Продаж рушниць валового виробництва за "нєвмєняємиє" суми (або рушниці для д....ів)

Trigal

Снайпер
Я на ганс.ру тему по современным иж-43 регулярно просматриваю. Если это - лучший товар России, то что тогда худший? )))
 

Rainbow

Мисливець
Я не розумію на що ви натякаєте, на те що я виставив велику ціну на свойі рушниці так ні бо ціни виставлені менші або рівні тим що є на форумі. Та француженка в продажі за 5 тис. ТОЗ- 34 ЗА 9500 з торгом, иж к за 3тис з торгом. Всі ціни гуманні в порівнянні з іншими бо я не женуся за тим щоб продати і купити іншу рушницю для подальшого продажу, а для того щоб розвинути своє діло, яке я люблю! Якщо Вас заділо те що хочеться купити а грошей не вистачає тоді або збирайте або купіть те на що вистачає! Чи може це новий спосіб збити зіну?
Якщо ви такий обізнаний то чому ж ви не згадуєте про тих хто мц продає як верни карон и тд.
І непотрібно робити з мене баригу який хоче розжитися на бідних і нещасних колегах по пристрасті, я офіційно мисливець з 2012 року і з тогож часу допомагаю всім навіть мало знайомим мисливцям всім чим можу. А Ви мене записали в бариги.
Шановний пан veriovo4ka89@, з чого Ви вирішили, що моє повідомлення стосується Вас??? Я писав в зальному, не наводячи конкретних прикладів. Тим більше вказані Вами ціни є, так би мовити, "демократичними".
В "зародку" теми малися на увазі рушниці валового радянського виробництва, які виставлені на продаж у відповідному розділі Форуму, але по ціні, яка в рази відрізняється від тієї, що є більш-менш економічно обгрунованими. Ці екземпляри, як правило добре збережені- маловживані або гарно реставровані. А головне, як визнає більшість продавців, ці рушниці були куплені задешево (за "смішну" ціну). І я майже впевнений, що 99 випадків із 100 рушниця купувалася з метою подальшого перепродажу.
Відмітьте собі, що рушниці, які продаються через складні життєві обставини, практично не потрапляють у цю "категорію". А якщо і потрапляють, то через 2-3 пости-коментарі ціна стає абсолютно "об'єктивною".
Бувають різні обставини і різні люди!
А про обставини варто згадати окремо. От скажіть, для прикладу, чи "підніметься рука" у нормальної людини "видурити" за безцінь у безутішної вдови рушницю у гарному стані тільки тому, що та терміново потребує грошей і в цінах на рушниці не орієнтується зовсім, і немає кому підказати. Ціна і так нижче мінімальної, так ні, починається відповідна "психологічна обробка", яка, як правило, закінчується тим, що рушниця з усіма "причандалами" купується за безцінь, вантажиться у багажник авто і уся весела компанія мало не зі свистом та гиканням котить геть. Про витрати на лікування взагалі мовчу- то бездонний колодязь. Я особисто знаю випадок, коли один мисливець, викупив штучний ИЖ-27Е у знайомого йому мисливця. Старий часто хворів, багато грошей йшло на лікування. Знаючи, що дід без полювання жити не може (хоча і ходив на відкриття та ще 3-4 рази за сезон) не "підганяв" з переоформленням, а ще й піклувався, щоб город виорати, дровець допомогти купити. Так тривало років зо два. По смерті старого ИЖ ще мабуть більше року стояв у сейфі нового господаря, уже переоформлений належним чином.
Я нікого не агітую до таких проявів гуманізму, але як то говориться, потрібно завжди залишатися людиною.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ще є
"Чорного/Червоного квадрату" Казиміра Малевича. Ні. Бо тих квадратів, "оріджінал", лиш два-один чорний та один червоний
Ще є Білий, тільки його ніхто не може знайти.:p
Пан Малевич мав гарне почуття гумору.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Ви шановний привели приклад і вказали моє ім'я, що наштовхує на думку що це адресовано мені!
Я не знаю яких ви людей зустрічали але не купую нічого з метою подальшого продажу, якщо купувати речі то для користування а не для наживи. Торгівля це така річ яка вдається не всім бо один купив за руб а продав за сто, а в той же час інший купив за сто а продає за десять!
На даний час ми живемо в такій крайіні де полеміка це порожній звук, треба брати і робити власноруч показуючи приклад! А обговорювати чому, хто, за скільки купує і чому і за скільки продає це безглуздо бо свою думку не навяжеш!
 

