсуждение цены не имеет смысла так как для кого то 1000 мало, а для кого то 100 много. По сути это торговая площадка.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
З вами згідний. На любий товар є покупець, от тільки його потрібно дочекатись........;););)
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Деякі чекають, і досить довго:D:D:D.Тільки швидше за все в темі може виникнути так званий -"конфлікт інтересів сторін ".,між продавцями та покупцем рушниці.........І досить таки "темпераментний" ,з повною зачисткою повідомлень адміністрацією форуму.Це моя власна думка.І не може слугувати кінцевим обговоренням теми......
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
на базаре два дурака - один продает, другой покупает
Ну не согласен почему дураки?
На любий товар є покупець, от тільки його потрібно дочекатись.
Иногда может жизни не хватить ждать.

Есть рыночная стоимость.
Никто не купит таврию 91 г.в. после кап ремонта за 4000 у.е. т.к. за эти деньги можно взять такую же таврию в родной краске 2006 г.в.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Trigal

Снайпер
Обычно цена формируется по принципу "за какую сумму я готов расстаться с этой вещью".
И тут что-либо доказывать продацу нет смысла. Это его вещь и он вправе просить за нее любые деньги.
Исключение - тот случай, когда продавец сознательно пытается впарить какую-то фигню под видом качественного изделия. Например Китай под видом Италии :)
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Обычно цена формируется по принципу "за какую сумму я готов расстаться с этой вещью".
И тут что-либо доказывать продацу нет смысла.
Исключение - тот случай, когда продавец сознательно пытается впарить какую-то фигню под видом качественного изделия. Например Китай под видом Италии :)
Optimum вірно написав є ринкова вартісь, а те що хоче.............
 

Серг-Кл

Слідопит

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Dimastiy

Мисливець
Повірте мені, стільки як я чув про ЩЕ ТІ!!!! рушниці, ви тут не прочитаєте :D:D:D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
А какой смысл этой темы,кроме того что просто поговорить.Или Вы думаете что теперь те кто завышал цены постыдятся и перестанут этот делать...
 
Зверху