Продам ИЖ-54

Статус
Закрита.

BOOS

Слідопит
По просьбе пожилого человека, продам двухствольное бескурковое охотничье ружье ИЖ-54 дата изготовления ноябрь 1956 года, калибр 12/70, стволы 750 мм, сверление чок получок, в стволах имеется не значительна сыпь. Остальное состояние ружья видно по фотографиям. Оружие зарегистрировано Каховский ОП ГУНП. Цена - 8000 грн., обоснованный торг, тел. 095-696-6469.
 

Вкладення

Мишко К36

Слідопит
Шановний,BOOS!А Ви усім допомагаєте продати,чи всеж таки "барижите" на форумі?
Початківцю, як я наприклад,важко "спіймати" за такими Купи-продай!
 

SERG75

Мисливець
Шановний,BOOS!А Ви усім допомагаєте продати,чи всеж таки "барижите" на форумі?
Початківцю, як я наприклад,важко "спіймати" за такими Купи-продай!
Добрий день, Мишко К36
Я як і Ви початківець, але спостерігаю за форумом вже декілька місяців і можу сказати що тут близько 80% продавців, якщо не більше, "барижат".
Це як "Авто ріа" по машинах.
З Повагою.
P. S. Вибачьте. якщо когось образив
 

BOOS

Слідопит
Шановний,BOOS!А Ви усім допомагаєте продати,чи всеж таки "барижите" на форумі?
Початківцю, як я наприклад,важко "спіймати" за такими Купи-продай!
Мишко К36 на данном форуме я продал не одно ружье, при этом сам не покупал ружья на форуме, и не перепродавал их здесь после. По поводу Вашего "барижете" считаю не уместным, если есть вопросы по продаже ружья задавайте в л/с или звоните. Впредь прошу не флудить в теме продажи. Чуть не забыл если Вам нужна помощь в продаже ружья обращайтесь.
 

Мишко К36

Слідопит
Мишко К36 на данном форуме я продал не одно ружье, при этом сам не покупал ружья на форуме, и не перепродавал их здесь после. По поводу Вашего "барижете" считаю не уместным, если есть вопросы по продаже ружья задавайте в л/с или звоните. Впредь прошу не флудить в теме продажи. Чуть не забыл если Вам нужна помощь в продаже ружья обращайтесь.
Дякую за те що не образились.Як оформлю дозвіл,Скоріше буде потрібна допомога в приданні.
 

Мишко К36

Слідопит
Добрий день, Мишко К36
Я як і Ви початківець, але спостерігаю за форумом вже декілька місяців і можу сказати що тут близько 80% продавців, якщо не більше, "барижат".
Це як "Авто ріа" по машинах.
З Повагою.
P. S. Вибачьте. якщо когось образив
Подякував.Таке і в мене враження склалося.
Також вибачаюсь якщо образив кого.
 

nikson-2

Мисливець
Шановний,BOOS!А Ви усім допомагаєте продати,чи всеж таки "барижите" на форумі?
Новая цена 6500 грн.
Відстежте на форумі ціни на дану модель рушниці в такому стані і дайте відповідь на запитання:"А де ж "бариш"? "Барига" купує задешево (іноді використовуючи складні життєві ситуації людини) для того, щоб потім продати втридорога. Зайдіть в розділ "Подарую" і побачите скільки різних потрібних речей просто віддав BOOS. Коли визначите справжніх "перекупів" гляньте, чи хоч одному вони подарували бодай десяток вживаних гільз. Заодно можете ознайомитись з темою про "бариг" на форумі і не тільки і все відразу стане на свої місця.
П.С. Ціна як на мою суб'єктивну думку дійсно є об'єктивною. Бажаю вдалого продажу.
 

Мишко К36

Слідопит
Відстежте на форумі ціни на дану модель рушниці в такому стані і дайте відповідь на запитання:"А де ж "бариш"? "Барига" купує задешево (іноді використовуючи складні життєві ситуації людини) для того, щоб потім продати втридорога. Зайдіть в розділ "Подарую" і побачите скільки різних потрібних речей просто віддав BOOS. Коли визначите справжніх "перекупів" гляньте, чи хоч одному вони подарували бодай десяток вживаних гільз. Заодно можете ознайомитись з темою про "бариг" на форумі і не тільки і все відразу стане на свої місця.
П.С. Ціна як на мою суб'єктивну думку дійсно є об'єктивною. Бажаю вдалого продажу.
Так і зроблю,як ви і сказали,nskson-2.А вам що до цього?Тема зачепила "живе"?У кого питав,від того отримав відповідь,досить повну і вичерпну.Вас запитають-тоді говоріть.За себе,в першу чергу.
P.S. Повторно вибачаюсь,перед усіма.
 

томка

Снайпер
Так і зроблю,як ви і сказали,nskson-2.А вам що до цього?Тема зачепила "живе"?У кого питав,від того отримав відповідь,досить повну і вичерпну.Вас запитають-тоді говоріть.За себе,в першу чергу.
P.S. Повторно вибачаюсь,перед усіма.
"..Борис,ты не прав.." (с). Тут форум "больных". Можно сказать "больничная палата". Кто-то болеет давно и находится в палате давно..и другой раз промолчать когда явно,новичок принимает не те лекарства или те, но неправильно принимает,невозможно! Более того,неверно. Прислушайтесь,присмотритесь. И без стеснения высказывайтесь, тут так принято. Удачи.
 
Статус
Закрита.
Зверху