Mykola STARyy

Снайпер
обговорювати чому, хто, за скільки купує і чому і за скільки продає це безглуздо бо свою думку не навяжеш!
Не перейматися дурницями. Купувати - продавати можна з різних причин. Я, для прикладу, багато років мріяв про Спутник. Читав,слухав і хвалу і хулу. Та сама пісня з ІЖ 54 і МЦ 21 12. Нині маю свою думку, переважно позитивну. Зараз мені цікаві інші речі, а ці буду продавати. Причому цінити буду дещо за скільки брав, а дещо і дорожче. Якщо рушниця коштує більше ніж я заплатив, то чому прибуток повинен дістатися не мені?
 

Серг-Кл

Слідопит

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Но когда купил выгодно или увидел, что где-то кто-то купил-продает дороже или не так выгодно - то чувство важности-нужности вашей покупки только усиливается :D
 

Серг-Кл

Слідопит
В последнее время волна популярности на ижи 54е спадает и выходит в лидеры иж 27)). Не понятно с чем связанно, но на нашем форуме они по цене опережают первые!? Может закрытие рубрики ss так повлияло? Ломят 15-25 т.грн. Один человек привел аргумент все, что старше 50 лет - раритет, а там, говорит, уже другая цена. Что Т34, что ИЖ27 по цене были 400-500уе, не гривен)) теперь 600-800... Предсезонная истерия или чем то такая цена обусловлена?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

okhorly

Слідопит
В последнее время волна популярности на ижи 54е спадает и выходит в лидеры иж 27)). Не понятно с чем связанно, но на нашем форуме они по цене опережают первые!? Может закрытие рубрики ss так повлияло? Ломят 15-25 т.грн. Один человек привел аргумент все, что старше 50 лет - раритет, а там, говорит, уже другая цена. Что Т34, что ИЖ27 по цене были 400-500уе, не гривен)) теперь 600-800... Предсезонная истерия или чем то такая цена обусловлена?
Все проходит, пройдет и это. В смысле ажиотаж. А так то все в цене растет- покращення вже сьогодни. Охота мал-помалу становится развлечением богатых граждан. Ну. по селам еще брэчат злыдни.:( Многие мои знакомые среднего достатка бросают охоту или сделали перерыв - ружья держат, а на охоту не ходят.
 

TRUST ME

Мисливець
Я на ганс.ру тему по современным иж-43 регулярно просматриваю. Если это - лучший товар России, то что тогда худший? )))
Гірший тільки Турок. Якби там не було, але ІЖи і ТОЗи рушниці мають задовільну якість і надійність. Варто згадати 80-ті і 70-і роки, коли комісійні Зімсони і Зауери стояли на полицях і нафік кому були потрібні. ГДРівський Меркель був у попиті. А за ІЖами і ТОЗами була черга по запису і доводилося чекати роками поки надійде у скриню поштова листівка. Російську зброю хають тільки недоумки. ІЖ43 на Американському ринку ідуть на ура за відповідну ціну. Хочу подивитися, що буде з АТА, Хуглу і іншим Турецьким непотрібом років через 20. А ІЖики і ТОЗи вірно служать більше 50 років. Саме головне - це вартість ремонту. Тут цінова політика поза конкуренцією. Я не агітую за Російську оборонку, але факти безкомпромісна річ.
 

