Продам Дратхара Житомир

Vadim Stepanenko

Новачок
Продаю собаку, дратхар-короткошерстий, вік 1,5 роки. Працював по зайцю, козі. Всього навчити не встиг бо, був мобілізований і рік небуло вдома. Зараз немає часу, бо народилась дитина. Собаку залишив би собі, просто шкода її. Часу з нею займатися у мене не має, тому шкода, що собака повністю не розкриється, а документи дуже хороші. Собаку віддам за 4200 грн. Кого зацікавить, фото можу скинути на емейл! Мій емейл: stepanvad@rambler.ru, телефон (067) 37 99 165, (093) 507 45 68
 

Valek05

Мисливець
Працював по зайцю, козі:eek: Дибілізм однако(Вибачте, адміне).
 

Sdsw2109

Мисливець
Дебилизм это не то слово. Валек05, получать будем вместе! Получатся собаке 1,5 год., хозяина небыло 1год. Т.е в 5 месяцев собака работала по козе и зайцу(научил)!!! Предложение "собака полностью не раскрывается, а документы хорошие" вообще странно звучит! И, в таком возрасте, да при такой натаске ( на сегодняшний день это "бобик"), обычно отдают даром!
 

Vadim Stepanenko

Новачок
Дебилизм это не то слово. Валек05, получать будем вместе! Получатся собаке 1,5 год., хозяина небыло 1год. Т.е в 5 месяцев собака работала по козе и зайцу(научил)!!! Предложение "собака полностью не раскрывается, а документы хорошие" вообще странно звучит! И, в таком возрасте, да при такой натаске ( на сегодняшний день это "бобик"), обычно отдают даром!
Можливо я не так висловився, однак мене дійсно майже рік не було, коли був вдома собаку намагався тягати всюду... На полювання 2015 року вона зі мною їздила, і гнала мені зайця, одного разу козу! Так, вона не робила стійок і всього такого, однак, якщо бачить звіра то йде за ним на ура! А якщо у вас є такі бобіки, то віддавайте їх задарма, це вже ваша справа!
 

Кайзер

Мисливець
Нічого страшного в тому немає.1.5річного собаку,при невеликих зусиллях легко поставити,по всіх видах дичини.
 

Sdsw2109

Мисливець
Вадим, образити не хотів. "Бобік" у мене є - теж дратхаар і задарма не вітдам)) І за кошти також не вітдам). Попередня об"ява була дещо чудирнацька, наступна все пояснює. Так, Кайзер, до 2-ох років з лягавою ще можливо щось зробити, але не зовсім це легко! Вдалого продажу!
 

Vadim Stepanenko

Новачок
Нічого страшного в тому немає.1.5річного собаку,при невеликих зусиллях легко поставити,по всіх видах дичини.
Я теж так вважаю, і мій друг кінолог про те саме говорить, однак у мне часу обмаль, сімейні обставини... Якщо покупця не буде, сильно не засмучусь, мені вистачає того, що є, однак вважаю, якщо з нею займатись (а в мене нажаль часу немає) собака буде просто кльова!
 

Vadim Stepanenko

Новачок
Дякую
Вадим, образити не хотів. "Бобік" у мене є - теж дратхаар і задарма не вітдам)) І за кошти також не вітдам). Попередня об"ява була дещо чудирнацька, наступна все пояснює. Так, Кайзер, до 2-ох років з лягавою ще можливо щось зробити, але не зовсім це легко! Вдалого продажу!
Дякую! Я чесно кажучи сам не продава би, просто з роботи приходжу ввечері, на вихідних часу обмаль, а собака хоче уваги.... А якщо закордон поїду, зараз такі плани, то взагалі нікому буде з нею займатися, навіть вигуляти по люцьки... Тому і виставив таке оголошення! Вибачайте, якщо десь щось не так написав!
 
Зверху