Продам ІЖ-58,1962 р.

Статус
Закрита.

VOGEL

ветеран форуму
надійна команда
Продам ІЖ-58,1962 року випуску, 16 калібра. Довжина стволів-725мм.,англійська ложа-матеріал береза.Я -перший хазяїн.Рушниця нова,настріл-12 патронів,з них чотири в НДЕКЦ, на полюванні не використовувалась.Зброя зареєстрована в м. Вінниця.Ціна-400 у.о. Тел. 0677545429
 

Вкладення

Ruslan83

Мисливець
Хороша рушниця! і ціна адекватна на сьогоднішній день. Удачі в продажі. З повагою!
 

VOGEL

ветеран форуму
надійна команда
Резерв до завтра за Pvaleriy.
 

VOGEL

ветеран форуму
надійна команда
При першій реєстраціїї робиться відстріл по два патрона з кожного ствола.
 

Mechanik

Снайпер
При першій реєстраціїї робиться відстріл по два патрона з кожного ствола.
Для нарізної зброї - так, все вірно.
Гладкоствол, при умові, якщо рушниця перебувала без належних "паперів" на момент її законної реєстрації.
Дякую.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Для нарізної зброї - так, все вірно.
Гладкоствол, при умові, якщо рушниця перебувала без належних "паперів" на момент її законної реєстрації.
Дякую.
Так може ця рушниця була і придбана з тієї зброї що здають в квітні місяці)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А чого вона така покоцана??? Мабуть сейфне зберігання до такого довело??? А що то на дульному зрізі?
 

VOGEL

ветеран форуму
надійна команда
Вона чудова-даремно намагаєтесь.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вона чудова-даремно намагаєтесь.
Хотів промовчати,але вже починає трохи донімати робота деяких "продавців"!!
Поясніть це фото і "нестріляність"рушниці!!!



А також
При першій реєстраціїї робиться відстріл по два патрона з кожного ствола.
Тільки так,щоб все аргументовано,бо бачу по інакшому не можна!!!
 
Останнє редагування:

VOGEL

ветеран форуму
надійна команда
Відверто скажу, я не розумію кого я на цьому форумі коли донімав і про яку роботу взагалі йде мова.Я вказав точний настріл цієї рушниці,повторюю.точний,бо дванадцять раз я з неї вистрілив,а до мене з неї жодного пострілу ніхто не зробив і що на цьому фото потрібно пояснювати мені важко відповісти.
 

хитрый лис

клон забаненого
дульный срез обработан напильником но никак не на заводе,и кромка снята как балгаркой . за обсуждение не судите строго ... каюсь
3291640.jpg
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Відверто скажу, я не розумію кого я на цьому форумі коли донімав і про яку роботу взагалі йде мова
А про вас конкретно ніхто і не вів розмову!!Дайте відповідь про стан оксидування стволів на зрізі(дивіться уважно фото)ну і про саме оксидування рушниці, а також відколи це проводять відстріл під час первинної реєстрації гладкого!!Все,більше до вас питань немає!!
 

димон1983

Слідопит
Паспорт у Вас є? Що з деревом? Якщо Ви перший власник то тоді респект людині якій за 70 і так вправно працює з компом:) А на сторінці вказали, що Вам 44?
 

Mechanik

Снайпер
Пане FOGEL Ви не можете бути першим власником цієї рушниці, так як першим власником була - невідома особа.
А Ви є - першим ЗАКОННИМ власником, узаконивши(зареєстрували на облік) дану зброю в органах поліції.
Так буде вірніше сказано.
 

димон1983

Слідопит
Рушниці 54роки Вам 44. Купити ви її могли не роніше ніж в 20років. Значить про 30 років долі цієї рушниці Вам нічого не відомо. Як тоді можна стверджувати про настріл і т.д. Рушниця хороша(якщо стволи не пиляні) зробити косметику дереву то буде взагалі класна.
 

томка

Снайпер
На фото виден паспорт. L стволов там прописан,факт.L можно проверить. О чём говорить ежели совпадёт? Только об оформлении дульного среза. Могу предположить,что он имел следы коррозии и оное убрали,что и наблюдаем. Ружьё класс! И цена тоже. Удачи в продаже. Уйдёт однозначно. Сам бы забрал,с ИЖ 58 16к с 1974г. 30 годков отходил,но увы всё в прощлом.
 

VOGEL

ветеран форуму
надійна команда
Так,висновки:1.Мені-44 роки.2.Я законний власник.3.Рушниця повністю відповідає опису.4. Ні ,.напильника,, ні ,,балгарки,, рушниця не бачила ніколи.5.Дякую кожному за небайдужість-вірю в те, що це від професійної зацікавленості.6.Рушниця продана-майбутньому власнику вдалих пострілів.
 
Статус
Закрита.
Зверху