Dimastiy

Мисливець
Гірший тільки Турок. Якби там не було, але ІЖи і ТОЗи рушниці мають задовільну якість і надійність. Варто згадати 80-ті і 70-і роки, коли комісійні Зімсони і Зауери стояли на полицях і нафік кому були потрібні. ГДРівський Меркель був у попиті. А за ІЖами і ТОЗами була черга по запису і доводилося чекати роками поки надійде у скриню поштова листівка. Російську зброю хають тільки недоумки. ІЖ43 на Американському ринку ідуть на ура за відповідну ціну. Хочу подивитися, що буде з АТА, Хуглу і іншим Турецьким непотрібом років через 20. А ІЖики і ТОЗи вірно служать більше 50 років. Саме головне - це вартість ремонту. Тут цінова політика поза конкуренцією. Я не агітую за Російську оборонку, але факти безкомпромісна річ.
Це прикол?
Турки гірші? Скільки ствольних пар, росія постачає на Італійський ринок?
Які черги? Ви при союзі жили? Дітей зі школи виганяли за свастику намальована на танчику!!!! Збийтесь з цієї теми. Вам їх нова МР 156 нічого не нагадує? Турецький виробник, перекриває сегмент від 200$ і до 3000$
Подобається ІЖ, вішайте на стіну, і лампадку під ним.
 

ATIS

Снайпер
Хочу подивитися, що буде з АТА, Хуглу і іншим Турецьким непотрібом років через 20.
Приїзджайте до батька, побачите. В нього Чівсан з 95 року. Шату немає досі а відгатило воно дай боже, стволи чистєйші. Була одна поломка бойка. І це самий дешевий сегмент турків
 

old hunter

Снайпер
ИЖи советского производства - хорошие.
Мне нравятся.
А вот отзыв коллеги про турка:
Из минусов - механизм гавно. Через пару лет не очень интенсивного использования перестал взводится один ствол, потом второй.
Сработались толкатели курков в коробке. Выточил, замени. Потом начали срываться курки при выстреле - съелся зуб удерживающий курок (очень опасный дефект). Исправили с помощью напильника. Что интересно, метал в механизме настолько мягкий, что напильник его берёт как масло, такое ощущение что термообработку детали вообще не проходили.
Что касается боя то вопросов нет, всё в рамках приличий.

Можно я в теме побуду?
 

Rainbow

Мисливець
Гірший тільки Турок. Якби там не було, але ІЖи і ТОЗи рушниці мають задовільну якість і надійність. Варто згадати 80-ті і 70-і роки, коли комісійні Зімсони і Зауери стояли на полицях і нафік кому були потрібні. ГДРівський Меркель був у попиті. А за ІЖами і ТОЗами була черга по запису і доводилося чекати роками поки надійде у скриню поштова листівка. Російську зброю хають тільки недоумки. ІЖ43 на Американському ринку ідуть на ура за відповідну ціну. Хочу подивитися, що буде з АТА, Хуглу і іншим Турецьким непотрібом років через 20. А ІЖики і ТОЗи вірно служать більше 50 років. Саме головне - це вартість ремонту. Тут цінова політика поза конкуренцією. Я не агітую за Російську оборонку, але факти безкомпромісна річ.
Ви шановний трохи закусюйте на маївці;)(ІМХО). Коли це "йожики" і "тузіки" цінувалися більше за "німчиків" (з усією повагою до їх власників-сам такий)??? Запис був тому, що був штучний дефіцит- ото досягнення. В США дешевше за ИЖ-43 хіба що рогатка. Там таку зброю навіть ніхто не думає ремонтувати- зайшов у зброярський магазин, пред'явив водійське посвідчення, заповнив простеньку анкетку і купив цілий лантух нових ИЖ-43. А за цінову політику щодо ИЖ та ТОЗ на форумі УТМР то скажіть, невже такі ціни є обгрунтованими з точки зору їх початкової вартості, рідкісності та історичної цінності, якості, рівня доходів пересічного мисливця??? Спритні хлопці уже налагодили канали поставок В Україну зброї б/в з Європи. Народ потроху розбереться, що і до чого (щоб не купити "жмура"), і де тоді будуть ІЖі та ТОЗи???
П.С. Висловив свою особисту думку, яку нікому не нав'язую. До усіх учасників дискусії відношусь з повагою. Але сидіти в "мерсі" з "айфоном" в руках, вільно ходити до церкви, купувати продукти в супер та гіпермаркетах без черг, побутову техніку і меблі без запису і при цьому ностальгувати як добре було в "есесері" погодьтесь, якось дивно.
 
Зверху